Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НШ 50 за Болгар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НШ 50 за Болгар

    Искам да повдигна темата предварително понеже ми се струва че при мен работата отива на повторна смяна на помпа(сърдечно благодаря на колегата Петров за насоките).Понеже през седмицата няма да имам много време за размисъл,повечето време ще отиде за работа гледах пак руски клипчета из нета как да се различи истинската помпа от фалшивата,но стигам до извода че в Бургас истинска не може да се намери по магазините.Ако някой знае магазин откъдето може да се поръча читава кръгла НШ50 или НШ32 за болгар нека сподели тук или на лично ако е проблем рекламата.До колкото видях няма голяма разлика в цените и преминаването от 32 на 50 кубикова помпа не е трудна работа,а изглежда че има смисъл от начинанието.

  • #2
    От: НШ 50 за Болгар

    На болгара се монтират два варианта на помпи НШ-32,масово е кръглата а има изключения и със овална(тип юмз).Захвата и на двата вида е идентичен,но има разлика във захранващите тръбопроводи.НШ-50 не става на МТЗ,корпуса е по-голям и не може да се монтира.
    Последно взимах едни сини кутии със пластмасова дръжка и на помпата инициал голямо К,добри са нови и май украински.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: НШ 50 за Болгар

      Доколкото знам Индудстриалтехник произвеждаха аналог на НШ32, на нормални цени и най важното с гаранция.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • #4
        От: НШ 50 за Болгар

        Сега се загледах че помпата която монтират е овална,а за тях съм чувал лоши работи,ако кръглата НШ50 не влиза по-скоро бих взел кръгла НШ32
        https://www.youtube.com/watch?v=ZmYzcKf8RIY

        Коментар


        • #5
          От: НШ 50 за Болгар

          Вземи си кръгла,тя е разчетена за по-дълъг период на работа.
          Овалните са две конструкции,с платно и повечето са със З образни уплътнения,които притискат странично зъбните колела на помпата.Не държат дълго,прецакват се 3-тата и нямаш помпа.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X