Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филми за Афганистан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "Девета Рота"

    100% съгласен. Между другото оная вечер гледах филм който доста ми напомни за 9та Рота, въпреки че там малко повече се набляга на безсилието. Казва се Beaufort, израелски, от миналата година е. Много добър филм. Пак същите каменисти чукари.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      До: "Девета Рота"

      и двата съм ги гледал и много ми харесаха
      та въпросът ми е има ли други подобни?
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • #18
        До: "Девета Рота"

        Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
        Толкова е добре направен, че си заслужава това:
        http://uk.youtube.com/watch?v=5nZGjh9oRqI
        гьгь Обер, от къде го изкопа това бре - паднАх!

        а 9-та рота да.......... но има и други добри....... имам цял списък някъде
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          До: "Девета Рота"

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          То вече сигурно това е третата тема за този филм ама пък той си заслужава... Аз бих силно препоръчал за който не е гледал също така и "Вратата на бурите" (Грозовие ворота)... тематиката е подобна и според мен е изключителен филм...
          Доста търсих но намерих само едно споменаване на заглавието в тема не свързана с филмите
          Та затова си позволих да го спомена в "Нарочна" тема, при това не за войната, а за Изкуството

          Коментар


          • #20
            До: "Девета Рота"

            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2276
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #21
              До: "Девета Рота"

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Венци има проблем с търсачката - не търси "това И това" и на търсене 9 рота, намира половината форум с "рота". та търсих "девета рота" и излиза само това http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...0+%F0%EE%F2%E0

              Коментар


              • #22
                До: "Девета Рота"

                Търсачката си работи... само дето я сравнявате с google... а тя не е Ама няма нищо лошо в още една тема... аз поне си го харесвам филма и също съм го гледал повече от веднъж... Сега ще залепя двете теми...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #23
                  До: "Девета Рота"

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Търсачката си работи... само дето я сравнявате с google... а тя не е Ама няма нищо лошо в още една тема... аз поне си го харесвам филма и също съм го гледал повече от веднъж... Сега ще залепя двете теми...
                  Добре! А как?

                  Коментар


                  • #24
                    До: Филми за Афганистан

                    Засега през google... то и без това ние сме им любимият форум... още не си натиснал ентера и си вече индексиран... Пробвай... Онзи ден десетина секунди след като бях пуснал нова тема тук като потърсих нещо по съществото на темата google веднага ми сервира... моята тема...

                    Ама стига толкова за търсачките... то и за това си има отделна тема тук вече...

                    Пишем си за филмите за Афганистан тук... и в тази връзка ако някой е виждал "Грозовие ворота" в продажба официално в България моля да каже къде...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #25
                      До: Филми за Афганистан

                      Да не забравяме и "Афганистански провал " (Афганский Излом). Според мен е най-реалистичен от всички споменати досега.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Филми за Афганистан

                        Вратата на бурите не беше ли за Кавказ или се бъркам? Иначе 9 рота е класика, а линка на Обера е от Самый лучший фильм/така си се казва /
                        Танки грязи не боятся!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Филми за Афганистан

                          За Кавказ е да... Имах в предвид че тематиката е същата...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #28
                            До: "Девета Рота"

                            Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
                            и двата съм ги гледал и много ми харесаха
                            та въпросът ми е има ли други подобни?
                            Съжалявам, но едва сега видях темата. Представяне на проблем, който не бях гледал в други подобни филми.
                            Филмът не е екшън, за мен по-скоро е военна драма. Дано ви хареса.
                            http://zamunda.net/download.php/1296...3.5rFF.torrent
                            Последно редактирано от plest; 09-10-08, 18:10.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Филми за Афганистан

                              Клип от филма "Грозовие ворота"
                              http://vbox7.com/play:de9650b0
                              Клип от филма "9та рота"
                              http://vbox7.com/play:a13d8b2b
                              И двата филма са хубави.В първия много ми хареса момента когато убиха снайпериста със зенитката, има го и в клипа.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Филми за Афганистан

                                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                                Засега през google... то и без това ние сме им любимият форум... още не си натиснал ентера и си вече индексиран... Пробвай... Онзи ден десетина секунди след като бях пуснал нова тема тук като потърсих нещо по съществото на темата google веднага ми сервира... моята тема...

                                Ама стига толкова за търсачките... то и за това си има отделна тема тук вече...

                                Пишем си за филмите за Афганистан тук... и в тази връзка ако някой е виждал "Грозовие ворота" в продажба официално в България моля да каже къде...
                                Аз го имам на диск от някакъв вестник. Уви не помня от кой. Дори мисля, че имам два ама трябва да проверя. Преведен е на български като " Вратата на бурите". Според мен филма е много добър, но "9 Рота" е върха. Това е руския вариянт на " Апокалипсис сега" като олицтворение на безмислието на войната. В никакъв случай оба§е двата филма не могат да се сравняват и не бива.
                                " 9 рота " за мен е култов филм и трябва да се гледа, без значение дали си русофил или русофоб.
                                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X