Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво куче има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой какво куче има?

    Първоначално публикуван от alex_markov
    Дали да не взема да му спретна една фотосесия сега като изглежда Далееееч по-дорбе? Ама току виж някой Германец си го "поръча" на вернит хора и ще ми остане само спомена
    Вземи му спретни - ще му подарим куче да го пази

  • #2
    кучето е "планирано" (вярно не за да пази), но още малко време има до тогава

    Коментар


    • #3
      Алекс ама и ти си бил кокеролюбител
      Аз съм с два броя - черен и кафяв между другото...

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от izo4x4
        Алекс ама и ти си бил кокеролюбител
        Аз съм с два броя - черен и кафяв между другото...
        Всъщност не бяхме планирали Кокер а Дакел, Но ни подариха Кокера Чочо (преди 12 години) та така си станахме Фенове до този Януари, Когато на 23-то число Чочо се пресели във Вечните ловни полета (дано му е по-добре там). Сега съм с малка щерка и докато не проходи като хората сме решили друго да не взимаме, после Дакел (Еииии голем човек е дакела) че втори кокер като Чочо не ще се намери. Но това са само планове - "поживем - увидим".
        Да са ти живи и здрави двата кокера и да те радват още дълги години

        Коментар


        • #5
          То при нас е цяла одисея. Първия кокер (женския) трябваше да е минипинчер - женски прищявки .
          А втория го намерихме в окаяно състояние на една бензиностанция. Той е леко куку и резистентен на отрова за мишки - два пъти го сбарвам да я яде и още е жив Е, със съответно лечение.
          Както и да е, мерси за пожеланията!

          Коментар


          • #6
            Яяя ама то много Кокер-и в тоя форум се събрали
            Мойта е черна и лакома и е вечно на диета Кокер и диета от това по глупава комбинация не бях срещал.

            Коментар


            • #7
              Аз имам кръстоска м-у дог и боксер. Прилича повече на дог , но с много яка глава и чене. И не е с обратна захапка. А иначе си падам по ротвайлерите , но заради сина , в момента съм ги оставил настрани. Ако някой от вас помни ротвайлера от 1995г. , който нападна едно момиче в Търново - той беше моя , за което и сега съжалявам. Но тогава само "Стандарт" написа истината за случая , а именно , че кучето беше пуснато от клетката/с цел кражба/ и това доведе до инцидента. Всъщност ротвайлера е чудесен пазач , ако е възпитан правилно и не е луд като оня моя тогава.

              Коментар


              • #8
                До преди няколко месеца имах дратхаар, но умря на 13 годишна възраст.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                  До преди няколко месеца имах дратхаар, но умря на 13 годишна възраст.
                  Неприятно, Много неприятно, макар и неизбежно. Когато моят умря за първи път през живота си плаках

                  Коментар


                  • #10
                    Един комшия има ротвайлерка. Бетер котка. Има няколко души из махалата, като ги види ги затиска за оградата с рамо и са длъжни да я галят и чешат докато и омръзне. И аз там ... Обаче една вечер в тъмното я сбърках с брат и, хем той е огромен. Ама нали тъмно. Собственика едвам успя да извика и да увие веригата около едно дърво та ми се размина. Оня е убиец, така е учен. Намордника е от някво арматурно желязо, ама ноктите му са като сърпове. Аз съм стотина кила, оня отсякъде е по-тежък от мене. Ама после пребил някво ескортче, тая вътре намокрила седалката и дигнала гюрултия, и сега го държат дето няма хора и го показват само на кинаджиите за пари. Като снимат ужасни филми. А собственика е скромен човек, с фигурата на Електрика та е много смешно като каже с обиден глас Да, да, а тя що искаше да паркира върху него,а, тои си седеше на тротуара.

                    Коментар


                    • #11
                      Охо, кучета.
                      Единственото наистина мое куче е 1/4 сетер + 3/4 кокер = Тоби . Черен, с размери на дребен сетер. Подариха ми го когато беше на 1 година.
                      А, да. Имам още едно куче - бяло с клюн, вид домашна патица. Живее с кучето и отказва да е патица. Когато си иска влиза в кучешката къщичка и гони от там законния й собственик.
                      То пък кучето ми се мисли за човек и вече не знам тия двете ми животни точно какви са.
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • #12
                        куче

                        Аз си имам две каракачанки. Мъжкото е 3 годишно, а женското две.
                        Страшното беше като роди женското и в един период има 11 кучета. в този момент разбрах точно смисъла на израза " да ти изядат ушите "
                        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                        NULLA TENACI INVIA EST VIA

                        Коментар


                        • #13
                          аз винаги съм искала куче и съм имала и имам котка - по зла е от което и да е куче

                          Коментар


                          • #14
                            Аз пък съм с една санбернарка има я на снимка от похода на 11
                            в неделя
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #15
                              болна тема

                              Е тука вече засегнахте болната тема ,числото на кучетата винаги е било променлива и то растяща нагоре ,в момента имам четири големи песа ротвайлер,кавказка,санбернар и дог от бордо това са щатните има и две улични които навъртат и пазят автомивката и всичките са членове на нашето семейство знаете храна ,ваксини,доктор а май след нова година и солени данъци

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X