Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Багажник за Land Rover Discovery

    Знам аз.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • От: Багажник за Land Rover Discovery

      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
      Няма лошо Не се заяждах! Важно е, че ти върши работа. Наздраве!
      Наистина ми върши чудна работа,лятото беше в бокса 4 месеца и ми избяга поне хилядарка за бусчета под наем.Не съм си и помислял, че се заяждаш.Наздраве!
      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

      Коментар


      • От: Багажник за Land Rover Discovery

        Бюджета е около 400-500 лв, като проект ми харесва този кемъл трофи от чертежа или подобен.
        Като цяло и аз го товаря и имам нужда от багажник.
        Стълбичка мисля, че успея да намеря оригинална.

        Коментар


        • От: Багажник за Land Rover Discovery

          Мислех, да ги возя на 2 пъти, ама размислих.Приблизително 700кг. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Тест на багажни&#1.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5747340
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • Здравейте, колеги.... извинявам се, че повдигам стара тема. Но исках да благодаря на колегите и форума, благодарение на тази тема и аз се реших да си направя багажник и след като го завърших исках да Благодаря и да се похваля, понеже от вчера (откакто го монтирах) съм много нахилен и искам да споделя радоста си в Вас.
            За направата на багажника използвах тръби ф20х1.4мм общо 7бр. По 6м.( за багажник и две стълбички и остана фира около3м) за самия багажик отидоха около 32м и по сметки е около 21кг. Без планките за захват, тях забравих да измеря за тях съм полЗвал 4мм матерял със 8мм. Болт минаваш през квадрат 20х20 ( струваше ми се по тесен, но когато купувах декоративните тапички се оказа именно този размер) за боядисване съм използвал полиуретанова боя мат.
            а това е крайният резултат

            Коментар


            • bullet_pk
              bullet_pk коментира
              Редактиране на коментар
              Как няма да си нахилен. Много добре изглежда.

          • Много добре изглежда.. Ако пръснеш и джипката жълта.. ще е топ

            Коментар


            • И мен много ми се иска да стане жълт, но за сега приоритет е съединителя, уширители ,под на багажника и допълнителни светлини!

              Коментар


              • Честитка за багаика,аз тук една стълба чакам 6 месеца вече,вземат ти 350 долара за 4 кирливи стъпала и седи чакай,тя ще изгние джипката баси.

                Лесно ви е там на вас,а наздраве
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • Това им е хубавото на форумите "старите теми". Опит за който трябва да благодарим и ако можем да допълни като теб.
                  Благодаря

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X