Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Висок разход на Априлия Туарег 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Висок разход на Априлия Туарег 125

    Значи априлиата ми в момента гори много много и единият ми вапрос е защо гори толкова много, може ли това да се оправи и по какъв наачин. Дргото нещо за което искам да питам е добра работа ли ще ми свърши хонинговането на цилиндъра и смяна на буталото тъи като нямам достатачно компресия и мотора не варви както трябва? Колко пари ще струва това хонинговане ???

  • #2
    До: Помагаите за априлиа туарег 125 ротакс

    То тая априлия не е ли с никасил ако е то неможеш да го хонинговаш
    а за горенето виж си иглата на карборатора да не е дигната докрай ако е дигната докрай сложи я на средно положение и ще почне да харчи по малко, но да не си помислиш, че ще захарчи 3-5 пак ще харчи много все пак е 2т. А и в никакв случай не смъкваи иглада докрай ще обедниш сместа и ще стане олеле малеле!
    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • #3
      До: Помагаите за априлиа туарег 125 ротакс

      Вече ми писна да трия и редактирам теми, пуснати от теб!
      Първо, че пускаш нова тема за всеки един елементарен въпрос, който ти излезе, но и пускаш по две еднакви в различните раздели!
      Така НЕ СЕ прави.
      Направи си една тема и задавай всичките си въпроси в нея!
      И ако може почети малко повече по пусканите вече теми, в които са предъвквани вече хиляди пъти всичките ти въпроси! НИКОЙ сериозен човек няма да обърне внимание на толкова неграмотно зададени въпроси! Уважавай малко повече труда на тези, който са отговаряли вече на подобни въпроси, ЧЕТИ и ако тогава не си отговориш на въпросите, попитай отново!
      DCRT®

      Коментар


      • #4
        До: Висок разход на Априлия Туарег 125

        Първоначално публикуван от lordcho Преглед на мнение
        Значи априлиата ми в момента гори много много и единият ми вапрос е защо гори толкова много, може ли това да се оправи и по какъв наачин. Дргото нещо за което искам да питам е добра работа ли ще ми свърши хонинговането на цилиндъра и смяна на буталото тъи като нямам достатачно компресия и мотора не варви както трябва? Колко пари ще струва това хонинговане ???
        1. Какво ще рече "гори много много"?
        2. Как разбра, че няма компресия? Да не вАрви "както трябва" може по хиляди други причини.
        3. Освен това хонинговането на никасил е добър начин да минеш на чугунена втулка
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          До: Висок разход на Априлия Туарег 125

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          1. Какво ще рече "гори много много"?
          2. Как разбра, че няма компресия? Да не вАрви "както трябва" може по хиляди други причини.
          3. Освен това хонинговането на никасил е добър начин да минеш на чугунена втулка
          ами гори 12 13 даже и повече понякога

          а за компресията рабрах като сложих компресомера. тои показваше под 8. а и манивелата мн мн лесно се натиска а и като е студен неможе да си засмуче горивои това ме кара да си мисля че или кичетата са отишли или буталото и цилиндара

          Коментар


          • #6
            До: Висок разход на Априлия Туарег 125

            Като начало провери сегментите.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              До: Висок разход на Априлия Туарег 125

              ще ги проверя и дано се размина само с едни сегменти

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X