Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Конкурс за модератор на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Конкурс за модератор на форума

    Поради нарастващата лавина от постинги, обявяваме конкурс за модератор на форума:

    Състезания, спортни прояви, мероприятия


    Модераторът е човек, който има специални права за контрол върху съдържанието на форума. Може да трие, променя или премества отделни съобщения или теми. Може по свое усмотрение да разделя тема и да премества части от тема в друга нова такава.

    Модератора като цяло създава облика на един форум, грижи се за качественото му съдържание съответно подреждане и прегледност. Естествено модераторът преценява нуждата от намеса при мнения нарушаващи правилата и език далеч от общоприетите норми. Модераторът може да взема решения за наказване или дори изгонване на потребител, който с езика и действията си пречи и дразни останалите.

    Модератора, който ще бъде избран е необходимо добре да разбира тематиката на контролирания от него форум и съответно да се ползва с висок авторитет сред участниците в него. Негова грижа и задължение ще бъде поддържането на високо ниво на диалога във форума и качественото му съдържание.

    Модератора трябва да е безпристрастен и справедлив към всички без значение дали споделя или не възгледите и изложеното от тях.

    Както видяхте много са изискванията към модератора и неговите задължения, затова пък ползите за него са само факта, че ще чувства удовлетворение от личния му принос за развитие на форума. Естествено всеки който бъде избран на този пост ще получи помощ и обучение за да може да навлезе в работата.


    Предлагам всеки, който иска да се кандидатира или да посочи друг за този пост да напише името му в тази тема.
    VPetrov.photography

  • #2
    Предложение за модератор

    Стефан, Волк, Митков
    Ако някой от тях има време - ще са добри модератори...

    Коментар


    • #3
      Мойто предложение е модератори да са Стефан и Яро.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        Злати - за мероприятията
        Фулда-та - за състезанията 4х4
        Митков - за Моторите
        Модератора освен да разбира (и да бъде разбиран), трябва да има Много време и желание да бачка по Форума

        Коментар


        • #5
          Митко-Фулда за състезания ..

          Яро - мероприятия ....

          Това е моето мнение
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            Дявол Коледа

            Ама и аз съм една склероза разбира се че Фулдата е най-добрата кандидатура за състезанията аз съм за него
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              Изключително съм поласкан от доверието Ви

              НО ! За мое съжаление / или радост / нямам нито възможността , нито времето да модерирам този интересен раздел от Форума
              За което , моля да ме извините

              Коментар


              • #8
                Жалко, щото ти си най в течение с предстоящите събития и поддържаш най-близък контакт с организаторите.
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #9
                  Аз предлагам Алекс Марков.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Tsanko_D
                    Аз предлагам Алекс Марков.
                    Твърдо и аз за Алекс Марко,Стефан и Яро!
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • #11
                      Блрагодаря за доверието, но и аз като Митко ще си направя самоотвод. Работата ми е доста динамична и няма да имам нужното време за една наистина сериозна работа по толкова обширен форум. Пък и ще съсредоточа усилия към темата на нашия клуб и две дини под една мишница май ще са ми много . Но Алекс Марков е универсален пътешественик и е много подходящ според мен.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        Модератор (Звучи Гордо) в раздел организирани мероприятия - Най-не организираният човек - Аз - звучи смешно
                        В раздела има и състезания - аз съм се Заклел Никога (много тежка дума която обикновенно не използвам, но поне до сега съм го спазвал и не съм се състезавал) да не участвам - Какво излезна - Не ставам за тази работа (Пък и съм мързелив).
                        Но винаги ми се е искало да съм в Зеленичко, така по-гот изглежда Жалко че няма да стане (Освен ако не ме направят Почетен Модератор)

                        Коментар


                        • #13
                          Тъй като този форум основно се пълни от мнения свързани с Ендуро и 4х4 състезанията, негови модератори ще бъдат модераторите на тези два форума. Т.е. Първите модератори тук са Mitkov и Краси, да не говорим че те се справят перфектно с управлението на форума Мотори и АТВ което се надявам че и тук ще е така.
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            благодарим за доверието
                            и за високата оценка

                            Коментар


                            • #15
                              Уважаеми участници във форума. В частта за 4х4 състезания този форум има нов модератор и новия модератор е дама!

                              Мисля не е необходимо да представям г-жа Вера Лагадова тя е достатъчно известна на всички, които имат нещо общо с 4х4 и офроуд състезания.

                              Моля всички да се стремим да създаваме по възможност най-малко работа на модератора и да я улесняваме в работата и.
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X