Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee KJ 2.8 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Cherokee KJ 2.8 CRD

    Здравейте на всички,нов член съм и имам желанието да си закупя такава машина.От около месец наблюдавам пазара на коли и съм прегледал почти всяко едно публикувано за продажба.Спрял съм се на този екземпляр като главно единственото което не ми допада е че липсва подгрева на седалките.Ще се радвам да споделите за какво трябва да се огледа този тип машина преди покупката.Интересно ми е някой дали е ходил да го гледа на място да сподели мнение.И не на последно място колко струва едно обслужване на една такава машина (ремъци,ролки,водна помпа,масла и филтри ,накладки и т.н.).Разбрах от четене ИЗ форума че проблемен е шарнира като цяло ,ако има и някой други по главни проблеми за който собствениците са се сблъсквали ще ми е интересно да разбера.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F5739077-662B-4838-B7E2-57E01DE7A705.jpeg
Прегледи:1
Размер:1.02 МБ
ID:6145023Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A39582F1-38B8-4401-BC42-DBD7AAD091CE.jpeg
Прегледи:1
Размер:997.9 КБ
ID:6145022
    Последно редактирано от Mk1; 17-04-18, 19:54. Причина: Махане на линк и добавяне на две снимки

  • #2
    От: Jeep Cherokee KJ 2.8 CRD

    Намери си читав майстор, който ще се занимава с този автомобил. Аз се хвърлих на 2.8CRD Liberty и се оказа, че в 150 хиляден град няма ни един, който да се наеме да му смени ангренажа, а какво остава за нещо повече! Виж двигателя дали не хвърля масло отдолу, дали има картерни газове и пуши ли чернилка отзад.
    JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Cherokee KJ 2.8 CRD

      Обслужването на двигателя е от 7-800 до 2000 лева.
      Зависи от това,какви компоненти се ползват и кой го прави.
      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Cherokee KJ 2.8 CRD

        Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
        Обслужването на двигателя е от 7-800 до 2000 лева.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Cherokee KJ 2.8 CRD

          Огледай задния диф за виене - едно от слабите места. Обърни внимание каква е раздатката и дали има full time или е само part time. Най-добре закарай каквото харесаш при колега от форума.
          Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

          Коментар


          • #6
            От: Jeep Cherokee KJ 2.8 CRD

            Има едно Чероки от Бургас синьо 2.8CRD ,айо има някой колега от Бургас който може да го погледне ще се радвам .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X