Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kia Sorento

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Kia Sorento

    Някой знае ли каде се намира филтъра на климатика?

    Коментар


    • #47
      До: Kia Sorento

      Не съм сигурен.Върти ми се нещо за зад жабката...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #48
        До: Kia Sorento

        И аз така мисля и утре ще го търся там. Много слабо духа
        и мисля , че проблема е от филтъра

        Коментар


        • #49
          До: Kia Sorento

          Появи ми се някакво виене в диференциала, а скоро смених маслото.
          Възможно ли е да е някаква хлабина или луфт. Чува се като е на скорост и върна газта , а като е на N не се чува. Каква може да е причината.

          Коментар


          • #50
            До: Kia Sorento

            Първоначално публикуван от General Преглед на мнение
            Появи ми се някакво виене в диференциала, а скоро смених маслото.
            Възможно ли е да е някаква хлабина или луфт. Чува се като е на скорост и върна газта , а като е на N не се чува. Каква може да е причината.
            Какво масло си сложил вътре?
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #51
              До: Kia Sorento

              В сервиза гледаха по каталог , мисля че беше 80W90 , но не съм
              сигурен защото не разбирам от масла.А шума се появи преди смяната.
              Преди време пак се беше появило такова виене и ходих в сервиза срещу NESTLE (предполагам го знаеш) и там нещо натегнаха и се оправи.

              Коментар


              • #52
                До: Kia Sorento

                Ходове. Незнам точно как се мерят но ги снимах.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #53
                  До: Kia Sorento

                  Е,не са лоши.За паркетник пък особено...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #54
                    До: Kia Sorento

                    Видях основна грешка в първи пост. Освоното предаване е задно, а предното се включва при нужда. Даже в поста отдолу го пише на руски.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Kia Sorento

                      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                      Видях основна грешка в първи пост. Освоното предаване е задно, а предното се включва при нужда. Даже в поста отдолу го пише на руски.
                      Това е обяснение за Антарата

                      Коментар


                      • #56
                        До: Kia Sorento

                        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        Е,не са лоши.За паркетник пък особено...
                        Паркетник си е не споря, като закъса поне не ме е срам
                        По срамно е като закъса някой с осемнайсет кита, гуми МТ и
                        сто други подобрения. А и моята цел не хард оффроуд , а
                        нормални разходки.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Kia Sorento

                          Първоначално публикуван от General Преглед на мнение
                          Ходове. Незнам точно как се мерят но ги снимах.
                          Снимай така.



                          На канал е най-лесно. Четирите гуми трябва да са на земята.

                          За срамът от закъсването ... покарай малко извън пътя и ще разбереш че всички закъсват. Така че срам няма. Има купон и приятно прекарване.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Kia Sorento

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            ... покарай малко извън пътя и ще разбереш че всички закъсват. Така че срам няма. Има купон и приятно прекарване.
                            Абсолютно си прав, има физични закони , които никой не може да промени Важен е купона , и аз редовно ходя да се забавлявам.
                            Ето от 02.02.2008 http://www.youtube.com/watch?v=TRw9mRsGUyY
                            Последно редактирано от General; 05-02-08, 01:05.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Kia Sorento

                              Като гледам клипчето,ми,ти вече си я вкарал в гората и и се кефиш яко.Значи няма да остане още дълго лъскава.Помисли си за някакъв малък лифт и по-твърди амортисьори,че е тежичка.На ръба си да почнеш да оставяш пластмаси из калта...А,да,и гуми.Нек'ви рошави.
                              П.П.Тая кола се кара с целата газ,ама виждам че си го открил...
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • #60
                                До: Kia Sorento

                                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                                Като гледам клипчето,ми,ти вече си я вкарал в гората и и се кефиш яко.Значи няма да остане още дълго лъскава.Помисли си за някакъв малък лифт и по-твърди амортисьори,че е тежичка.На ръба си да почнеш да оставяш пластмаси из калта...А,да,и гуми.Нек'ви рошави.
                                П.П.Тая кола се кара с целата газ,ама виждам че си го открил...
                                Амортисьорите , това е големия проблем или незнам дали е от тях , но много подскача В началото ,като я взех помислих , че са "заминали" и ги смених всичките. В сервиза ме гледаха странно ,
                                не било нормално на 45000км да се сменят и май бяха прави -
                                возенето си остана също толкова меко , дразнещо меко и незнам
                                вече дали си е така и е нормално или има някакъв проблем. Не съм
                                карал друго Соренто за да сравнявам. При теб имаше ли го този проблем , като си имал Соренто?
                                А рошави гуми бих сложил , ама карам повече по асвалт и трябва да е някакъв среден вариант, сега на кал е ужас , още при ниски обороти идва кривата на въртящия момент ,и то по асвалт се върти яко , а за извън пътя ... за това почти не ползвам бавните

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X