Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вижте с какво се захванах.......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вижте с какво се захванах.......

    Ето:
    http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1469
    http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1471
    http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1472
    http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1474
    http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1475
    Луд умора нема,само се поти!!!

  • #2
    някъв проблем ли е изникнал или?
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      Re: Вижте с какво се захванах.......

      Би ли обяснил по подробно?!
      Густо майна , пътят свърши !!!

      Коментар


      • #4
        Не бе само да ви се похваля!
        Да видя мнението на Уаз-каджиите.....
        Кое + кое -!

        Колега какво по подробно да обясня?
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #5
          имаш хидравлична помпа закачена за двигателя

          браво

          а за какво ще използваш
          drive alive

          Коментар


          • #6
            ами и аз карам газ 69 но дизел двигател и затова ми е интересно. прочети какъв проблем имам и ако можеш помогни .
            Густо майна , пътят свърши !!!

            Коментар


            • #7
              Еми помпата е за да сложа и кормилна кутия с усилвател за да е по лесно из калта когато са необходими сложни маневри

              А на колегата за проблема: това е проблема при които единственото отстраняване е да "надържиш" джипа бая на високо и да сложиш по дълги тампони за да ограничават до каде да се качва моста друго решение просто няма!
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #8
                поздравления, планката изглежда добре. сега идва по - сложното, прати някоя снимка на останалото
                drive alive

                Коментар


                • #9
                  ИЗПРАТИХ ТИ ЕДНА СНИМКА НА ТОКУ СЛОЖЕНА КУТИЯ С УСИЛВАТЕЛ НЕ Я ЗНАМ ТОЧНО КАКВА Е ОТ РУСНАЦИТЕ Е .
                  Густо майна , пътят свърши !!!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от go go go
                    поздравления, планката изглежда добре. сега идва по - сложното, прати някоя снимка на останалото
                    Значи сега трябва да направя оптегач ама все не остава пусто време иначе и на него ще покажа снимки!

                    А за операцията с нагаждане на кормилна кутия няма да е в в близко бъдеще защото няма на какво да я монтирам просто няма машина(уж съм с намерения да взимам ама не може да изпадне нещо свестно за сега), а на Газ-ката не ми се разправя защото е на бащата и като знам колко труд сме хвърлили да я направим а да взема да я троша при положение че джипа е направен от-до,боядисан и всичко не си е работа

                    П.П. Някои да знае някои да продава УАЗ 469 ама купен от военните на търг и да не го е пипал нищо в смисъл да го е как се вика по Самоковски "МРЪЛЯВИЛ"!
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от e100
                      ИЗПРАТИХ ТИ ЕДНА СНИМКА НА ТОКУ СЛОЖЕНА КУТИЯ С УСИЛВАТЕЛ НЕ Я ЗНАМ ТОЧНО КАКВА Е ОТ РУСНАЦИТЕ Е .
                      Къде я прати тая снимка,че аз не я намирам?!
                      Луд умора нема,само се поти!!!

                      Коментар


                      • #12
                        купил си си копче и около него ще шиеш палто

                        на твое място бих се замислил да направя прототип, нещо на шаси от витара или друго с подобна база, двигател V6 редукторни мостове от УАЗ и скорости и РК от тойота или нисан, купе от стъкломат и ...... размечтах се
                        drive alive

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от go go go
                          купил си си копче и около него ще шиеш палто

                          на твое място бих се замислил да направя прототип, нещо на шаси от витара или друго с подобна база, двигател V6 редукторни мостове от УАЗ и скорости и РК от тойота или нисан, купе от стъкломат и ...... размечтах се
                          Горе-долъ може и да си прав!
                          Джип със сигурност ще взимам но просто е въпрос на време!

                          А за идеята ти с рамата-разполагам с части и материали за направата на такова нещо(бъги ли ще е) но просто не искам калта директно да ме пръска в лицето ,а за кабина от сткломат не мога да си дам мнението защото просто никога не съм работил с такъв материлал,но единственото нещо което мога да кажа че май е бая леко с това май!
                          Луд умора нема,само се поти!!!

                          Коментар


                          • #14
                            ами щом имаш частите какво чакаш, явно имаш и условията и познанието да го направиш.

                            стъкломата е хубаво нещо, но си има технология, в крайна сметка можеш да ползваш купе от нещо с подходящи размери и да го олекотиш и оборудваш според изискванията за неналичието на кал по пилота
                            drive alive

                            Коментар


                            • #15
                              не е требвало да го правиш с обтегач, аз на мойто ползвам динамото за обтегач и цял ремък, който минава през всички други шайби - помпа, динамо, вал и упъвам с динамото!
                              Иначе за проекта дето си решил - мисла, че така стават най-здравите и хубави неща! Ама купе ако намериш от нещо дето да ти харесва и както казва колегата олекотяване и направо слагаш!
                              4ао и късмет
                              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X