Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маслен удар или нешо друго?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Маслен удар или нешо друго?

    [QUOTE=jeko47;3319758, къде е бе дееба контакта на интеркулъра с картерната вентилация!
    [/QUOTE]

    Чакай малко. При мен на Митсубишито картерната вентилация се зауства по средата на дебелия маркуч от въздушния филтър към турбото. Като го свалих маркуча се вижда кристално ясно омасляването от изхода на картерната вентилация към турбината. Оттам в кулера и т.н.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #92
      От: Маслен удар или нешо друго?

      Айде пак и двамата хубаво огледайте картерната вентилация.На моторите с турбокомпресор вентилацията идва през клапан от капака на разпределителния вал.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #93
        От: Маслен удар или нешо друго?

        Хайде запуши въздушния филтър ама истински, задзидан с пепел и гнус и виж как маслото от мотора магически почва да изчезва и да отива на други места.

        Коментар


        • #94
          От: Маслен удар или нешо друго?

          Дори и да си прав , няма да се излее безконтролно , както при пробив през турбото.Има разлика от 3бара плътен фуид и това , което разправяте.То може да доведе само до повишен разход на масло.
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #95
            От: Маслен удар или нешо друго?

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            Айде пак и двамата хубаво огледайте картерната вентилация.На моторите с турбокомпресор вентилацията идва през клапан от капака на разпределителния вал.
            Да и влиза в маркуча от филтъра преди турбото. Повишен разход на масло нямам, имам омасляване от вентилацията нататък. Да не би пък този клапан /не съм свалял капака на клапаните/ да се е прецакал нещо? Как работи той?
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X