Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Frontera B 2.2 dtl - информация преди покупка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Frontera B 2.2 dtl - информация преди покупка

    Привет на всички! Понеже нямам опит с автомобили 4х4, а ми е влязло едно перо та реших да питам хората с повече опит: спрял съм поглед на една Frontera В 2000 г. 2.2 dtl 16v дълга база, какво ще ми кажете за този модел? Колата ще я ползвам предимно по асфалт и евентуално лек off-road като ходя за риба т.е. трябва ми здрав семеен автомобил. Омръзна ми да правя окачване всеки месец на Голфчето. То това нашето не са пътища а пеизажи от луната. Предпочитам да влагам малко повече пари в гориво и консумативи вместо през месец да лежа под колата. Пък за уж "оригиналните" резервни части които съм купувал до сега няма да ви разправям. Мога да напиша роман за това как китайската икономика се развива за сметка на българина. Та за Frontera-та, интересува ме мнението Ви за окачването, за двигателя и т.н. Създава ли проблеми този двигател, издържа ли на пробег, капризен ли е? С една дума всичко за това чудо наречено Frontera В 2.2 dtl. Искам да чуя мнения от хора които карат или са карали това животинче и имат личен опит и наблюдения върху него!
    Предварително благодаря!
    Весели празници и наздраве!!!

  • #2
    До: Питане за Frontera B 2.2 dtl ...?

    Скивай тук : OFFRoad-Bulgaria.com > Основни форуми > Автомобили 4x4 > Дискусии по марки OPEL
    Има цели ШЕСТ страници.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Питане за Frontera B 2.2 dtl ...?

      Първоначално публикуван от chobi Преглед на мнение
      Привет на всички! Понеже нямам опит с автомобили 4х4, а ми е влязло едно перо та реших да питам хората с повече опит: спрял съм поглед на една Frontera В 2000 г. 2.2 dtl 16v дълга база......

      Използвай търсачката и прочети написаното от Злой и след това ако не намериш отговори на всичките си въпроси попитай нещо конкретно.
      Приятно четене.
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        До: Питане за Frontera B 2.2 dtl ...?

        Прерових всички теми с търсачката, но уви открих конкретно инфо само за Frontera A. Интересува ме най-вече 2.2 dti мотора: капризен ли е към качеството на бг нафтата, създава ли сериозни проблеми, държи ли на пробег и т.н. Относно окачването мисля че не би трябвало да имам проблеми понеже както и по-горе казах основно ще ползвам Frontera-та като семеен автомобил без hard off-road изпълнения.

        Коментар


        • #5
          До: Питане за Frontera B 2.2 dtl ...?

          Не си намерил, защото просто никой не е писал нищо за тоя мотор.
          Ако четеш немски, виж това: http://www.dooyoo.de/auto/opel-front...tuerig/643840/ Разрови се из гугъла, все нещо ще излезе...
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            До: Питане за Frontera B 2.2 dtl ...?

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Не си намерил, защото просто никой не е писал нищо за тоя мотор.
            Ако четеш немски, виж това: http://www.dooyoo.de/auto/opel-front...tuerig/643840/ Разрови се из гугъла, все нещо ще излезе...
            Може да погледне още и тук (на английски): http://www.parkers.co.uk/cars/models...aspx?model=973

            Ако кликнеш на "Review" ще видиш детайлен преглед.

            Поздрави

            Коментар


            • #7
              До: Frontera B 2.2 dtl - информация преди покупка

              От личен опит/опита на човек, който кара много, но не разбира от мотори/-доста пъргав-карам КБЗ-120км се поддържат спокойно, малко по-шумен, не е имало проблем с горивото.Имах проблем с хидравличната помпа от Хасково втора употреба=150 лв.Казано лаишки това е по-сув от джиповете и по-джип от сувовете. ЗА ТОЛКОВА ПАРИ-ТОЛКОВА

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X