Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чуждестранни гости имат желание за обиколка на България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чуждестранни гости имат желание за обиколка на България

    Момчета, искам да ви запозная с едно писмо получено от мен на 09.12.2005.
    Бих казал, че ще е интересно и полезно да помогнем.
    "Goodmorning Ivo,

    I hope you speak and understand English.
    I 'm the president of the Yamaha WR-club. We are a belgian enduroclub of only Yamaha WR-owners.
    Each year we do a foreign trip to an European country. In the past we've bin in Poland, Tjeschie, Romania, Russia, Hungary, Spain, Finland and Greece.
    Next year we want to come to Bulgaria, but I don't have any contacts with enduro drivers or clubs of this country.
    Can you help me with this. I found your mail adress on internet.
    Hope te hear soon from you !

    Endurogreetings,

    THIJS Peter
    WR-enduro club"
    За тези които не са добре с английския ще подскажа, че става дума за идването на гости от Белгия които са от клуб на Yamaha WR. Имат желание да посетят България и питат има ли в България ендуро клубове и карачи. Надявам се да се представим добре и да организираме добре посещението им.
    По-специални надежди залагам на многоуважаваният от мен клуб"Crazy job" и персонално на Жоро Хаджиев.

  • #2
    Е, ако има желаещи, можем да им спретнем едно походче из Родопите или Стара Планина. Питай го колко ще са долу-горе феновете на WR, които ще дойдат! Лошото е, че все ги разкарваме и заради нашия кеф, и заради прословутото българско гостоприемство.
    Май е крайно време да се изръсят нещо, щото както е тръгнало, ще напълнят България скоро и ще го издухаме и ние, ако нашите умници сложат някакви забрани. Поне да поемат разходите и на желаещите от България, та де не сме съвсем капо. Ти как мислиш?
    И аз имам подобни предложения от италианци и швейцарци, ама направо не знам.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Дай координати да се разберем с хората, освен ако не искаш да си посредник...

      Коментар


      • #4
        Белгийска му работа - английският му на нищо не прилича.

        Не знам как е при моторджиите, но наскоро имах вземане-даване с едни белгииски авджии. Всичките юнаци от бордовете на големи европейски корпорации. Били си група и си ходили да гърмят по света скапаняците. И моите хора, по български решават да им направят евала и ми прехвърлят аз да движа нещата, понеже познавам хора от бранша. По начало не харесвам лова и да се гърми по добитъци. Особено пък разни надути чужденци да ни трепят муфлоните, ама щом трябва да правим евала - няма как. Затова, всичко направено как си требе, даже баш белгиецът дойде преди това в командировка и обсъдихме детайлите. Правим им няколко програми да си изберат по кое време и по какво искат да гърмят. Цените - леко над средните, но обслужването е на най-високото ниво. Като всичко беше готово с чувство за свършена работа им пратих ценовите листи за престоя и за трофеите.

        За мое възмушение (и облекчение) ми отговориха, че цените били много изненадващи за тях и за мое сведение много над африканските?! Идваше ми да им пиша леко саркастично, че цените на трофеите са държавно регулирани и устройват други западняци с къде по-скромни възможности от тях, а цената на престоя с всичките му глезотии и салтанати е по-ниска, отколкото биха платили за скапан хотел извън Амстердам. Естествено, изказах съжаление за това разминаване на очаквания и реалности и съм доволен, че ми се разкараха от главата.

        Това го пиша, защото Жоро е прав, че българите умрем да правим евала на всички и трябва да ги мерим с техния аршин. Пък белгииците са по-големи цигани и от холандците.

        Нямам опит със западняци ендуристи, може и да са друг тип хора, а не типични представители.

        Коментар


        • #5
          Аз случайно се запознах с едни Италянци, и ми направи впечатление, колко надути и надменни бяха. Идват тук и си мислят че всичко ще им е без пари. С такива въобще няма смисъл да се занимава човек.

          Obersturmbahnfuehrer, а за твоя случай пак да не говорим. Как не ги е срам да сравняват цени за лов в Европа с такива в Африка

          В интерес на истината, според мен на чужденци не трябва да им се пуска грам аванта, защото няма никаква логика да го правим, плюс това разваляме пазара! Цените не трябва да са по-евтини ор 20% от европейските, поне според мен.

          Коментар


          • #6
            Питай ги какво очакват от тебе и изобщо от българска страна.
            После ще се изказваме.

            Коментар


            • #7
              Жорка,хората са от WR клуб,ти нали вече си хондаджия???
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • #8
                Точно за това де, нали са от противниковия лагер?!
                Водете ги вие, с WR-ите за бог да прости.
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #9
                  за /тяхно/ съжаление, белгийците и французите са суперстиснати като цяло...
                  но не може да се съди предварително... може тези да са изключение...

                  нашите "бизнесмени" от туристическия бранш обаче не остават назад и яко мародерстват... не се сещам за европейска държава където такситата на аерогарата да возят 5-10 пъти по-скъпо от нормалната тарифа... Цените "за чужденци" да са 2-3 пъти по-високи от цените за "туземци" - как ли ще се почувстваме ние, ако в Германия ни вземат 200евро за спане, вместо 100 като на другите в хотела?
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X