Обява

Свий
Няма добавени обяви.

избор на ски+автомати

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Ски сезон 2009/2010

    Компютърен чип променя твърдостта на ските

    http://www.pressboard.info/preview.a...ticleid=119540
    LZ1DWW

    Коментар


    • #77
      До: Ски сезон 2009/2010

      Е тази технология си е внедрена от хед още преди доста години, но доколкото знам от един приятел имащ такива, разлика почти нямало. Друга подобна такава технология за втвърдяване е на Völkl , с една врътка и едни пружини вградени в канали над кантовете на ските. Като можеш с едно завъртане да променяш твърдостта в зависимост дали караш на писта или мек сняг.
      Като цяло май всички фирми имат някаква подобна технология за динамично втвърдяване на ската и обиране на вибрациите, въпроса е кое колко е ефективно

      ето тук е даден принципа на Völkl

      Последно редактирано от Краси; 03-02-10, 15:26.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #78
        До: Ски сезон 2009/2010

        Честно казано си мислех, че напъните в тази насока са стигнали до влагането на термо гел или до ръчната настройка. Ама това някаква електроника да ми решава кога как да се държат скитеее..

        А до колко ли може да се разчита на чипчето, че ще направи това от което имам нужда?
        LZ1DWW

        Коментар


        • #79
          До: избор на ски+автомати

          а и исках да спомена за автоматите хубаво е да са сус лента майче се казва не съм много сигурен предния автомат трябва да има в основата пластина за да може при падене и откопчаване на ската да може обувката по лесно да се освободи.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X