Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

    Моето Диско-2 правеше подобни фокуси след паркиране. Пробвах какви ли не "парнирания", само на покрива не съм го оставял. Като угася мотора почваше да пъшка, да съска, докато клекне... Накрая се оказа, че едната възд.в-ца има шупла, която пропуска въздуха само при определено положение. После - смяна, калибровка и вече 1 год е ОК.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

      Опръсках всичко възможно отпред и отзад със сапунена вода и , не съм 100% сигурен но открих много слаб теч на предната дясна възглавница. Появиха се много леки мехурчета като пяна и то след няколко минути , дори си мислех че няма нищо но след като изчистих пяната се появи пак. Бавничко и незабележимо. Та въпроса ми е ако някой се е пробвал със сапунената вода това нормално ли е или не , защото като гледах в интернета клипчета там беше доста по изразено това образуване на пяна.
      Другия ми въпрос е , ако е от възглавницата, да инвестирам ли едни 400€ в едни предни възглавници Arnott gen2 или 3 или да си сменя само дясната с отигинална за 100-150 лв. Струват ли си тия арнот или няма чак такава разлика?

      Коментар


      • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

        Всичко зависи от ползването на колата,
        ако си го ползваш като мен, ежедневно градско и от време на време се навираш по разни места,
        то Dunlop-a са чудесно решение, но винаги с едно на ум,
        а, ако пък имаш по-чести излизания от пътя, тогава инвестицията си заслужава,
        дори и само заради по-голямата сигурност при артикулацията на мостовете.
        Поздрави
        Последно редактирано от valdivladi; 16-01-13, 23:01. Причина: корекция на правописна грешка
        "Bis dat qui cito dat"

        Коментар


        • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

          При мене "теча" се прояви по същия начин, дори само при едно положение на възглавницата. Колата беше на повдигач и повдигахме купето с крик. Лявата изпускаше едва от горната страна, до монтажния елемент и я забелязахме случайно. Смених и двете с Dunlop от Paddock.
          Ако правите номера с повдигането, първо откачете акумулатора.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

            Слагал съм само дънлопки и аналозите им.Малко клиенти искат да инвестират в скъпо въздушно окачване...направо минават на пружини
            Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
            Disco 1 бекъп
            Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

            Коментар


            • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

              Х5-цата кляка, особено на студено, но понякога само от едната страна. Тя има само задно въдушно. Знаете ли място с компетенти механици, за да отида там? РР и BMW имат доста общи черти относно въздушното окачване... и не само, бмв са се поучили и използвали доста от знанията на ЛР, а и разработват общи платформи докато са собственици на англичаните, та затуй и рекох да попитам тук...

              Коментар


              • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

                Някои поставял ли е с-а M.A.R.S. търся винтилите ама не от ибей или др. такива , а от тук
                Моят живот, моите решения, моите грешки, моите поуки ... не са твоя работа.

                Коментар


                • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

                  Аз си направих на П38-ка, купувах си всичко от един магазин за пневматика - малко по-различно е от тези, които си виждал по английските форуми, ма ако искаш - звънни да се видим и ще си хортуваме. о897 з4 6з 9з
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

                    Ок Само да се прибира в София
                    Моят живот, моите решения, моите грешки, моите поуки ... не са твоя работа.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X