Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

    След 2 години търсене вчера успях да си купя оригинално ремарке за УАЗ и ГАЗ69 .Според мене такива ремаркета са рядкост,но явно че с повече търсене може да се намери . При военните може и да има ама знае ли човек?
    Прикачени файлове

  • #2
    До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

    Първоначално публикуван от 4ovekat s amfibia Преглед на мнение
    След 2 години търсене вчера успях да си купя оригинално ремарке за УАЗ и ГАЗ69 .Според мене такива ремаркета са рядкост,но явно че с повече търсене може да се намери . При военните може и да има ама знае ли човек?
    Честито. Ако не е тайна на каква цена го намери

    Коментар


    • #3
      До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

      Виждал съм такива водоноски. Ако махнеш цистерната отдолу е същото. Има ги много в армията.
      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

      Коментар


      • #4
        До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

        Охо, удар!
        Бе, сега се сещам че никога не съм обръщал внимание. Пружината на теглича спирачка ли държи?

        Коментар


        • #5
          До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Охо, удар!
          Бе, сега се сещам че никога не съм обръщал внимание. Пружината на теглича спирачка ли държи?
          Това ремарке е без спирачки според мен ! А и няма нищо общо с водоноските , дето ставаше дума по горе

          Коментар


          • #6
            До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

            Не е спирачка,според мен това е крак на който се опира отпред като се откачи ремаркето от джипа.
            LZ1NBN

            Коментар


            • #7
              До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

              купих го за 600лв и наистина няма нищо общо с водоноските(колко съм ги задничал),това е много по леко, с уазови джанти и окачване ГАЗ69. Спирачка няма, а това отпред е подпора , но пък още е с оригиналната табелка от Уляновск-само за фенове!

              Коментар


              • #8
                До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

                Първоначално публикуван от 4ovekat s amfibia Преглед на мнение
                купих го за 600лв и наистина няма нищо общо с водоноските(колко съм ги задничал),това е много по леко, с уазови джанти и окачване ГАЗ69. Спирачка няма, а това отпред е подпора , но пък още е с оригиналната табелка от Уляновск-само за фенове!
                Честито колег.А кава товаро подемнос има .
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #9
                  До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

                  Първоначално публикуван от zaiko1234 Преглед на мнение
                  Честито колег.А кава товаро подемнос има .
                  дават му 500кг

                  Коментар


                  • #10
                    До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

                    Пробва ли го вече в гората? На втората снимка виждам, че ушето за закачване е доста голямо и при каране ще тропа силно.
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • #11
                      До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

                      Честито да ти е! И на мен от известно време ми е влязла мухата да си правя нещо такова.
                      LZ1GYY
                      0898 436 956

                      Коментар


                      • #12
                        До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

                        Аз си направих преди години ремарке за уаза и го използвам често. Шенкели и главини от москвич заедно със супртите и ремаркето е с дискови спирачкик. Спирачките се управляват от теглича като има пружина. Ефекта от спирачките е направо чудесен. Неможе да се връща назад когато е натоварено защото пружината се свива и натиска помпата но това е малко зло, аз и без това немога да го върна и един метър на зад затова несъм го и мислил за връщане.
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • #13
                          До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

                          Здравейте и от мен.Аз също бих искал да си намеря такова ремарке.Някой може ли да ме насочи къде бих могъл да намеря ?Също търся и оригинален ролбар за УАЗ-с твърд покрив.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

                            Първоначално публикуван от Juraia Преглед на мнение
                            Също търся и оригинален ролбар за УАЗ-с твърд покрив.
                            Какъв па е тоя ролбар???
                            Луд умора нема,само се поти!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: ремарке за УАЗ 469,452,ГАЗ69

                              Това е ролбара който поставят от завода на УАЗ!Специално за питащия" утвърден участник".

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X