Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Гуми Паджеро

    ахам,дай координати в червен бряг...ако трябва ще се разходим до там
    куче или вълк?
    в клетка ,или свободен?
    въпрос на личен избор.
    Вихрен Илиев
    0888249888
    blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
    Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #62
      От: Гуми Паджеро

      приятел ето линк http://www.autoplam.com/bg/about.html от този купих медведките пише нещо и за пловдив

      Коментар


      • #63
        От: Гуми Паджеро

        мерси колега,а някаква идея за цена имаш ли ?
        куче или вълк?
        в клетка ,или свободен?
        въпрос на личен избор.
        Вихрен Илиев
        0888249888
        blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
        Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #64
          От: Гуми Паджеро

          аз ги купих по 160 лв. бр. но това беше есента сега незнам но верваи ми за зимата и кал са страхотни лятото са малко шумни но...........

          Коментар


          • #65
            От: Гуми Паджеро

            +1. Заслужават си парите.Това е една от малкото гуми на Българския пазар,които се справят много добре и на кал,и на сняг,и на лед.В Ямбол са по 150лв.

            Коментар


            • #66
              От: Гуми Паджеро

              ямбол ми е идеално,имам вила в котел..дай координати за ямбол
              куче или вълк?
              в клетка ,или свободен?
              въпрос на личен избор.
              Вихрен Илиев
              0888249888
              blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
              Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #67
                От: Гуми Паджеро

                Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                ямбол ми е идеално,имам вила в котел..дай координати за ямбол
                Бензиностанция "Геомекс".В самата бензиностанция има и вулканизатор.Ако си заинтересуван сериозно пиши ми за да проверя утре за точна цена и дали ги имат в наличност,защото информацията ми е от Зимата.

                Коментар


                • #68
                  От: Гуми Паджеро

                  Едно въпросче, не се зачетох много в темата, но разбрах че говорите за медвед гуми!? А те произвеждат ли изобщо по-широки гуми - 265 или 275/70/16?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Гуми Паджеро

                    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                    Бензиностанция "Геомекс".В самата бензиностанция има и вулканизатор.Ако си заинтересуван сериозно пиши ми за да проверя утре за точна цена и дали ги имат в наличност,защото информацията ми е от Зимата.
                    ще съм благодарен да провериш
                    куче или вълк?
                    в клетка ,или свободен?
                    въпрос на личен избор.
                    Вихрен Илиев
                    0888249888
                    blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                    Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #70
                      От: Гуми Паджеро

                      аз фабрично съм с 265,но зимата смятам да сложа 235-по тесни по добре..но има един вариант за 31 ци,или 32-ки...добре ще е да се види има ли по големи размери от 235..лично аз не съм виждал
                      куче или вълк?
                      в клетка ,или свободен?
                      въпрос на личен избор.
                      Вихрен Илиев
                      0888249888
                      blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                      Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #71
                        От: Гуми Паджеро

                        Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                        235-по тесни по добре..
                        Имай предвид, че по-тесни означава и по-ниски, а това зимата си е от значение

                        Коментар


                        • #72
                          От: Гуми Паджеро

                          аз когато ги купувах по голям от този размер нямаше 235/75/15 сега незнам

                          Коментар


                          • #73
                            От: Гуми Паджеро

                            Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                            ще съм благодарен да провериш
                            Утре вечер ще ти пиша цена колега,стига все още да ги имат в наличност.Иначе са високи 74см.,което по принцип за Паджеро ми се струва,че ще му дойдат леко ниски,все пак това са само 29".За друг размер не съм чувал и виждал да имат.Иначе като проходимост са страхотни,само незнам как ще е клиренсът отпред с тях.Не ми се вярва да е повече от 25см.,което на моменти в коловозите ще е проблем.Аз лично на Паджеро бих сложил джанти 16-ки и гуми Ласа ОК-144.16-7.50.-страхотна гума-тясна и много висока-/около 31"/.Грайферът е много агресивен.Това,съчетано с тесния профил на гумата при кал и сняг се стига много лесно до твърда почва.Освен това и клиренсът вече е различен.Само дето за лед не стават.Карах с такива цяла Зима,само че по-малкия размер 6.00-16.Нивичката няма сила за 7.50.Ето ги и въпросните Ласи...като цяло съм доста доволен от тях.
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Янко Желязков; 25-06-10, 19:14.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Гуми Паджеро

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              Имай предвид, че по-тесни означава и по-ниски, а това зимата си е от значение
                              затова съм се насочил към 31 или 32...или 265/70-75/15
                              ама май накрая ще последвам съвета на един приятел да си сложа джанти 16",с високо гуми -то Паджерото без това ми идва малко ниско за моя вкус-ама не може всичко да е наред .
                              а за 16-ки като че ли има повече гуми от типа който ме интересува...но има още малко време,ще измислим нещо..защото ,наистина ще клекне още с 235/75/15...
                              куче или вълк?
                              в клетка ,или свободен?
                              въпрос на личен избор.
                              Вихрен Илиев
                              0888249888
                              blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                              Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #75
                                От: Гуми Паджеро

                                Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                                затова съм се насочил към 31 или 32...или 265/70-75/15
                                ама май накрая ще последвам съвета на един приятел да си сложа джанти 16",с високо гуми -то Паджерото без това ми идва малко ниско за моя вкус-ама не може всичко да е наред .
                                а за 16-ки като че ли има повече гуми от типа който ме интересува...но има още малко време,ще измислим нещо..защото ,наистина ще клекне още с 235/75/15...
                                Точно за 16-ки ти писах и аз в предния си пост колега.В момента няма "Медведи".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X