Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    Пуснато е околовръстното при Враца. Засега рутира директно през центъра на града.
    Пътят е целта.

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Здравейте,

      Пътят с.Калековец - с.Стряма
      Пътят е вече отворен за движение, като пропадналия мост е изцяло демонтиран и има изграден нов мост малко на около 50м по-на юг. и има изместване и изцяло нов път около двеста метра преди и след реката. След това си върви по старото трасе.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3141093.png
Прегледи:1
Размер:184.1 КБ
ID:5599064

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3143306.png
Прегледи:1
Размер:143.3 КБ
ID:5599066

      И зачеркнатите табели за Раковски на третото Пловдивско отклонение най-накрая са актуални и не е нужно да се минава през Чекерица.
      Последно редактирано от Ivich; 11-07-14, 22:19.
      ... to be continued

      Коментар


      • От: Заедно да направим картата още по точна

        Пловдив

        Идвайки от София към Новотела картата рутира по заобиколен път, като на кръстовището на бул. България и ул. Васил Левски иска да заобиколя и да завия по бул. България наляво, вместо да продължа направо по ул. Васил Левски и да стигна до Новотела.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3248657.png
Прегледи:1
Размер:491.7 КБ
ID:5599069

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3253195.png
Прегледи:1
Размер:508.9 КБ
ID:5599070

        Може и да греша, но маркера за Новотела е на грешно място, а трябва да е малко по надясно, където е и входа на хотела.
        ... to be continued

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Защо на снимките имената са на латиница, а питате за ОФРМ? Коя карта използвате?

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            Защо на снимките имената са на латиница, а питате за ОФРМ? Коя карта използвате?
            OFRM има и версия на латиница.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Остава и аз да не знам! Вие бихте ли ползвали на този уред версията на латиница ? Защо не карате лятото колата си с гуми с шипове, защото има и такива гуми !

              Масово хората навигират по CNEU и после се оплакват от грешки.

              Коментар


              • От: Заедно да направим картата още по точна

                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                Остава и аз да не знам! Вие бихте ли ползвали на този уред версията на латиница ? ...
                В същност, кой каква версия на картата използва и защо май е въпрос, който е извън темата.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Заедно да направим картата още по точна

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  Остава и аз да не знам! Вие бихте ли ползвали на този уред версията на латиница ? Защо не карате лятото колата си с гуми с шипове, защото има и такива гуми !

                  Масово хората навигират по CNEU и после се оплакват от грешки.
                  Колега, аз използвам на моя уред OFRM TOPO LAT (на латиница) и не се чувствам виновен с нищо за това . И навигирам само по OFRM и не се оплаквам от грешки, а съобщавам за такива, за да са в помощ на Събин и колегите от карта.бг и в крайна сметка на всички потребители. От карта.бг също знаят много добре каква карта използвам.
                  Не мисля, че правя нещо нередно и моля без крайни изводи.
                  Благодаря!
                  Последно редактирано от Ivich; 12-07-14, 11:27.
                  ... to be continued

                  Коментар


                  • От: Заедно да направим картата още по точна

                    Не знам дали е отразено в картата, но днес с изненада установих, че левият завой от бул. Мария Луиза по бул. Тодор Александров на кръстовището при Булбанк вече е забранен.
                    Що за глупост е това не знам...

                    Коментар


                    • От: Заедно да направим картата още по точна

                      Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                      Не знам дали е отразено в картата, но днес с изненада установих, че левият завой от бул. Мария Луиза по бул. Тодор Александров на кръстовището при Булбанк вече е забранен.
                      Що за глупост е това не знам...
                      Прав си, в OFRM 2014Q1 не е отразено.
                      Иначе забраната за левия завой е от около 2 месеца. Според мен го направиха, защото много често колите, които се редяха за направо към М.Луиза блокираха платното за завой надясно по Дондуков и затова просто ги изместиха с още едно платно наляво, на мястото за левия завой
                      Това е само мое наблюдение разбира се, може и други причини да има. На много места левия завой по принцип не е приоритет и винаги ако може не е разрешен.
                      ... to be continued

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        В q2 е отразено. Ако мине тестовете я пускаме тази седмица.

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          В q2 е отразено. Ако мине тестовете я пускаме тази седмица.
                          А дали ще има някакво развитие по проблема с рестартирането на 3590LMT, който бях описал преди време?

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            И аз да съобщя за една малка неточност, в гр. Пещера липсва един от изходите на кръстовището на околовръстната улица "Хан Пресиян" и ул. "Сокола", ул. "Георги Зафиров" ( кръстовището до лийдъла и винпрома). На тая улица даже има и бензиностанцийка - работеща, на картата ги няма.

                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              По тоя мост ме кара да минавам с колата
                              https://www.google.bg/maps/@43.13877..._zOQ!2e0?hl=bg

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                                По тоя мост ме кара да минавам с колата
                                https://www.google.bg/maps/@43.13877..._zOQ!2e0?hl=bg
                                А на какво превозно средство ти е сложен GPS-ът? Че аз така на времето направих 3 тегела из Своге, докато стопля, че GPS-ът се опитва да ме прекара по пешеходния мост, защото го бях сложил на "Emergency".
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X