Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тест след ремонта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • тест след ремонта

    ето сега ще ви покажа как тествах на татко ми колата сред ремонта и, тоест дали може да върти гуми, малко е тъмно ама така е то такива идей идват след няколко бири ето и адреса

    http://vbox7.com/play:41c90ef7

    бе преди катастрофата по добре вървеше, ама и сега не е зле, като го сравнявам с мойто голфче.

  • #2
    До: тест след ремонта

    Не съм сигурен че така е много полезно но ти си знаеш
    Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

    Коментар


    • #3
      До: тест след ремонта

      Да ве, намерил си на какво да тестваш джип

      Коментар


      • #4
        До: тест след ремонта

        А тате гледал ли го е това клипче? Да не ти спре джобните после ....
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          До: тест след ремонта

          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            До: тест след ремонта

            Има едно правило-уважавай парите и те ще те уважават!Един плаща-друг пробва.Лесно и необяснимо.Що ти не си инвеститор и тест-драйв?Тогава боли,но ти си си виновен.Пиша за себе си-не юркам чужди джипове,били и бащини!

            Коментар


            • #7
              До: тест след ремонта

              Първоначално публикуван от ksp84 Преглед на мнение
              ето сега ще ви покажа как тествах на татко ми колата сред ремонта и, тоест дали може да върти гуми, малко е тъмно ама така е то такива идей идват след няколко бири ето и адреса

              http://vbox7.com/play:41c90ef7

              бе преди катастрофата по добре вървеше, ама и сега не е зле, като го сравнявам с мойто голфче.
              Само така брат,аз имам дъщеря и съм богопомазан от гледна точка на спокойствие,въпреки че знам ,че някъде един тип като теб го отглеждат с МНОГО ЛЮБОВ и ще ми стане зет.

              ПС:Голфче се пише така-ГОУФЧЕ.
              Последно редактирано от adwokat; 07-12-07, 22:44.
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #8
                До: тест след ремонта

                Извинявам се за нетактичния въпрос, ама баща ти не ти ли сгря врата след тия тестове?
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #9
                  До: тест след ремонта

                  така. имам няколко отговора
                  1. фронтерката е желязна
                  2. тате ако го види това само ще ми каже "а гумите кой ще ги плаща"
                  3. за това дали ме е страх да прецакам нещо автомобила - да много ме е страх защото имам надежда един ден да стане мой.
                  4. а моя голф какво го правих ама нямаше камера тогава.
                  5. най-накрая най - сладкото, терена е чакъл, тъй че колата изобщо не се тормози.

                  а и имам едно питане, бе нещо му е изпуснала помпичката на съединителя, долната, някой знае ли къде ремонтират такива, че не се предлагат само семерингчета, а ремонтния комплект включва и буталцето - т.е. не10-20лв а около 100.
                  малко не ми се дават, а тая авария я отпреди test-drive--a, и интересното е, че като поработи малко и нормално се превключват предавките, ама като запалиш и требе помпиш като луд че да превключиш

                  Коментар


                  • #10
                    До: тест след ремонта

                    Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                    Само така брат,аз имам дъщеря и съм богопомазан от гледна точка на спокойствие,въпреки че знам ,че някъде един тип като теб го отглеждат с МНОГО ЛЮБОВ и ще ми стане зет.

                    ПС:Голфче се пише така-ГОУФЧЕ.
                    Много се извинявам за офф-а.Чукай на дърво,колега.И аз съм женски татко,но небогопомазан.В 9клас с някакви келеши ми изкараха през нощта докато спя Джетата и бяха и стопили лагерите от юркане.Сега порасна и кротна долу-горе,но пак се надявам бъдещия момък да е добро дете,че иначе ще се изтрепят.

                    Коментар


                    • #11
                      До: тест след ремонта

                      Незнаех,че така се тества след ремонт
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #12
                        До: тест след ремонта

                        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                        Незнаех,че така се тества след ремонт
                        Е,вече знаеш.Стига с тривиалните методи момчета,бъдете по-напредничави де !Не четеш ли-на чакъл може,даже се препоръчва от завода-производител-и то горещо.
                        Да вземе Fanatic да направи нещо ли?Ей тъй,като МОДЕРАТОР.

                        Коментар


                        • #13
                          До: тест след ремонта

                          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                          Е,вече знаеш.Стига с тривиалните методи момчета,бъдете по-напредничави де !Не четеш ли-на чакъл може,даже се препоръчва от завода-производител-и то горещо.
                          Да вземе Fanatic да направи нещо ли?Ей тъй,като МОДЕРАТОР.
                          Готово!
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            До: тест след ремонта

                            Първоначално публикуван от ksp84 Преглед на мнение
                            така. имам няколко отговора
                            1. фронтерката е желязна
                            2. тате ако го види това само ще ми каже "а гумите кой ще ги плаща"
                            3. за това дали ме е страх да прецакам нещо автомобила - да много ме е страх защото имам надежда един ден да стане мой.
                            4. а моя голф какво го правих ама нямаше камера тогава.
                            5. най-накрая най - сладкото, терена е чакъл, тъй че колата изобщо не се тормози.

                            а и имам едно питане, бе нещо му е изпуснала помпичката на съединителя, долната, някой знае ли къде ремонтират такива, че не се предлагат само семерингчета, а ремонтния комплект включва и буталцето - т.е. не10-20лв а около 100.
                            малко не ми се дават, а тая авария я отпреди test-drive--a, и интересното е, че като поработи малко и нормално се превключват предавките, ама като запалиш и требе помпиш като луд че да превключиш
                            Купуваш една "долна помпичка" цилиндърче от Лада вадиш буталцето с "О"пръстена отиваш при стругар които за 2 мин. го прави като оригиналното и го монтираш.Цялата работа е около 10-тина лв.Разбира се ако е същото цилиндърче като на 2.3ТДИ
                            Последно редактирано от горския; 14-12-07, 08:19.

                            Коментар


                            • #15
                              До: тест след ремонта

                              абе с 4ужда стока и ас така мога. ама като знам 4е сам давал пари нещо не е то4но така малко по по друг на4ин се отнасям с собствената си стока

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X