Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е глупашки белег? (снайпери и пушки)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е глупашки белег? (снайпери и пушки)

    хайде сега едно въпросче и от мен

    какво е глупашки белег
    drive alive

  • #2
    Чакай сега, тука още не е ясно бомбата на дълго ли се мери или на широко, ти вече за марки червило))
    На и от мене един въпрос "Кой спука гумата на танка, бе мискини?" , и пишете списък с въпросите, тип викторина. Няма само Ицо 16 да пише анкети я. И голямата награда за всички правилни отговори - пиене на бира с питащите. Кой не е отговорил правилно - после носи победителя и журито по къщите. Хем ще научи и правилните отговори, щот не знам за децата, ама пияните не лъжат!

    Коментар


    • #3
      еееее стефане, недей така все кадето каквото се прави все пиене ... и нищо по въпроса за яденето
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Вий там пишете викторината, няма кво да измисляте нови начини да ме правите по-дебел, аз и така скоро ще гръмна сигурно((( Вече не мога да си намеря ни гащеризон ни ватенка, не продавали били палатки. Смотаняци.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от go go go
          хайде сега едно въпросче и от мен

          какво е глупашки белег
          На този който си е долепил окото до окуляра на оптиката при изстрел с карабина...

          Коментар


          • #6
            имаме участник познал правилните килограми
            drive alive

            Коментар


            • #7
              Е, окулярът прави ли аркади? Не съм чувал чак пък толкова. А, че насинява окото ако си го долепиш - да, обаче това бързо избледнява.

              Не знам кой е измислил термина, но съм виждал белези по палеца или по ръката от неправилен захват при стребла със самозарядни пистолети. Особено тези с по-острите ръбове, здраво режат.

              Коментар


              • #8
                ако невярваш пробвай
                drive alive

                Коментар


                • #9
                  много ли стрелци го получават

                  Коментар


                  • #10
                    Аркадата е гарантирана, от 3 до 5 шева...

                    Коментар


                    • #11
                      Така и гепват Чеченските снайперистки руснаците
                      по аркадата или гримчето
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #12
                        Аз по подобен начин си разцепих челото.
                        Беме по-млади,ПО-ЛУДИ и (по-умни)
                        Сложих оптика на иж-18.Сега вече не знам за какво
                        Но я захванах само в придния край щото такава стойка си бях направил в завода дето работех. Павих проба с 13/0 магнум
                        Гърмя,оптиката се къса на резбата и ми цепи тиквата Яко се омазах с кръв Добре че имаше салфетки в раницата та ги привърнахме в марли
                        ЯЗЪК ЗА ОПТИКАТА

                        Коментар


                        • #13
                          Не е гарантирана. Явно е въпрос на старание. Един роднина така се върна от първия си лов с нов Мазалат. Хем е стар подборен ловец. Кво се е объркал не знам, а и той не знаеше... Явно не си го е залепил съвсем.

                          Оръжието не е играчка, та да се експериментира с научаването и спазването на правилата за употребата му.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от markan
                            Аз по подобен начин си разцепих челото.
                            Беме по-млади,ПО-ЛУДИ и (по-умни)
                            Сложих оптика на иж-18.Сега вече не знам за какво
                            Но я захванах само в придния край щото такава стойка си бях направил в завода дето работех. Павих проба с 13/0 магнум
                            Гърмя,оптиката се къса на резбата и ми цепи тиквата Яко се омазах с кръв Добре че имаше салфетки в раницата та ги привърнахме в марли
                            ЯЗЪК ЗА ОПТИКАТА
                            Markan ти си истински откривател!!!
                            Обясни ми каква идея те беше осенила та сложи на пушка дето бие на 50 метра със сноп сачми 2 метра диаметър оптика!?
                            Вероятно си имал една любима сачма от 13 ките която си искал да насочиш точно в десетката, а другите са и били компания?

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от derhunter
                              Така и гепват Чеченските снайперистки руснаците
                              по аркадата или гримчето
                              и една бучка травмирани мускули в рамото!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X