Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхацу Роки ТDi, 2.8, 1994

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайхацу Роки ТDi, 2.8, 1994

    Здравейте колеги, имам въпрос, ако някой може да ми помогне - имам счупен бушон 30 А (биметална пластина), намира се под кормилото. Някой знае ли за какво служи и с какво мога да го заменя. Спешно е ! Благодаря предварително!

  • #2
    До: Дайхацу Роки ТDi, 2.8, 1994

    Дай малко повече инфо, къде под кормилото? Ако можеш го снимай.

    Коментар


    • #3
      Re: Дайхацу Роки ТDi, 2.8, 1994

      Намира се отдясно на кутията за бушоните. там са три бушона - 2 обикновенни - 10 и 15 ампера и един 30 амперов, който е биметална пластина, означен като power, и без него колата работи, но предполагам че има някакво предназначение (защитна функция).

      Коментар


      • #4
        До: Дайхацу Роки ТDi, 2.8, 1994

        Предполагам че е някакъв "централен" бушон. На Ферозата има такъв непосредствено до клемата на акумолатора, само че обикновен (даже са два, единия е на централния захранващ, другия не съм сигурен ма май е за силовия). До колкото знам бушона с биметална пластина, изключва автоматично и после се включва ръчно и е с многократно действие. Смени го с обикновен 30А и си вземи няколко за резерва.
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • #5
          До: Дайхацу Роки ТDi, 2.8, 1994

          Открих инфо на английски и по ел. схема този точно 30 А бушон е за ел. кръга за прозорците. в момента нямам възможност да проверя, дали наистина е за това, а и го махнах късно снощи, не съм проверявал (не съм се и досетил изобщо), но когато разбера със сигурност, ще пиша. Много благодаря за бързия отговор!

          Коментар


          • #6
            До: Дайхацу Роки ТDi, 2.8, 1994

            Колега с РОКИ,

            Ще бъдеш ли така любезен да споделиш с нас малко повече за колицата си?

            Мен лично много ме заинтригува, 1994 година ТДи двигател...

            Има ли климатик, блокажи някакви ?

            Как е доволен ли си от разхода и греенето на двигателя?

            Може да пуснеш тема в раздела Дайхатсу.


            Благодаря предварително!

            Много поздрави,
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X