Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде е мястото на Патрол-ите...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

    Тези за които пиша са с клапанИ. Не само един.
    Както и да е, използвах такъв при проблем с присветване на лампа за маслото - проблема бе решен. Просто подчертавам че не е задължително като е оригинален - да е скъп.

    Коментар


    • #92
      До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

      Възможно ли е от гадния филтър да ми се ебават част от повдигачите тоест да причукват на ниски обороти при загрял мотор
      Човек се учи с много практика:D

      Коментар


      • #93
        До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

        Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
        ...Забелязъл съм 4е се резка до кам 3000 оборота и после утихва започва сякаш да вкарва повече гориво защото започва да пропушва,......
        Искам да споделя ,че при мен се наблюдаваше същия ефект , който ме тормозеше доста .След злощастния ми експеримент с масло Мобил ,осъзнах какво става - хидравличните повдигачи на клапаните се препълваха и МПС-то почваше да ,,забива'' и пуши.Отървах се от този сърбеж ,като първо изхвърлих маслото ,,Мобил'' и замених хидр. повдигачи с механични. В момента се ,,резка'' без разлика над 5000 об/м - отива и повече ,но не експериментирам.Относно разхода - с 33'' и каране около100-110 разхода ми е малко под 12л/100км.В гората обаче..... .Не харесвам бензиновите двигатели за в гората , а тези с някакви алтернативни горива-газ,метан.. са нелогични , най вече заради автономията.Яро каза че му харчи 25-30 л/100км , а колко става в гората , където разхода на дизела стига( и минава) 30л ?Всички знаем какво става на един по-сериозен преход или поход.,,Газьорка'' която едва изкарва с едно зареждане 100-120км прави допълнителни 20-30 километрови преходи за зареждане!!Разбира се това е мое мнение.Като стана реч и за маслото - Румба и Патрула го дават да сменя масла на 5000км
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #94
          До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

          Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
          10W40 гасне лампата за 4 сек. и то сутрин рано, .......
          Позволил съм си да заменя препоръчаното от производителя масло (Texaco 15w40) с Texaco 10w40 . И при двете масла лампичката изгасва след не повече от секунда след студен старт.
          hristo20000 , напълно си прав за проблените с подгревната платка , а да знаеш откъде човек може да се снабди с такава?
          Проблема с повдигачите не ми се вярва да е от клапана на филтъра (самия двигател си има клапан) - няма как да се отразява само на ,,..част.." от тях , най вероятно е дошъл момента в който бавно и безвъзвратно си отиват .Чисто информативно в края на месеца ми се обади да ти покажа резултата от замяната на моите с механични - може да ти хареса
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #95
            До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

            Churov, както виждам си от ВАРНА, можем да се видим. Малко обмяна на информация не е излишна, имам нЯколко местенца и тел. във варна и околностите на хора с патроли за части. Може би ги знаеш, а може би не. Когато имаш свободно време звЪнни 0898 446216 ХРИСТО. Може да си бъдем полезни.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 06-01-08, 08:55.
            Човек се учи с много практика:D

            Коментар


            • #96
              До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

              Трети ден се опитвам да напусна страната , ама летище Варна не дава . Като се върна да се срещнем.
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #97
                До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                направо една Патролска среща да направим... Като начало на по кафе, че ми е рано за чукарите.... Чуров освен като се върне да измисли едно място и сме там.....

                Коментар


                • #98
                  До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                  ОК става навитак съм да подифилираме малко из града няма ли други желаещи обмяната на информация очи в очи е перфектния вариант
                  Човек се учи с много практика:D

                  Коментар


                  • #99
                    До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                    Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
                    ОК става навитак съм да подифилираме малко из града
                    А стига бе! Патрула да не ви е джипка за пред кафето, та дефилета из Варна ще правите! Няма ли гора за вас?!?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                      Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
                      ОК става навитак съм да подифилираме малко из града няма ли други желаещи обмяната на информация очи в очи е перфектния вариант
                      Естествено ,че има - просто чакат сигнал
                      [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                      Коментар


                      • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                        Ще и м дам сигнал . Среща пред кафето ,,ВЪВ ДЕРЕТО'' . Много ме сърбят ръцете.
                        Мнение на jamiemirror
                        Оригинални Тойота маслени филтри от ТМ АУТО започват от 11 лева.

                        Много оригинално ми звучи - 11лв. - то по-ефтино от българското !
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                          първо на кафе после в ниякое дълбоко и кално дере ЕИИИИИИИИИ да не ме забравите като съм с дълга база какво много лимки имам в главата си а като знам че има и кои да ме вади голям кураж ми идва
                          Човек се учи с много практика:D

                          Коментар


                          • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                            А-а-а, това кафене и аз го знам. Имат богат избор на кафе - рядко, гъсто, на пясък (по специална морска рецепта)......
                            Войводо, като се върнеш, аз съм на един телефон разстояние(един разговор - три яйца).
                            NISSAN PATROL 2.8TD

                            Коментар


                            • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                              Ще и м дам сигнал . Среща пред кафето ,,ВЪВ ДЕРЕТО'' . Много ме сърбят ръцете.
                              Мнение на jamiemirror
                              Оригинални Тойота маслени филтри от ТМ АУТО започват от 11 лева.

                              Много оригинално ми звучи - 11лв. - то по-ефтино от българското !
                              Е в случая са френско производство. От дилъра на Тойота все пак.
                              Външния вид и номерата съвпадат с каталожните.

                              Коментар


                              • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                                Даже ми е кеф ... като знам какво го чака в гората ...
                                Ми... ей го отговора на темата. Там им е мястото на тези машинки.
                                За асфалта си има достатъчно други..."джипове"...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X