Обява

Свий
Няма добавени обяви.

go go go Кажи нещо за твоя Wrangler

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • go go go Кажи нещо за твоя Wrangler

    go go go До колкото разбирам от самия теб успял си да тунинговаш Вранглера си отново този път може би окончателно и мене ме гложди и ми се иска ако имаш време и желание да ни разкажеш какво направи по него какво добаваи и какво промени разбира се ако може дай и някоя снимка.

    П.С. Моля админа или някои от модераторите ако искат да сменят името на заглавието на темата просто не се сещам в момента за по подходящо Мерси
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Re: go go go Кажи нещо за твоя Wrangler

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа
    go go go До колкото разбирам от самия теб успял си да тунинговаш Вранглера си отново този път може би окончателно и мене ме гложди и ми се иска ако имаш време и желание да ни разкажеш какво направи по него какво добаваи и какво промени разбира се ако може дай и някоя снимка.

    П.С. Моля админа или някои от модераторите ако искат да сменят името на заглавието на темата просто не се сещам в момента за по подходящо Мерси

    Вярно интересно е!Но вранглера не е ли правен от близнаците?
    На Ком-Емине го разгледахме ПОЧТИ целия!
    Благодарение на него на някой места се ориентирахме!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #3
      тази седмица пристигна ново окачване и гуми, но монтажа ще започне другата седмица, зада мога да дойда на похода.

      когато всичко си е по местата или аз или близнаците ще пуснем подробно описание на тунинга.

      е все пак малко предварителна информация

      6" лифт, 35" богари, койл овери
      drive alive

      Коментар


      • #4
        богерите картат сичко само не ми харесваше как се държат на страни
        може ли да дадеш всички размери на гумите ти и после да измериш точно височината на гумата с рулетка от земята до края на грайфера, много ме вълнува този въпрос

        Коментар


        • #5
          аз си продадох и двата комплекта гуми и си купих два нови. едните са богарите 35"/10.5"/15, а другите мики томсън, баха крол 33"/12.5"/15". още не съм ги монтирал на джантите, но като ги сложа ще ги измеря.

          досега не съм карал нито от едните нито от другите гуми, 33"те са същите като тези на габровския вранглер, него съм го виждал да минава доста добре през много екстремни места, а за богарите само съм чел и от много време си мечтая за такива, но досега нямаше каде да ги събера
          drive alive

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X