Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първото бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първото бъги

    Здравейте,от около 1 седмица разглеждам форума и все се каня да пиша...та искам да ви питам за първото ми бъги.Какъв двигател ще ми препоръчате,амортисьори,джанти,гуми и всички други части!Още не съм си харесал точно определена схема,такаче в скоро време трябва да поразгледам.
    Благодаря ви предварително

  • #2
    До: Първото бъги

    Готино ще изглежда с V образен двигател, например от ЗАПОРОЖЕЦ. И ако боядисаш някои части с ярка боя щее върха. Поне аз така мисля да го правя.

    Коментар


    • #3
      До: Първото бъги

      Първоначално публикуван от gregor72 Преглед на мнение
      Готино ще изглежда с V образен двигател, например от ЗАПОРОЖЕЦ. И ако боядисаш някои части с ярка боя щее върха. Поне аз така мисля да го правя.
      Даааа и с този двигател ще върви, та ще се къса...
      Последно редактирано от Yordan Kolev; 09-01-08, 20:05.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        До: Първото бъги

        Някога беше опрадвано вграждането на подобен "двигател" - сега има много достъпни двигатели.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          До: Първото бъги

          Поздрави колега, за запорожеца виж темата за бъгито в Мало Бучино.То е с двигател от запорожец и върви мн прилично за лека конструкця.Но уви не се намират вече мн лесно.Аз бих те посъветвал за нещо. Лада от тези по-старите. Успех в начинанието
          Последно редактирано от koko11; 09-01-08, 18:47. Причина: неграмотност

          Коментар


          • #6
            До: Първото бъги

            Кво го будалкате човека, кажете му направо за любимото си. Откъде да гепи мотор от маневрен локомотив.
            А много двигатели с въздушно охлаждане ли има напоследък? А по железариите тия дни?

            Коментар


            • #7
              До: Първото бъги

              Първоначално публикуван от gregor72 Преглед на мнение
              Готино ще изглежда с V образен двигател, например от ЗАПОРОЖЕЦ. И ако боядисаш някои части с ярка боя щее върха. Поне аз така мисля да го правя.
              От зазка двигателя не е лош за времето си.ползвал съм доста такива.
              НО кви са тия Ярки бои

              Коментар


              • #8
                До: Първото бъги

                Никола,
                Решил ли си за какви цели го искаш.Бих ти дал идеи.Уточни двуместно или едноместно ще го правиш.

                Коментар


                • #9
                  До: Първото бъги

                  Първоначално публикуван от todger Преглед на мнение
                  Никола,
                  Решил ли си за какви цели го искаш.Бих ти дал идеи.Уточни двуместно или едноместно ще го правиш.
                  ами незнам просто така...интересно ми е.Проблема е,че нямам пари

                  Коментар


                  • #10
                    До: Първото бъги

                    Първоначално публикуван от Никола Русев Преглед на мнение
                    Проблема е,че нямам пари

                    Е мани тогава!!!Мисли с нещо друго да се занимаваш.Без пари вече и до тоалетна не може да идеш!
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Първото бъги

                      Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                      Е мани тогава!!!Мисли с нещо друго да се занимаваш.Без пари вече и до тоалетна не може да идеш!
                      Прав си...незнам за напред как ще съм.Дано положението да се подобри,но след всяка буря изгрява слънце

                      Коментар


                      • #12
                        До: Първото бъги

                        ти сам ли ще го сглобяваш,не ми звучиш като конструктор,относно заска пред блока има една която гние,по скоро е таврия,мисля,4е се подарява

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X