Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LJ70 Гуми BFG AT от къде и максимален размер ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: LJ70 Гуми BFG AT от къде и максимален размер ?

    Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
    А между другото някои казват,че този модел гуми на ставали за нищо!Аз от скоро съм с такива и поради това не смея да давам мнение дали стават или не!Може би има колеги които имат наблюдения по въпроса?
    Да ,има и тема за това.
    B+

    Коментар


    • #17
      До: LJ70 Гуми BFG AT от къде и максимален размер ?

      Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
      Колега, имай предвид, че колкото повече увеличаваш диаметъра на джантата и гумата, токова повече намаляваш усилието /въртящ момент/. Пробвал съм с 16" Кобри и усещането на равен път е като да влачиш каравана......, при това двигателя е малко по-мощен от 2LT. Според мен е по - добре да си останеш на 15" с по-широчки гуми и визия си имаш и по черното нямаш проблеми
      Поздрави

      Ориентирал съм се към 32" 11.50 15ки
      Би трябвало да станат на оригиналните джанти (Никелираните)

      Значи с тези гуми всеедно тегля каравана постоянно, ами когата закача каравана какво става По баирите на 3 та, тунелите за София на 4 та

      Коментар


      • #18
        До: LJ70 Гуми BFG AT от къде и максимален размер ?

        Първоначално публикуван от 2LT Преглед на мнение
        Ориентирал съм се към 32" 11.50 15ки
        Слагай ги ! Вече 5 години карам с такива (като размер) и нямам проблеми !

        Коментар


        • #19
          До: LJ70 Гуми BFG AT от къде и максимален размер ?

          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
          А между другото някои казват,че този модел гуми на ставали за нищо!Аз от скоро съм с такива и поради това не смея да давам мнение дали стават или не!Може би има колеги които имат наблюдения по въпроса?
          По-скоро твърденията се отнасят за BFG MT и по-скоро, като много от твърде крайните изказвания, не отговарят на истината.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            До: LJ70 Гуми BFG AT от къде и максимален размер ?

            Гумата е перфектна с изключение на движение по отъпкан сняг,но и там има някакво решение като караш с по-меки гуми.

            Коментар


            • #21
              До: LJ70 Гуми BFG AT от къде и максимален размер ?

              Първоначално публикуван от 2LT Преглед на мнение
              Ориентирал съм се към 32" 11.50 15ки
              Би трябвало да станат на оригиналните джанти (Никелираните)
              Значи с тези гуми всеедно тегля каравана постоянно, ами когата закача каравана какво става По баирите на 3 та, тунелите за София на 4 та
              не е точно така - само когато набираш трябва да задръжиш до малко по-високи обороти на ниските предавки и /например ако нормално сменяш на 2000 или на 2500об, сега ще чакаш до 2300-2700об за да продължи да набира и на горната предавка/

              пък и зависи от караваната - ако е по-голямшка може и до 2-3 ск. да слезеш
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                До: LJ70 Гуми BFG AT от къде и максимален размер ?

                аз карам с такива и ниама проблем

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X