Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За резонаторите ...

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: За резонаторите ...

    Може да е не само от резонатора. Може твоят вече да има нужда от смяна на бутало, сЕгменти, докато неговият може да е по-запазен. И от резонатора може да е, но там вече не съм напълно сигурен.
    Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 18:06. Причина: сЕгмент, а не сигмент
    Истинския кантар е на границата преди да паднеш.. Който некара - НЕ ПАДА

    Коментар


    • #47
      От: За резонаторите ...

      Първоначално публикуван от Klapan4o Преглед на мнение
      Може да е не само от резонатора, може твоя вече да има нужда от смяна на бутало, сигменти докато неговия може да е по-запазен, и от резонатора може да е но там вече не съм напълно сигурен
      Колега, преди да бързате да пишете, прочетете хубаво въпроса, и тогава отговаряйте. Моторът си върви много добре, буталото му е ново(сменено). Исках да сменя резонатора, защото е леко смачкан и попаднах на този с катализатора. Понеже не знам нищо за него, затова попитах дали ще има проблем, ако го сложа. Отговорът на Краси беше много точен и затова няма да го слагам.
      Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 18:03. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише отделно от глагола - например "не знам"

      Коментар


      • #48
        От: За резонаторите ...

        Може да го сложиш, ама трябва да махнеш катализатора, но повярвай ми, доста е трудно и самото махане и след това заварянето.
        Ако намериш някой който има опит с резонатори може и да успее да ти го направи.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #49
          От: За резонаторите ...

          Малко да ви ползвам темата. Става въпрос за направата на резонатор за 2т мотор. Е, не е на 2 колела за мотор от трабант става. Хората са сметнали конусите как трЯбва да изглеждат. Ако приемем сметкИте за вЕрни, творбата трЯбва да изглежда така:
          http://www.forum.2tpower.com/downloa...1904&mode=view
          Вярно, от друг форум е и знаете какво да гледате (да не се разсевате с фона). Проблемът ми е, че идва малко дълго, ако всичките конуси са по една линия. Какви ще са недостатъците, ако премахна кривката (или я скЪся), но запазя общата дължина на 1 конус? Снимки скоро, когато взема конкретните размери.
          Ще се радвам, Ако някой сподели опит в правенето на резонатори В "домашни" условия.
          Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 18:02. Причина: Моля, използвайте главни букви в началото на изреченията!

          Коментар


          • #50
            От: За резонаторите ...

            Е, вече си имам разгъвките на конусите от неръждавейка 1мм inox, дето се вика. Ще се заиграя с огъването и заваряване, да видим какво ще стане
            Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 18:02.

            Коментар


            • #51
              От: За резонаторите ...

              Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
              е вече си имам разгъвките на конусите от неръждавейка 1мм inox дето се вика. ...
              Много масивно бе.
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #52
                От: За резонаторите ...

                Знам, че не е тук мястото, но все пак да попитам. Някой има ли случаЙно излишен резонатор от 125цц до 250цц мотор? По принцип ми трябва за кавазаки КМХ 200цц, но мога да преправя всеки един, така че бих купил, ако някой продава.
                Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 18:00. Причина: "по принцип" - двете думи се пишат отделно

                Коментар


                • #53
                  От: За резонаторите ...

                  Здравейте, за МЗ резонатор от японски 250цц ще стане ли? Интересува ме главно, защото на мз-то знаете кЪде е резонатора и колко е дълЪг, а искам да го преправям за гората. Примерно от цр250 и резбата и диаметЪРа на връзката с цилиндЪра ме интересува.
                  Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 17:59. Причина: правопис
                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • #54
                    От: За резонаторите ...

                    Да попитам и аз, моя резонатор е заварян поне на 3,4 места мотора ми издава супер силен и пращящ звук,възможно ли е да съм имал някакъв заглушител в резонатора който да е бил махнат?
                    По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

                    Коментар


                    • #55
                      От: За резонаторите ...

                      Стефко, точно този заглушител го няма.

                      Коментар


                      • #56
                        От: За резонаторите ...

                        А как изглежда тоя заглушител някой знае ли, или ако има снимка на някой отворен резонатор да видя и кЪде се намира ще е най-добре.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 06-12-10, 13:56. Причина: след "по-" и "най-" и преди прилагателното винаги има тире
                        По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

                        Коментар


                        • #57
                          От: За резонаторите ...

                          Първоначално публикуван от mottorista Преглед на мнение
                          Знам, че не е тук мястото, но все пак да попитам. Някой има ли случаЙно излишен резонатор от 125цц до 250цц мотор? По принцип ми трябва за кавазаки КМХ 200цц, но мога да преправя всеки един, така че бих купил, ако някой продава.
                          Колега, аз имам един резонатор от цр 125 2000г.
                          За продаване не става, но ако ти хареса и си поемеш разходите по доставката, мога да ти го подаря.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 06-12-10, 13:57.

                          Коментар


                          • #58
                            От: За резонаторите ...

                            Ако колегата не го приеме аз проявяам интерес.
                            По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

                            Коментар


                            • #59
                              От: За резонаторите ...

                              бате_бойко напиши скайп или телефон за да се свържем. Моя скайп е gangstera1223

                              Коментар


                              • #60
                                От: За резонаторите ...

                                Първоначално публикуван от stefko1992 Преглед на мнение
                                Ако колегата не го приеме аз проявяам интерес.
                                Ами ще го снимам утре и ще кача снимка за да се види за какво точно става въпрос
                                и ако до петък колегата motorista не се обади го получаваш ти

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X