Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: гуми паджеро

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    те и по 1000лв за брой да са пак не могат да "огреят" навсякъде...

    За зимата за шосе си трябват зимни или А/Т гуми... "Кобрата" си е за офроуд... На шосе на сухо става само защото на сухо става със всякакви гуми /сцеплението е в пъти по голямо от на мокро/
    Точно това имах в предвид и аз

    Коментар


    • #17
      До: гуми паджеро

      Първоначално публикуван от firestorm Преглед на мнение
      Онзи ден ми се наложи да пътувам в планината по добре утъпкан заснежен и леко замръзнал път- на няколко пъти се въртях като пумпал. Гумите ми са КОБРИ 235/15 Останах крайно разочарован. Мисля че граифера е корав за такъв терен. Виж за кал и неутъпкан сняг са много добри.
      Това е моето мнение
      Спусни ги до 1,5 атм.Ако е мнооого леда,може и до 1-ца,но за малко.Вредно им е.Все пак са регенерат...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #18
        До: гуми паджеро

        Първоначално публикуван от zdravk0 Преглед на мнение
        Колега след дълго проучване на пазара във Варна вклчително и тези Малатеста Кобра във вече споменатия магазин се убедих че най-добрия вариант цена/качество за сняг и лед са нови BF Gudrich Wnter slalom на цена от 188 лв включая монтажа.Ако се интересуваш от мястото се обади тлф. 0887866260
        И аз ползвах такива -супер са.На моите дори имаше перфорации за шипове за лед.

        Коментар


        • #19
          До: гуми паджеро

          извинявам се за ламерския въпрос.

          в момента съм с eей такива жанти, размер 31 /10.5 /15


          Мога ли да сложа на тях размер гума която е същата подобна височина но по тясна от гореспоменатия размер ?

          Мисля и че ще ми подобри и проходимоста.

          Коментар


          • #20
            До: гуми паджеро

            Първоначално публикуван от dreado Преглед на мнение
            извинявам се за ламерския въпрос.

            в момента съм с eей такива жанти, размер 31 /10.5 /15

            Мога ли да сложа на тях размер гума която е същата подобна височина но по тясна от гореспоменатия размер ?

            Мисля и че ще ми подобри и проходимоста.
            Такава гума на 15" за съжаление няма
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #21
              До: гуми паджеро

              а принципно на тия жанти кви по-тънки размери стават?

              Коментар


              • #22
                До: гуми паджеро

                Теоретично - 215
                Оптимално - 235

                Обаче губиш много в диаметър и съответно в просвет.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • #23
                  До: гуми паджеро

                  Колега май ще минеш по моя път.
                  Като взех паджерото беше с 265/75/15 - kumho AT - оказаха се широки.
                  Взех си нови кобри 235/75/15. Зимата се разочаровах максимално от регенерата и бързичко ги продадох.
                  Поръчах си BF Goodrich и от лакумия си взех максимално високи и тесни 235/85/16. И джантите смених на 16 цола.
                  Много добри гуми, но при каране на пресечен терен ми опираха в калниците. Много високи ми бяха
                  Сега съм си заръчал едни 30/9.5/15 което отговаря на 240/80/15 и смятам да се спра със смените.

                  Коментар


                  • #24
                    До: гуми паджеро


                    За зимата не е ли по-добре 215/15

                    Коментар


                    • #25
                      До: гуми паджеро

                      С 235-75-15,руски "медвед" единичката много здраво рие в снега.И за асфалт са добри.Малко вият,ама е поносимо.

                      Коментар


                      • #26
                        До: гуми паджеро

                        Първоначално публикуван от laary Преглед на мнение

                        За зимата не е ли по-добре 215/15
                        Добро е ама какви
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • #27
                          До: гуми паджеро

                          Първоначално публикуван от laary Преглед на мнение

                          За зимата не е ли по-добре 215/15
                          с този размер ще му стоят малко като подарени ще стане мн ниско и няма да има голям смисъл.то даже и на по старото паджеро не му стоят добре такива гуми.сега съм със BFG MUD-terain в размер 33-10.5-15 и джипа изглежда добре и се повдигна малко,но и в размер 31-10.5-15 пак е добре.от по тясна гума нчма смисъл.поне това е моето мнение.ето и как изглежда джипката
                          Прикачени файлове
                          0883325028,0897568196

                          Коментар


                          • #28
                            До: гуми паджеро

                            Първоначално публикуван от AcTePuKc Преглед на мнение
                            сега съм със BFG MUD-terain в размер 33-10.5-15 и джипа изглежда добре и се повдигна малко...ето и как изглежда джипката
                            Отзад пружините са ти много зле. Дори с 33-ки на равно трябва да имаш поне 10 см от гумата до ръба на калника при стандартно окачване.
                            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                            Коментар


                            • #29
                              До: гуми паджеро

                              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                              Добро е ама какви
                              Както го разбирам колегата търси нискобюджетни гуми, затова прилагам линк на Украински много добри за парите си естествено. Дано съм полезен и на други колеги!Весели празници

                              Последно редактирано от Паджеровод; 31-12-09, 09:47. Причина: заразен линк!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: гуми паджеро

                                Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                                Отзад пружините са ти много зле. Дори с 33-ки на равно трябва да имаш поне 10 см от гумата до ръба на калника при стандартно окачване.
                                е тои на първата снимка дсясната предна гума е качена на високо затова
                                0883325028,0897568196

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X