Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да имате опит с гуми COLWAY?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да имате опит с гуми COLWAY?

    http://www.colwaytyres.co.uk/

    Гледах С-ТРАХ МТ за 110 лв бройката - доста вълнуващо изглеждат (като ония Мишлени на Дифендъра)

    Имаха размер за Нива. Естествено, от шарката си личи, че за асвалт и сняг няма да ги бива, но пък кал и камънаци...
    Естествено, че Нивата няма да стане Дифендър, като й се сложат дифендъроподобни гуми, но все отнякъде трябва да се почне!


    С-ТРАХ АТ също няма да са лоши и те били на подобна цена.


    Вярно, че регенерат, ама пък английски (по думите на продавача, ама то смее ли човек вече да вярва на думи?)

    Та ако някой е карал с такива, много ще бъда благодарен да сподели впечатления.

  • #2
    Ако 110лв е размера за Нива, хич не са евтини... /Колкото Ласса не-регенерат/
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Re: Да имате опит с гуми COLWAY?

      Първоначално публикуван от Little Joe
      ...Естествено, че Нивата няма да стане Дифендър, като й се сложат дифендъроподобни гуми, но все отнякъде трябва да се почне! ... Вярно, че регенерат, ама пък английски ...
      Little Joe,

      Гумите наистина са английски и на острова са много популярни като евтино решение. 7.50/16 са около 65 паунда там за чифт (2 гуми). Вярно е, че Нивата не може да стане Дифендър, ама силата й е другаде! Пък той и Дифендъра не може да стане Нива.

      Аз на твое място щях да си взема от щатните руски гуми за кал за Нива. Мислил ли си за тази опция?

      Коментар


      • #4
        YARO не го обърквай с руски гуми,няма нищо по-лошо от тях.Нека Little Joe да реши къде повече ще кара и да си вземе подходящи гуми,за съжаление не са измислили още 4 в 1.Аз имам за Нивата АТ на Goodrich 245/70/16,които ги смятам за универсални,бутонки за кал и трева 235/65/16 и вчера си взех страхотни 225/75/16 на Uniroyal за кал и сняг.Представляват бутонки с много ламели по тях.Търсех си 215/85/16 но не открих,а тук зимата вече дойде.Така,че специално за Colwey не мога да дам мнение,защото не съм ги карал но ще питам колеги,които си сложиха М/Т шарка на едно Исузо.Ако ще си вземаш такива вземи А/Т -товата шарка.Не знам колко струва регенерата на Малатеста със същата шарка,но знам че е предлагат.Пиши на какво си се спрял и как е.

        Коментар


        • #5
          Колеги, кажете моля къде могат да се видят тези регенерати?
          Благодаря!
          VITARA, SAMURAI
          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
          RENAULT ESPACE QUADRA
          ...и едно сивикче за града...

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от samuraj
            Колеги, кажете моля къде могат да се видят тези регенерати?
            Благодаря!

            В списание OFF-ROADBG имаше май телефон и адрес но не съм сигорен!
            А иначе за гумите гледам че много джипове взеха да карат с Малатеста!А от скоро видях и няколко с ФЕДИМА!А цените били приблизително еднакви!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              Идеята ми е дали са по-добри от Малатестата, щото един приятел на един LAND CRUISER 80 втора година ги е качил и са се нацъвтели целите по протектора.То вярно джипа е голям и тежък ама тези гуми са за по-екстеремни натоварвания, нали? Аз лично мисля да си сложа Кобра за гората, защото шарката ме кефи. Не знам знаете ли но тази шарка е на Yokohama но там цената е убийствена. Така че ако някой е качил този английски регенерат ще съм благодарен ако сподели мнение
              PS: А пък на англичаните като че ли съм по-склонен да се доверя от колкото на жабари.
              VITARA, SAMURAI
              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
              RENAULT ESPACE QUADRA
              ...и едно сивикче за града...

              Коментар


              • #8
                говорейки за MALATESТА , не се колебай за KOBRA ! PETIO-BELIATA имаше(все още ги има в гаража) А/Т които имат абсолютно същата шарка като С-ТРАХ АТ(стават за средно разкалян черен път и са по-тихи от кобрата) и ги смени с КОБРА. за в гората разликата е огромна !
                страшмо съм доволен(аз също съм с кобра) .моето скромно мнение е че
                С-ТРАХ МТ ще са добри в калта , но ще са проблемни на асфалта !така че следващите ми гуми ще са отново KOBRA !
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #9
                  Модела на Yokohama до колкото знам се казва GEOLENDAR!Но колко човека ще имат пари да си купят 5 броя!Защото ти трябва и резервна!
                  Аз се замислям дали след време да не си взема Малатеста Кайман?
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #10
                    Аз карам от 2-3 седмици с Колуей А/Т. Имам чувсво, че е стабилна на мокър асвалт, не е много шумна/ в сравнение с М/Т/, стават за плитка кал и за лек офроуд. За дълбока, мазна, глинеста кал и дума не може да става/в Шумен се убедих многократно!/. Сега ми предстоят около 1000 км по асвалт и ще имам повече впечатления. Не зная как ще се държат на сняг?

                    Коментар


                    • #11
                      Купили сме 8 гуми Colway C-TRAX MT за два самурая, единия е стандартен с размер 195/75/15 , а другите 4 са 255/75/15 пак за самурай но доста вдигнат. За съжаление и двата все още ги ремонтираме но като станат (нямам търпение ), ще пиша мнение за гумите. Иначе мисля че ще се представят доста добре, но само изван пътя, те им дават 20% road и 80% off-road, иначе скоростния максимум е 160 км/ч което за МТ е добре.
                      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                      Коментар


                      • #12
                        И все пак не може ли да ме информирате къде мога да ги видя и да ги пипна както мога да видя Малатестата?А и някакви цени също ще са ми от полза за размер 265/75/15.От София съм, но пътуването не е проблем за мен, така че и в провинцията ако мога да ги видя ще съм доволен.Благодаря!
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #13
                          АВТО ЦЕНТЬР "ГОЛДИ" КВ.Г.БАНЯ.ТЕЛ.0888 472 226. ВСЯКАКВИ ГУМИ`ВКЛЮЧИТЕЛНО "МАЛАТЕСТА"
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #14
                            имам един приятел ловджия, с УАЗ иска възможно най - евтиния и агресивен реганерат на 15" зада си движи през калта, какво ще препоръчаш, като размер и цена
                            drive alive

                            Коментар


                            • #15
                              КАТО РАЗМЕР МОЖЕБИ 215/15; 235/75/15 КАТО В НАЙ-АГРЕСИВНАТА ШАРКА А МОЖЕБИ И НАЙ-ХУБАВАТА -"KAIMAN" СТУВА 158 ЛВ. КАКВО БИ КАЗАЛ ЗА РАЗМЕР 10R15.
                              LZ1VMH

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X