Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Pathfinder R50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Nissan Pathfinder R50

    Здрасти,

    Сори че вадя стара тема, ама пътувам по чужбината и рядко чета форума по това време.

    Мойта Пати в БГ е R50, 1998г. 3.3 V6 автоматик. Ако не е късно кажи какво те интересува и ще се опитам да отговоря на въпросите. Бях пуснал и снимка във темата за представяне на нашите джипки.

    Поздрави!

    Коментар


    • #17
      До: Nissan Pathfinder R50

      Много благодаря за любезното съдействие, но

      закупих един добър PUCH G 300 GSE и за сега съм много доволен.

      Поздрави !

      Коментар


      • #18
        До: Nissan Pathfinder R50

        Здравейте,

        Знам, че е пиша 5 месеца след последния коментар по темата, но тъй като все още съм "зелен" юзър , не мога да пратя лично съобщение на колегата Pathfinder, към който имам конкретен въпрос/-и относно закупуването на един Pathfinder R50 3.3 л. Много бих се радвал , ако мога да се свържа с него или друг собственик на такова возило.

        Мерси предварително.

        P.S "Казвам се Иван. Ще се опитам да дам повече инфо в профила си "

        Коментар


        • #19
          До: Nissan Pathfinder R50

          Kарам такъв модел 1996 3.0V6 автомат,разхода за тази машина е приемлив-градско 18-22,извън града 15-17,за 3 години съм сменил акумулатора,масла ,ремъци,филтри,накладки,шарнири.Много непретенциозна поддръжка,доволен съм много,Симо познава моя,минах с него трасето на ;BULMIX;2007.

          Коментар


          • #20
            До: Nissan Pathfinder R50

            Мерси много за информацията. Въпрос на дни е да се видя с друг собственик на такава машина , дори може би едно кръгче да и направя и после остава само да намеря подходящия в Германия и да го зачакам търпеливо

            Коментар


            • #21
              До: Nissan Pathfinder R50

              Първоначално публикуван от ivd Преглед на мнение
              Здравейте,

              Знам, че е пиша 5 месеца след последния коментар по темата, но тъй като все още съм "зелен" юзър , не мога да пратя лично съобщение на колегата Pathfinder, към който имам конкретен въпрос/-и относно закупуването на един Pathfinder R50 3.3 л. Много бих се радвал , ако мога да се свържа с него или друг собственик на такова возило.

              Мерси предварително.

              P.S "Казвам се Иван. Ще се опитам да дам повече инфо в профила си "
              Здрасти Иване,

              сори за закъснялата намеса, не си си разрешил Л.С. в профила.

              Пиши тук какво те интересува, ще се радвам да помогна.

              Поздрави!

              Коментар


              • #22
                До: Nissan Pathfinder R50

                Здравеите,аз също се интересувам от такъв Pathfinder R50 3,3l бензин,автоматик,150к.с.
                Има ли някой с такъв във Варна?

                Коментар


                • #23
                  До: Nissan Pathfinder R50

                  Аз имам такъв и съм от Варна, но в момента не съм в БГ. Ще се прибера чак към Коледа, ако ти се чака до тогава - мога да ти го покажа
                  Ако имаш конкретно питане - може и тук или на ЛС.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Nissan Pathfinder R50

                    Здравей,Patfinder според теб добър избор ли е такъв Нисан?Намерил сам в Германия 2000г. на 120000км. за 6500е авт.3,3л.Притеснява ме че ги няма в БГ и не знам дали ще се намират части.Ти сменял ли си нещо по твоя?Как вози?Скърцат ли му пластмасите,че това ме дразни най-много?Според теб ще може ли да се пуска с него колесар от пясъка?Това ще е единственото офф роуд изпитание,инъче ще го карам в града.Мерси предварително.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Nissan Pathfinder R50

                      Офертата ти е доста добра. Аз моя го взех пак от Германско за 10000 евра беше на 9 годинки - автоматик, 70 000 км и с дебели гуми - 18" 265 и с оригинални (Нисански) ролбари - не такива като на истинските джипове, ами само отпред и отзад ако се разтърсиш във темата "покажете своите джипки" май се казваше, ще го видиш.

                      От колата съм много доволен, вече 3 години я карам, сменил съм амортесьори и тампоните по задното окачване, и предни биалетни щанги.

                      не я вадя много от пътя, че жената ще ме бие, ама имам някои офроуд забежки - много добре се държи. Гледай да е с LSD - limited slip differential, не знам как се разбира - по номер на рамата де, много помага в някои ситуации

                      Вече е на 130 000 км и още не се е разскърцала вътре, е - може би малко

                      На пясък съм го вкарвал на плажа на Журналист и няма никакви проблеми, естествено на бавни предавки и внимателно с газта

                      А! частите си ги поръчвам от щатите по интернет, че по-евтино излизат отколкото от Нисан-Варна

                      надявам се, че помогнах

                      Коментар


                      • #26
                        До: Nissan Pathfinder R50

                        Благодаря за инф. ,другата седмица отивам да го взема.Колко гори извънградско,че ще карам около 2700км.?

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Nissan Pathfinder R50

                          Здравейте ! Извинявам се ,че събуждам тази стара тема ,но не намерих никъде другаде информация за товя което ме интересува.Та искам да попитам има ли запознати с Нисан Патфайндър 3.5 бензин ,автомат 2002 година.Никъде нищо не намирам ,голяма екзотика ми се струва.Но за двигателите чета доста добри отзиви ( слагат се и на Инфините ако не се лъжа)

                          Коментар


                          • #28
                            А този 3.3 V6 на Pathfinder в верига или ремък е, и колко литра масло събира, че чета хуморески, че събирал 3.5 литра масло. И кой мотор на тези джипове е по добре 3.3 или 3.5 V6?
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • #29
                              Ремък, толкова събира, с филтъра 3.7, без - 3.4.
                              Повече има тук (през телефона не излиза като хората точния линк).
                              Последно редактирано от DDt_85; 12-09-20, 09:34.

                              Коментар


                              • #30
                                Егаси шестака колко му е кубарурата толкова събира, мойте бмвта 316ката събира 4.5 литра, а 330ката 6.5 литра а тераното над 7 литра 😀😀😀. А какви слабости имат тези мотори, носят ли си купето, нещо греене и тн
                                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X