Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

    Г-н Златев снимките наистина са стари ; може би от преди 3; 4 години. Ще ми бъде интересно новия собственик да покаже въстановяването на машината. Макар че притежавам УАЗ ; карам служебна Тойота си оставам фен на Ланд Ровер. Имах щастието да карам 3 г. Дефендър . Имаше една приказка за теснотията в Дефендъра - за да го караш трябва да ти плащат; е аз бях от тия.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

      Говорих току що с Руси, нещата вървят по план, макар и бавно. Мостовете също са тотално рециклирани, нещата ставата по един наистина стриктен и страхотен начин. Като е готов в оригинален вид, каквато е целта, обещвама лично да се постарая и да понапиша повече за него и за целия процес.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

        Злати за калниците се сещтам .. Н а Руси му видях ентусиазма и да наистина нещата са сериозни, за което поздравления. А и за тая кабина не съм забравил да ти кажа и все още се ровя тук там. Кой знае може и да изкочи нещо, макар че не съм говорил с него от България та незнам дали той не е намерил нещо? Другата седмица ще ме водят да гледам един старец. може и да има нещо по него. Аз се разделих с единия но няма какво да му свърърши работа той е серия 3, Иначе имам всички ламарини ако на някой му трябват.
        Георги 00356/ 77777016 Малта
        Lаnd Rover 110 /Series II‎

        Коментар


        • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

          Трябва ми задницата от двуврат 110. Че съм замислил една дивотия.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

            В оригиналният си вид, това е било LR Series III, 109 LWB, Hard Top.
            За да се трансформира в пикап (Pick Up) е необходимо да се смени покрива+ остъкляването в задната част. Има и други неща, но може и без тях.

            Вчера в Царево (по пътя за село Изгрев), случайно попаднах на един подобен екземпляр- военна спецификация с повечето оригинални части- почти няма "народно творчество". Собственика не го продава, но го държи заедно с няколко други, ръждясващи автомобила. Напрвих 15-сетина снимки, но е тъжна картина- през отворената дясна врата е проникнала къпина и си расте на (неоригиналната) седалка.

            Joro, не разбрах- от LR Series III ли имаш ламарини? Ако е така: Пу за мен (преди да е дошъл Таргов:-)
            Ето,че Таргата пак ме изпревари! Ей, сън не спи, този другар:-)
            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
            No wahalla.

            Коментар


            • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

              Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение

              Joro, не разбрах- от LR Series III ли имаш ламарини? Ако е така: Пу за мен (преди да е дошъл Таргов:-)
              Ето,че Таргата пак ме изпревари! Ей, сън не спи, този другар:-)
              Да от ей тоя красавец.. е бивш де..Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02102010125.jpg
Прегледи:3
Размер:147.9 КБ
ID:5303867
              Георги 00356/ 77777016 Малта
              Lаnd Rover 110 /Series II‎

              Коментар


              • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Трябва ми задницата от двуврат 110. Че съм замислил една дивотия.
                Еми не е 110..
                Георги 00356/ 77777016 Малта
                Lаnd Rover 110 /Series II‎

                Коментар


                • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                  Коментар


                  • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                    Малко снимки от последната ни оф-роуд разходка край Шумен.. по трасето на предстоящото състезание! Defender-ите се представиха на обичайното високо равнище.. Голямо дране падна .. много ектремни качвания и спускания... и форсиране на някоя и друга кална река за разнообразие..Трасето е разработено от Кирил Панайотов и е великолепно!
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                      Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
                      Малко снимки от последната ни оф-роуд разходка край Шумен.. по трасето на предстоящото състезание! Defender-ите се представиха на обичайното високо равнище.. Голямо дране падна .. много ектремни качвания и спускания... и форсиране на някоя и друга кална река за разнообразие..Трасето е разработено от Кирил Панайотов и е великолепно!
                      Браво бе,хубави снимки,ама тези красавци как не ви дожаля да ги дерете?Добре са се представили Дифендърите на разходката,ама по-интересно ще е да видим дали ще има Дифендъри и как ще се представят в състезанието?
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        как ще се представят в състезанието?
                        Ех с тия състезания как дразните.. Ама кто гледам все повече Дефендери се сабират ,това е много добре.. Радост за окото. Еле пък и на състезание.
                        Георги 00356/ 77777016 Малта
                        Lаnd Rover 110 /Series II‎

                        Коментар


                        • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                          Здравейте,да ви попитам аз като поръчам фланци ще ми трябват и 20 гайки,тез стават ли примерно http://www.paddockspares.com/pm225-z...wheel-nut.html ?

                          Коментар


                          • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                            Първоначално публикуван от vmv_bmw Преглед на мнение
                            Здравейте,да ви попитам аз като поръчам фланци ще ми трябват и 20 гайки,тез стават ли примерно ?
                            В комплекта с фланците има и гайки. Поне при мен беше така.
                            Георги 00356/ 77777016 Малта
                            Lаnd Rover 110 /Series II‎

                            Коментар


                            • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                              Гледам тая тема е нещо замряла,ама точно тука е мястото да похваля нашите машини. Дифендъра има доста стар акумулатор, който отказа веднъж да завърти през лятото,та се наложи да го зареждам тогава. През последните 2 месеца въобще не съм го карал,обаче оня ден,като наваля 1м сняг навън нещо ме зачовърка....Знаех си че акумулатора е стар и без предварителн заряд, няма да запали,а беше вечерта и ме мързеше.Въпреки това си направих партина до машината, едвам отворих и о чудо-пална от четвърт на минус 15 градуса. Е успях да си покарам.
                              Ей за т'ва си го обичам-щото е на 22 и кусур години технология,а все още е прфектен!
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-02-14, 18:05.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X