Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да Ви представя "Грозньо"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да Ви представя "Грозньо"

    Първоначално публикуван от D_Petkov Преглед на мнение
    Да ви представя и моята слабост
    Моята слабост вече я няма
    Новата слабост е Nissan Terano II
    Mitsubishi Pajero 2800+
    Stop the earth I want to get down

    Коментар


    • До: Да Ви представя "Грозньо"

      Първоначално публикуван от D_Petkov Преглед на мнение
      Моята слабост вече я няма
      Новата слабост е Nissan Terano II
      Е, аз пък си ги имам и двете.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: Да Ви представя "Грозньо"

        Имам едно такова въпросче към колегата taran: резервни части как намираш за твоята машина? С ферозите в началото беше доста зор. Сега се появиха повече машини и май малко се подобри положението. Друг важен момент е взаимозаменяемоста на частите на ферозата с други коли на Дайхатсу като аплаус например. При Грозньо как е положението в това отношение?
        Оператор на италиански реактивен жребец

        Коментар


        • До: Да Ви представя "Грозньо"

          Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
          Имам едно такова въпросче към колегата taran: резервни части как намираш за твоята машина? С ферозите в началото беше доста зор. Сега се появиха повече машини и май малко се подобри положението. Друг важен момент е взаимозаменяемоста на частите на ферозата с други коли на Дайхатсу като аплаус например. При Грозньо как е положението в това отношение?

          Досега,особенни затруднения имах само с шенкелните лагери.За ремонта на двитателя,нещата се намериха относителна лесно-всепак ДВГ е на Тойота,макар и дърт модел.
          За окачването имам подозрения,че съвпада с това на Роки.Понеже не ми се търсеше,обаче,кормилните щанги,ти занесох да ги рециклират-малко цената не ми допадна,ама станаха,иначе.
          Са ше видя от какво ще станат накладки,че от вчера почна голямо скърцане ,ма те и предните и задните са барабанни,та в краен случей,ще ги ковем.
          Като се замисля,друго не ми е трябвало,но като потрябва,ще го намерим,или ще го направим .
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • До: Да Ви представя "Грозньо"

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            Са ше видя от какво ще станат накладки,че от вчера почна голямо скърцане ,ма те и предните и задните са барабанни,та в краен случей,ще ги ковем.
            Като се замисля,друго не ми е трябвало,но като потрябва,ще го намерим,или ще го направим .
            Таране, нали знаеш че " niki p" има магазин за накладки и съединители ?
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • До: Да Ви представя "Грозньо"

              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
              .....
              Са ше видя от какво ще станат накладки,че от вчера почна голямо скърцане ,ма те и предните и задните са барабанни,та в краен случей,ще ги ковем.
              ......
              Някъде на Симеон имаше фирма която лепеше накладки. На Трабанта там си ги правих преди години.
              О899 2б2 1З2

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X