Обява

Свий
Няма добавени обяви.

избор на ски+автомати

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: избор на ски+автомати

    Ами така е, ама аз като немам нозе и карание компенсирам с готини ски, иначе и аз знам доста приятели които с прави ски правят чудеса, завиждам им
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #32
      До: избор на ски+автомати

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Ами така е, ама аз като немам нозе и карание компенсирам с готини ски, иначе и аз знам доста приятели които с прави ски правят чудеса, завиждам им
      Нищо, те сега ще ти завиждат за ските

      Коментар


      • #33
        До: избор на ски+автомати

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        Честито!
        Аз карам ски от 25 години (не че съм се научил чак толкова), но съм запомнил една историика за Чепеларец който карал страхотно с едни "тараби" и на въпроса как кара с тези талпи отговорил "оно не требе скете и лангете, оно требе Нозе и Карание".
        Прекрасни изглеждат ските, да си жив и здрав да си ги караш дълго време и да им се Кефиш.
        ХАхаха същия отговор получих от човека, на който бяха тези ски!!!
        Вика ми - а бе хубави ски ама си иска "яка нога" (разбирай крак )

        Коментар


        • #34
          До: избор на ски+автомати

          Как се избира дължината на ските? За 90 кг -180 см ръст -каква дължина трябва да е?
          Мото братство Хищници

          Коментар


          • #35
            До: избор на ски+автомати

            Зависи какъв стил на каране искаш.
            ако е за слалом, каране на завойчета трябва да са по-къси, примерно до брадичката или носа, ако е за гигантски слалом или по-скоростно каране колкото теб

            колкото по-къси са ските толкова по-лесно се управляват, но пък са по-неустойчити на право спускане ако не са на кант.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #36
              До: избор на ски+автомати

              Краси, караш ли ски. Как са пистите?

              Коментар


              • #37
                До: избор на ски+автомати

                Карам разбира се, основно по нашия край, Узана и Беклемето, но несъм ходил от 2 седмици. Ако сега е момента мога да се похваля че в събота заминавам за пампорово за 1 седмица, дано уцелим време.
                А с тия новите ски имам чувство че ставам все по-добър от каране на каране, жестоки са
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #38
                  До: избор на ски+автомати

                  Краси, ако идваш към Троян или по Беклемето се обади. 0889593977
                  Борислав Русенов - 0889593977

                  Коментар


                  • #39
                    До: избор на ски+автомати

                    Ок нямаш грижи
                    само да се върна от Пампорово, значи ще е март, значи може и да е с мотора
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #40
                      До: избор на ски+автомати

                      С мотора ще е идеално. Тъкмо трябва някой по-опитен да ми даде някой съвет.
                      Приятно изкарване на Пампорово.
                      Борислав Русенов - 0889593977

                      Коментар


                      • #41
                        До: избор на ски+автомати

                        Момчета поздрави от Пампорово. По живо по здраво пристигнахме и се настанихме. Днес в колата умряхме от жега, 21 градуса , бях пуснал вентилатора да духа студено. Иначе тук горе е по-хладно, не е както го искам но не е и най-зле. Утре очаквайте подробности
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #42
                          До: избор на ски+автомати

                          Ще използвам темата, за да не пускам нова.
                          Искам да питам заслужават ли си цената ските на "ХЕД" с "Ликуидметал" санвичова структора, не мога в момента да се сетя модела. Ако някой има наблюдения нека сподели.

                          Коментар


                          • #43
                            До: избор на ски+автомати

                            В метро продават някакви комплекти на Росиньол. Някой ако има поглед върху тях да напише нещо, че съм абсолютно начинаещ и не разбирам от ски, а ме съветват да си купя, а не да вземам от гардеробите както до сега.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              До: избор на ски+автомати

                              зависи колко и как караш.
                              според мен от метро-не. сигурно е някакъв стар и нисък модел. ама зависи от цената. ако е росиньол, отиди в магазина им, но задължително с приятел от Смолян
                              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                              Коментар


                              • #45
                                До: избор на ски+автомати

                                Я кажи колко пари ги взе - изглеждат добри. Колегата с Росиньола може да пуснеш цена за ски с обувки и номера на обувките. Аз не търся активно, че рядко остава време за каране, но на добра цена бих си взел поне за следващия сезон, че тоя май и мен ме хваща кризата. Карал съм различни модели и варианти, не съм вманиачен, така че мисля, че ако е моя номер обувки може да ми вършат работа. Принципно късички карвинг вършат работа за любител.
                                На други места в мрежата съм гледал коментари на аматьори, ама вече върха, канта, дължина, не знам си кво. Аз съм израстнал със ски и да ви кажа, като караш по 10 дни в годината макс/аз така правя/ няма смисъл да влизаш чак в мега проучвания. Взимаш някъв карвинг и готово. Един приятел си взе Elan за 100 евро с автомати на промоция от Австрия и хич не гледал подробности, а си кара с кеф.
                                Тва е малко като микровълнова - Daewoo за 80 лв, Самсунг за 130 и няква за 230 - ако не я ползваш за ресторант а да си топлиш хапване и за пуканки е същата работа.
                                Сори за офтопика, но просто за хората, които искат да вземат ски - това е нещо което се ползва рядко и сезонно, така че не давайте излишни пари, ако пък не са ви съвсем излишни или ако не карате като луди цяла зима.
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X