Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся сервиз за АГУ в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся сервиз за АГУ в София

    Налага ми се да се смянят някои уплътнения по газовата уредба, та затова ми е необходим такъв сервиз в София. Ако някой има преки впечатления от майстори и качество на работа, нека препоръча .

  • #2
    До: Търся сервиз за АГУ в София

    Мога да препоръчам хората, които ми монтираха газовата уредба. Избрах ги сам, без някой да ми ги препоръчва. Просто видях, че монтират "фабрични" газови инжекциони на нови (непродадени и нерегистрирани) коли Опел на един официален вносител. София, бул. Янко Сакъзов 21, 0898 599 610
    На мен монтираха конвенционална уредба и съм доволен. Направи ми впечатление, че има разделение на труда - например един човек монтира бутилките и този човек нищо друго не прави. Друг прекарва тръбите и т.н.
    По-добре късно, отколкото по-късно.

    Коментар


    • #3
      До: Търся сервиз за АГУ в София

      Аз съм изключително доволен от едино момче казва се Веско 0898490902 сервиза се намира във един вътрешен двор срещу ОМВто посока ВМА-Константин Величков.От около 5 години ми прави коли на газ и няма грешка с изключение на един форд който беше моя такава.Не вярвах но, скоро монтира на Субару STI и резултата е отличен монтирал е на А8ци и други големи кубатури АГУта.Цените не питам ,но знам че са малко по-високи но си заслужава според мен защото ако някой ти обърка нещо по-агуто после започват нерви и в повечето случаи премонтиране на уредбата .Дано съм бил полезен с инфото .Успех

      Коментар


      • #4
        До: Търся сервиз за АГУ в София

        Колеги,

        благодаря за препоръките.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X