Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да Ви представя "Грозньо"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да Ви представя "Грозньо"

    Това Дайхатсу Дива Котка е много добро ако е с двигателя 4,2. Във Варна имаше преди години едно такова но собственика не го продаваше за нищо на света,на последък обаче не го виждам.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #17
      До: Да Ви представя "Грозньо"

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      ...с двигателя 4,2...
      С кой мотор?Има ли такова,бре?
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #18
        До: Да Ви представя "Грозньо"

        Много си е готино джипчето. Такива "класики" все по-рядко се вижтат по улиците, за това го стегни добре, за да те радва по-дълго. А колко пари ще глътне... направи си ДОБРЕ сметката и после я умножи по 2. Винаги излиза "и още нещо".
        Абе попадна ми СУЗУКИ LJ80 за смешни пари, ама е голяма трагедия с много липси.
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #19
          До: Да Ви представя "Грозньо"

          честито!

          http://www.mb-city.ru/mbtree/10280.htm
          http://zakazi.ru/autospares/catalogu...TACT/1982/F20/
          http://cat.tecdocs.ru/catalog.do?man...4487&mdf=14073

          Коментар


          • #20
            До: Да Ви представя "Грозньо"

            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
            С кой мотор?Има ли такова,бре?
            И аз опулих такива очи ама си беше истина.Под капака имаше огромен шестак.Иначе знаех че най-големия двигател е 2,8 но това беше огромно нещо а и митото му тогава беше колкото цената на автомобилчето.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #21
              До: Да Ви представя "Грозньо"

              [quote=Tougi;269508]честито!


              Благодаря за линковете.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #22
                До: Да Ви представя "Грозньо"

                Грозньо е произведен 1982 г.,двигател 1,5 бензинов,ресорно окачване отпред и отзад,барабанни спирачки отпред и отзад (трябва да мисля за дискове отпред,поне..).Купето,както се вижда е с метален таван (има и със сваляем хардтоп),отпред е със седалки,отзад две надлъжни,сгъваеми пейки.Четири степенна скоростна кутия,раздатка с бързи и бавни,ръчни хъбове AVM,със сгряващия сърцето надпис "havy duty",на тях.Шасито на пръв поглед е в завидно добро състояние.Мисля,че има износени шенкелни лагери на предните колела.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #23
                  До: Да Ви представя "Грозньо"

                  извинявам се за спама не знаеш ли тъкъв автомобил да се продава на части
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да Ви представя "Грозньо"

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    извинявам се за спама не знаеш ли тъкъв автомобил да се продава на части
                    Не,но познавам един тип,дето има три-едно Ф20 и две ф5+ сума части,кажи какво ти трябва,като го видя (сигурно ще е догодина),ако мога ще "изпрося" нещо,че е труде,не подава.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да Ви представя "Грозньо"

                      И така...,при мен има леко развитие.Грозньо запали,даже врътнах едно много малко кръгче,колкото да видя работи ли предното.За щастие работи.За сметка на това,алтернатора не зарежда и има луфт в шенкелните лагери.Радиатора с които купих колата,течеше като лейка,за късмет из двора се търкаляше един,съвсем същия,само гърловината за наливане на антифриза е на друго място.
                      Предстоят смени на всички видове масла + гарнитура на картера.
                      Днес най-накрая набарах флекса и премахнах гадния парапет,който някой беше нарочил за булбар.(Прилагам снимки,преди/след)
                      Прикачени файлове
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да Ви представя "Грозньо"

                        Продалжаваи колега и аз съм на твоито дереже ремонти ремонти нямат краи само за информация виждал съм такова джипче с ладов двигател и върви на стрела ставал много лесно но днес разбрах че е продадено за2100лв и си е купил паджеро Дати е честито
                        0885 297985,мтел-Радо
                        0876 556870,виваком като домашен

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да Ви представя "Грозньо"

                          Е,още като го купих,ми беше ясно,че се качвам на въртележката и няма да е лесна работата.Полека лека,мисля да я приведа в разхоткаджийски вид.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да Ви представя "Грозньо"

                            много е готин, дерзай, а вътре има ли си всички облицовки или е гол?
                            Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да Ви представя "Грозньо"

                              Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                              много е готин, дерзай, а вътре има ли си всички облицовки или е гол?
                              Вътре има тапицерии на вратите,таблото е голо,ламаринено,боядисано в цвета на колата.Отзад на страниците и задните врати сощо има тапицерия-шперплат,така си е оргинално.Подовете,са били голи,но предния собственик ги е облепил с мокит,който ще бъде премахнат,като дойде време за кърпене.Ааа,щях да забравя главната екстра-на таблото има прасносова облицовка,частично с весел надпис "De lux".Седалките не са оргиналните,мисля,че са от Форд.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да Ви представя "Грозньо"

                                Много е готин тоя грозньо, аз имах куче бях го кръстил грозил и мнОго си приличат сладури. Мога да ти подскажа за пода отзад-форд транзит, стария акулата(седалков) имат стРахотна изолация на пода, ако си намериш ще е супер, знам че е рано за това, ама ако ти попадне в полезрението да ти светне лампата
                                Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X