Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

    Първоначално публикуван от Макавеев (mac) Преглед на мнение
    Защо? Аз си мислих че е точно обратното. При сглобката задължително се мажат обилно с масло , ако не се палят ,няма нагар по клапани , пазви на буталата ? Интересно .....що да се скапват ?
    Принципно - за военни цели консервацията на двигателите е със срок
    10 години.
    Като изтече този срок трябва да се разглобят и сглобят отново.
    Проблема е решен.
    Не казвам че такъв двигател е невъзможно да го пуснеш в движение/т.е. ако не е работил/.
    Просто трябва да си поиграеш малко /около 1 - 1,5 дни/.
    Ако е работил определено време / и имаш информация колко/ ,можеш директно да го слагаш.

    Горната процедура е необходима ако желаеш да ти служи двигателя дълго.

    Лично аз бих направил така.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #17
      До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

      Първоначално публикуван от 4ovekat s amfibia Преглед на мнение
      Ако на някой не му се прави основен ремонт на двигател ГАЗ 24-може да си купи нов
      от вторични суровини в Сливен.Двигателите са от военни агрегати и нямат съединител, а и кожухът на маховика е друг, карбураторът също е различен, но като се знае какви резервни части менте се внасят от Русия -може би е по добре да се купи цял двигател
      правен преди 30год вместо да се прави осн.ремонт с части с неясен произход.
      ние успяхме да си купим 2 по 500лв но преди да попаднат в Сливен.сега им искат 700-750лв за брой.
      дано инфото е полезно за някой колега....


      колега даи последно инфо с тези мотори.кво става има ли още от тях

      Коментар


      • #18
        До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

        Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
        колега даи последно инфо с тези мотори.кво става има ли още от тях
        не знам каква е ситуацията сега защото не съм пътувал към Сливен скоро а и нямам
        тел. за връзка със фирмата която ги продава. Най добре е ако някой колега от Сливен
        отиде на място и да каже има ли още.
        аз се каня да ходя скоро ама кога точно не зная ...

        Коментар


        • #19
          До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

          днес ходих до Сливен и купих още 2 двигателя ГАЗ24, има още 6-7 останали... Взех телефона на човека който се занимава с продажбите-0885535053 (Юри),не издават документ за регистрация в КАТ. Продали са десетки двигатели през последния месец, някакъв от Ямбол даже купил 8-9 наведнъж. Платих 650лв за двигател защото нямаха стартери. За съжаление тези които остават са доста обрани- нямат стартер,някои са без делко други без генератор,бенз помпа,карбуратор и т.н....

          Коментар


          • #20
            До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

            колеги, ако някои от софия има интерес и ще ходи за двигатели, моля нека звънне 0885 666 911. да вземе и 1 за мен ако му е възможно.
            ( не за мерси естествено)

            Коментар


            • #21
              До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

              Благодаря за информацията,колега!
              Игнат Донев 0899952444

              Коментар


              • #22
                До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                Намен ми се взима един но да е цял ако е обран за какво ми е по добре да купя стар за 100лв и да му направя ремонт
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #23
                  До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                  Да бе верно.Много си прав

                  UAZIK каза нещо по нагоре ама кои да слуша
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                    Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                    Намен ми се взима един но да е цял ако е обран за какво ми е по добре да купя стар за 100лв и да му направя ремонт
                    колега дай да взема и аз един за 100лв че ми трябва кожуха на съединителя и притискателния диск .....

                    Коментар


                    • #25
                      До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                      Първоначално публикуван от 4ovekat s amfibia Преглед на мнение
                      колега дай да взема и аз един за 100лв че ми трябва кожуха на съединителя и притискателния диск .....

                      Внимавай като сменяваш кожуха на съединителя.Може да береш много ядове.
                      Луд умора нема,само се поти!!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                        Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                        Внимавай като сменяваш кожуха на съединителя.Може да береш много ядове.
                        Не зная дали е същия кожуха при агрегата, но и оригинален да сменя ядовете с несъосието са гарантирани. Ако не го нагодиш ще сменяш много често феродов диск и лагери.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Не зная дали е същия кожуха при агрегата, но и оригинален да сменя ядовете с несъосието са гарантирани. Ако не го нагодиш ще сменяш много често феродов диск и лагери.
                          Да де аз говоря за двигател за автомобил,тия май няма да може да се пригодят за монтирането им в кола.

                          Иначе същи се чупи и предната част на стартера от несъоосие спрямо маховика и зъбното колело на стартера!

                          Така че ако имате възможност премерете,ако не търсете друг двигател със негов си кожух.

                          Ако сте късметлии може пък и да стане(историята помни и такива моменти )
                          Луд умора нема,само се поти!!!

                          Коментар


                          • #28
                            До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                            Колеги които искат стари двигатели а са от софия е срамота да не пообиколите вторичните и ще си купите за по 100лв че аз от каде се снабдявам пък и сега един познат ще реже две волги за скраб и ще има голямо пазаруванеебати кефа.Аколегата амфибия ако много е закъсал ще му дам един притискател и кожух имам някаде ама е от големите маиче
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • #29
                              До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                              Като почне да реже свиркай!
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #30
                                До: нови двигатели ГАЗ24 по 700лв

                                Колега кажи какво да запазя какво ти трябва
                                0885 297985,мтел-Радо
                                0876 556870,виваком като домашен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X