Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Здравейте може ли някой да сподели колко масло трябва да се налее в двигателя и скоростите на honda crf 450x

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от kdx Преглед на мнение
      Здравейте може ли някой да сподели колко масло трябва да се налее в двигателя и скоростите на honda crf 450x
      https://www.manualslib.com/manual/80...page=11#manual

      Не успях по друг начин за това копнах саита.Сори.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Значи към 900грама на двигателя и 750 на скоростите го разбирам този мануал

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Има си пробки за ниво.Спазвайте ги и няма да имате ядове!

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Първоначално публикуван от kdx Преглед на мнение
            Значи към 900грама на двигателя и 750 на скоростите го разбирам този мануал
            Аз го разбирам 700 гр.за двигателя.
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Писал съм го, ще го напиша пак. В двигателя наливате 700- 750....палите и след 5 минути доливате до максимума на щеката.
              В скоростите и съединителя 950мл....Няма картерно налягане и повече масло е само плюс.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20140413_03811.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5744864Колеги,някаква идея ми трябва за предпазител на кривката.
                Слагах веднъж азбестова лента,но ми се стори,че мотора не работи добре с нея и я махнах.
                Панталона ми на нищо не прилича от изгаряне,а някой път ще вземе да се запали.
                Последно редактирано от mureto; 05-03-17, 20:33.
                YAMAHA WR450F

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Лентата повишава температурата на газовете с което подпомага продухването , със сигурност е оказала влияние върху работата. Колко милиметра е диаметъра на тръбата? Потърси предпазител от някоя стара Хускварна , върши работа ,с малко изрязване трябва да стане , ето така изглежда.

                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Здравейте колеги, имам големи проблеми със съединителя на Honda CRF450R 2005. Към момента увлича и не мога да карам нормално. Преди известно време го отворих и се оказа, че някой го е закрепил колкото, да продаде мотора и затова започнах да го оправям. Смених фрикционните и металните дискове, пружините, притискателния диск, лоста за отделяне, гарнитура на капака (всички тези части бяха толкова износени, че не беше за вярване). Външната касета беше понаръбена и я заравних с пила и ситна шкурка, за да може дисковете, да се движат свободно в нея. Естествено смених и маслото. Към момента има подобрение, но продължава да увлича. Пробвах и да регулирам от жилото, но няма ефект. Имам известни съмнения, че шайбите вътре също са сменяни и не са с правилната дебелина, тъй като имаше дори добавени и допълнителни. Моля ако някой скоро си преглежда съединителя да премери каква е дебелината на тези шайби, за да проверя дали моите са ок. Качвам и снимка, на която съм ги маркирал в червено.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:clutch.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5744988

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Имал съм същия проблем с ДР. Проблема е в това , че външната касета не се върти свободно след като се стегне гайката. Сглоби го , стегни гайката и виж дали външната касета се върти свободно. Ако се върти стегнато , то проблема е във втулка-4 , или в шайбата между двете касети.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Благодаря за отговора, ще го пробвам. Дано да е това, че ми писна от тоя съединител.

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          колегипомогнете crf450 ми чупи 5та скорост 2пъти в рамките намесец На един приятел същият проблем кажете нкакво се дължи икаде може да ми поправят повредените зъбни колела имам и снимки БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Здравейте колеги,още от миналия сезон с едно приятелче си блъскаме главите по нечуван от нас до сега проблем при crf-ите.Силно се надявам някой от тук присъстващите да даде мнение и да каже как да излекуваме хондичките.Става въпрос за crf 450r 2005.Първо неговият започна нещо като "проболсуване" на съединителя,на 5та предавка при рязка газ,разбирасе първото нещо което проверихме беше сърдинителя-но далеч не беше в него проблема.След като разцепихме двигателя установихме,че проблема е в зъбчатките за 5та скорост(2на брой),който се зацепват една в друга,чрез три зъба мъжки и женски.Бяха направо посинели и доста изпилени.Моят човек взе комплект скорости(втора ръка)с видимо перфектни зъбчатки,смениха се зъбчатките,наляхме мотул 300v 15w50,както в мотора така и в скоростите (вече се чудя дали маслото не е менте,или просто не е за при скоростите)и мотора изкара +-10 часа и пак започна да приплъзва на 5та.
                            Неговият отдавна е на части и се чудим какво да го правим да пробваме ли отново с други зъбчатки или да търсим фирма която да прави подобни услуги и да ги калява със здрав материал.
                            Вчера вече всичко ми се преобърна като усетих въпросното приплъзване и с моята Хонда. Еднакви са моторите,не е като да са оставали много време от смяна до смяна на масло,много гадна работа... ако имате някакви съвети,идеи,или ако поне сте имали същия проблем хора МОЛЯ ПОМАГАЙТЕЕ!!!

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Здравейте, четох доста но не намерих отговора, който търся. А въпроса ми е освен основните разлики между CFR 250r и CFR 250x, това че 250х има фар и стоп, означава ли че може да се регистрира и да се сложи номер, че да може да се кара и в града без да се притеснявам от полицаи? Освен това виждам и доста регистрирани WR-и, но много по-малко crf-и.

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Здравейте, гледам темата е позамряла ,но да попитам има ли собственици на crf450r 2014 защото имам няколко въпроса. @BGBobby нужни са ти само и единствено фар стоп и документи за регистрацията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X