Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачна помпа за Grand Cherokee WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спирачна помпа за Grand Cherokee WJ

    Протече ми спирачната помпа. Варианти имам три за момента, но и трите не ме устройват:

    1) Нова помпа от ЕС (марка NTY примерно). Не ме устройва, защото много трудно ще дойде на време - колата ми трябва за 28ми този месец.
    2) Рециклиране на старата помпа. Не ме устройва, защото не ми се рискува да карам с рециклирана помпа. Или поне така съм настроен към рециклирането.
    3) Помпа втора ръка. Не ме устойва, защото нямам никаква гаранция за състоянието на помпата.

    В България нещо не успях да намеря такава помпа по магазините. Понеделник ще пробвам да звънна в Балкан Стар, но там очаквам цена от над 800 лева (толкова струва в Европа оригинална помпа).

    Та търся съвет - какво бихте направили в тази ситуация. Или ако някой случайно знае от къде в България мога да си взема нова помпа (сравнително читава марка ) на смислени пари ще е най-удачният вариант.
    Последно редактирано от brum; 20-04-18, 20:30.

  • #2
    От: Спирачна помпа за Grand Cherokee WJ

    Тъй, изгорях с времето.

    Опита за рециклиране приключи неуспешно. Ицо (известен като Ицо гумичката) каза, че не може да помогне. Нямал бил матрица за такива гумички. Като цяло подозирам, че щях и да откажа услугата му след като спомена матрицата и бързо стигнах до извода, че работи с правени гумички.

    Вариант две - нова помпа. Нова от БалканСтар - почти 1000 лева и чакане (нямат налична). Вест Ауто обадиха 200 и малко пари за NTY, но след 2 седмици (пак няма налична). По другите известни места за части за Jeep също нямаха. Та отворих на бързо ebay/amazon и си харесах от Германия една помпа на Crown. И така - следващите 10 дни Grand Cheroke-то остана на трупчета. Тъкмо ще дойдат и усилените Moog носачи за задният мост .

    Коментар


    • #3
      От: Спирачна помпа за Grand Cherokee WJ

      Дай, моля, връзка към тази помпа, да я видим и знаем и ние.

      Коментар


      • #4
        От: Спирачна помпа за Grand Cherokee WJ

        Оригиналният номер е 5011260ab . Отиваш в amazon/ebay и по този номер намираш различни оферти и марки .

        Иначе поръчах тази - https://www.amazon.de/Crown-Hauptbre...ords=5011260ab . 160 евра + доставка през Габко или някоя подобна фирма.

        Коментар


        • #5
          От: Спирачна помпа за Grand Cherokee WJ

          Супер!
          Дано стане и работи добре.
          Сподели после.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X