Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми Паджеро

    Колата е Паджеро и тъй като няма мераклий да го купят реших да му сменям ремъци ,ролки и т.н. и да го вкарам в гората като един млад ловец да си го ползвам ,а като се намери купувач пак ще го дам ,но поне да му се порадвам малко.
    Сега на въпроса! Какви зимни гуми да му взема и мога ли да взема малко по-тесни?235/75R15 е сегашният размер ,който е мисля и заводски!? Смятам да изпозвам колата за лов ,но да мога и да се движа по сняг и асфалт. Гуми за кал ли ми трябват или зимни? Дайте ми съвет за модел и марка. 500 лева ще ми стигнат ли? Какъв е съвета Ви за регенерат?
    Благодаря Ви предварително!
    Моля ,модераторите ако решат ,че темата не е на място да я преместят!
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

  • #2
    До: гуми паджеро

    Кобри!!!Най-добре 31-ци.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: гуми паджеро

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Кобри!!!Най-добре 31-ци.
      Обясни на човека по-подробно. Малатеста Кобра, заводски регенерат с много добро качество, има ги при Голди.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        До: гуми паджеро

        Някъде по-близо освен в София продават ли се? Варна ,Добрич ,Шумен . . .не ми се идва до София за 4-ри гуми?! Цена ориентировъчна?

        Най-добре 31-ци
        Kaто размер кой ще ми го преведе?
        EX Toyota Land Cruiser 120
        Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

        Коментар


        • #5
          До: гуми паджеро

          Нещо като 265/75/15. Заводския за Паджерото май беше 265/70/15.
          Don't hunt IF you can't kill
          първо 0883 после 333 накрая 448

          LZ1BGD

          Коментар


          • #6
            До: гуми паджеро

            Първоначално публикуван от SLY Преглед на мнение
            Някъде по-близо освен в София продават ли се? Варна ,Добрич ,Шумен . . .не ми се идва до София за 4-ри гуми?! Цена ориентировъчна?


            Kaто размер кой ще ми го преведе?
            Размера е 31х10,5х15,сиреч:
            31"(инча)-диаметър на гумата
            10,5"-широчина на протектора
            15"-диаметър на джантата
            Намери vOid.И той е от Варна,ще те упъти...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              До: гуми паджеро

              Заводския за Паджерото май беше 265/70/15.
              няма ли да стане много ниско? мислех си за нещо по тънко и високо.
              Незнам дали се вижда добре колко е разстоянието!? Днес ще погледна книжката какъв размер пише вътре!
              Прикачени файлове
              EX Toyota Land Cruiser 120
              Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

              Коментар


              • #8
                До: гуми паджеро

                Първоначално публикуван от SLY Преглед на мнение
                Някъде по-близо освен в София продават ли се? Варна ,Добрич ,Шумен . . .не ми се идва до София за 4-ри гуми?! Цена ориентировъчна?


                Kaто размер кой ще ми го преведе?
                Във Варна, като се движиш от пазар Чаталджа към малкото Пикадили, 100 м. след Пикадили гледай в ляво. Малко магазинче, но има извадени отпред 2-3 гуми. Цената ще е около 150лв. за брой. Успех.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  До: гуми паджеро

                  тия джанти ми си струват малко тесни за 265-70-15.кобри.

                  Коментар


                  • #10
                    До: гуми паджеро

                    235/75R15 e определено размера ,който ми трябва. Определено мисля да се насоча към гуми за сняг и лед. Мисля и ,че ще са добри и за лов?!?!?! Тези КОБРИ ще вършат ли работа за сняг и лед?!
                    EX Toyota Land Cruiser 120
                    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

                    Коментар


                    • #11
                      До: гуми паджеро

                      а то всъщност това паджеро какво е??? смисъл малко описание къде мога да видя?? а за кобрите - добри са за това ползване което ти искаш, но най-доброто за сняг са тракторните!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: гуми паджеро

                        Колега след дълго проучване на пазара във Варна вклчително и тези Малатеста Кобра във вече споменатия магазин се убедих че най-добрия вариант цена/качество за сняг и лед са нови BF Gudrich Wnter slalom на цена от 188 лв включая монтажа.Ако се интересуваш от мястото се обади тлф. 0887866260

                        Коментар


                        • #13
                          До: гуми паджеро

                          Първоначално публикуван от SLY Преглед на мнение
                          235/75R15 e определено размера ,който ми трябва. Определено мисля да се насоча към гуми за сняг и лед. Мисля и ,че ще са добри и за лов?!?!?! Тези КОБРИ ще вършат ли работа за сняг и лед?!
                          Онзи ден ми се наложи да пътувам в планината по добре утъпкан заснежен и леко замръзнал път- на няколко пъти се въртях като пумпал. Гумите ми са КОБРИ 235/15 Останах крайно разочарован. Мисля че граифера е корав за такъв терен. Виж за кал и неутъпкан сняг са много добри.
                          Това е моето мнение

                          Коментар


                          • #14
                            До: гуми паджеро

                            Първоначално публикуван от firestorm Преглед на мнение
                            Онзи ден ми се наложи да пътувам в планината по добре утъпкан заснежен и леко замръзнал път- на няколко пъти се въртях като пумпал. Гумите ми са КОБРИ 235/15 Останах крайно разочарован. Мисля че граифера е корав за такъв терен. Виж за кал и неутъпкан сняг са много добри.
                            Това е моето мнение
                            не само твоето.така си е.но 4 гуми за 600 лева немогат и на сняг и на лед и на кал.

                            Коментар


                            • #15
                              До: гуми паджеро

                              Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                              не само твоето.така си е.но 4 гуми за 600 лева немогат и на сняг и на лед и на кал.
                              те и по 1000лв за брой да са пак не могат да "огреят" навсякъде...

                              За зимата за шосе си трябват зимни или А/Т гуми... "Кобрата" си е за офроуд... На шосе на сухо става само защото на сухо става със всякакви гуми /сцеплението е в пъти по голямо от на мокро/
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X