Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler-a на go go go

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    ренегата е стар и много истински, 8 цилиндри, една много интересна СК, малко по - широки мостове и малко по - дълга база, има някои които са с блокаж отзад, може да има някой с два блокажа ама поне аз незнам. хората още ги карат и по състезания, мнооооо як .

    сега се произвежда рубикон, той е с два блокажа + ограничено приплъзване, раздатка 4:1, мостове дана 44 с предавателно число 4.11, 6 степенна скоростна кутия, заводски лифт гуми 31", заводски усилен кардан, малко по - мощен двигател и мноооо яки джанти

    цените са от 40000$ нагоре за нов /цена в САЩ/, стари се намират и под 20000$, който иска да пазарува
    drive alive

    Коментар


    • #17
      на хубавото не можеж да кажеш лошо несъмнено си е в челната тройка

      Коментар


      • #18
        Go go go, днес на Патриарха видях един жълт РУБИКОН с мек таван ,сега е регистриран СА 7710 май беше .От новите номета .Абе много висок ми се стори да не е с лифт 6".И гумите големи .Докато близнаците отразяват ДАКАР да не се е сдобил друг с най високия вранглер.Знаеш ли нещо по въпроса.
        B+

        Коментар


        • #19
          Дявол Коледа

          Докъде стиганха нещата напредвате ли с Вранглера
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #20
            до помпането на коиловерите, замръзнал е компресора, надявам се утре тоя проблем да се реши
            drive alive

            Коментар


            • #21
              Дявол Коледа

              Искаш да кажеш че вече сте на финала и машината е готова можеш ли да пуснеш малко нещо като итро на бързо преди статията със снимки която убеден съм близнака ще пусне но въпреки това всички ни гложди какво направихте до тук
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #22
                Стана ли твоя красавец Или поне трябваше да е такъв. Да не забравиш да караш джип . Ако искаш кръгче казвай. Ще ти дам моя. Много съм гаден , нали . Да знаеш че на външен вид си приличат малко .
                LZ1VMH

                Коментар


                • #23
                  колата е готова, остават няколко настройки, които неможахме да донагласим. сега е в тунинг център тояга за малко промени в интериора, до седмица ще са готови и ще има фото сесия.

                  лично моите впечатления са, че колата стана огромна и с 35" богари изглежда заплашително. поради факта, че не остана място за ауспух реве нечовешки, чак мен ме хваща страх

                  краткия тест показа, че може без да намалява скоростт да минава през неравности с амплитуда 1+ метър. заради дългите рамена на окачването поема много леко неравностите и ударите, които имаше преди вече не се чувстват.

                  по случайност се срещнахме с долфи и той каза, че му харесва, което за мен е много важно

                  за който иска да види колата може да го направи в тояга, а ако имате още малко търпение ще има снимки тук. другото е, че колата най вероятно ще участва на женското състезание в троян, с мен разбирасе, но на дясната седалка намислили сме с още един собственик на вранглер да организираме инвазия там голди ако имаш някоя пилотка под ръка няма да ти се разсърдим ако се присъединиш
                  drive alive

                  Коментар


                  • #24
                    Търси се пилотка млада, красива. Възраст до 22 год . Да добавя да може да кара.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от goldy
                      Търси се пилотка млада, красива. Възраст до 22 год .
                      До тук добре
                      Първоначално публикуван от goldy
                      Да добавя да може да кара.
                      Но тук "Опошли" нещата

                      Коментар


                      • #26
                        Другите неща , ако ги може ще и простиме неумението да кара. .
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #27
                          Абе аз влизам във възрастовата граница! Остава и една перука да си сложа и съм готов! Ще удара контрата преди състезанието и съм 6+
                          Загубата ще е само след състезателните моменти на ... , но това са рисковете на участието сега.. Ако спечела ще ви намера по една жена да се реваншира
                          4ао
                          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от go go go

                            за който иска да види колата може да го направи в тояга, а ако имате още малко търпение ще има снимки тук. другото е, че колата най вероятно ще участва на женското състезание в троян, с мен разбирасе, но на дясната седалка
                            Пускай вече тия снимки ,нямаме търпение ,а и "Троян" ми се вижда далеко.
                            B+

                            Коментар


                            • #29
                              nolan

                              nolan

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA
                                За по нетърпеливите ето една две снимки
                                Извинявай, ама ... не ги виждам ?
                                [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X