Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    Пак пренебрегвате очеизвадното:
    МЛ320 - 26 оферти с кожен салон и подгрев.
    По фултайм и с по бавни скорости от него няма да намерите.
    Цена почва от 5к

    Ректума няма нито един бензинов....
    Сериозно ли предлагаш МЛ за 8к лева па бил той и бензинов?
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #47
      От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Сериозно ли предлагаш МЛ за 8к лева па бил той и бензинов?
      Що какво му има?
      Мотора е здрав и безпроблемен.
      Кутията също.
      Модела е малко фарси особено от първите години и хамериканската сглобка ама долу горе става.
      Ми то какво друго има за тези пари бензиново....
      Е сега някоя и друга екстра може и да не работят ама с повечко гледане и късмет е най евтиното и масовото което можеш да купиш по изискванията:
      1. Бензин автомат
      2. Фултайм
      3. Кожа и подгрев
      4. До 8к - смях в залата
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #48
        От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

        С извинение на колегата rosen_offroad втората ми кола е Мерцедес C-класа W 203 1.8 compressor на газ, който в момента го кара жена ми. Него използваме за разходка през weekend'а. Поддържам го две години и донякъде съм запознат с марката. Мисля си,че МЛ от 1999г е молионник- взема ли го става вечно мой ( както и Хондата ми) и всички отложени ремонти от предишният собственик ще трябва да извърша аз? Незнам дали мисля погрешно, но съм от тези хора които дават повече пари за да закупят някакъв автомобил с надеждата да не дават много пари за подръжката. Но както се казва има всякакви хора. Мисля си,че този МЛ за 8000лева бензин 3.2 ще е дроб-смлян от каране и докато за двигател и кутия не проблем , то за електроника /окачване/ръжда ще са проблемни?Как един колега не каза,че мисията ми е невъзможна?

        Коментар


        • #49
          От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
          За 8000 лв какъв джип?! Ще си купи курник, а не джип,
          .Кой ще е тоз собственик, дето ще си продаде работещ изправен джип за 10 000??? Ще го продаде, когато е накрай на ресурса, когато се очаква голям дефект или скрит проблем.
          Какво да се лъжем?!
          ей тук пише че мисията не е възможна...Не само за 8 000 и за 10 000лв.. И за 15 000 мисля че няма..
          Понякога има късмет обаче автора не е от тях.Така си мисля защото е от хората дето обират 2-3 5 ръка коли..

          Коментар


          • #50
            От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

            Колеги не се заблуждавайте, има курници за 2,5,10,20,50и дори за 150хил.лв. На един не му стигат за велосипед, на други за самолет. Търсене му е майката и търпение.
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #51
              От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

              Колега, аз винаги съм на обратното мнение. Харесвам си модел, определям годината и гледам най-ниските оферти. Отивам поглеждам и ако няма нищо съмнително купувам. При положение, че от най-ниската до средната оферта цената е с разлика около 2-3 хиляди лева, съм си сметнал, че предпочитам да направя примерно основен ремонт на двигателя или някой друг по-сериозен ремонт. Защото няма гаранция, че като дам 2, 3, 4 хиляди повече пари няма да се наложи пак да ремонтирам.
              Така купих вече 5 МПС-та и смятам да продължа така. Последното което купих беше най-евтиното за тази година в сайтовете - ами освен един датчик на колянов вал след навъртяни 30 к км за година и малко другото всичко е ок. А можеше да дам и 4000 лева повече както искаха други автокъщи и не се знае какво купувам и какво ще ремонтирам. Поне с разликата в цената и да се беше развалило нещо сериозно щях да си го отремонтирам.

              Първоначално публикуван от purkinie Преглед на мнение
              С извинение на колегата rosen_offroad втората ми кола е Мерцедес C-класа W 203 1.8 compressor на газ, който в момента го кара жена ми. Него използваме за разходка през weekend'а. Поддържам го две години и донякъде съм запознат с марката. Мисля си,че МЛ от 1999г е молионник- взема ли го става вечно мой ( както и Хондата ми) и всички отложени ремонти от предишният собственик ще трябва да извърша аз? Незнам дали мисля погрешно, но съм от тези хора които дават повече пари за да закупят някакъв автомобил с надеждата да не дават много пари за подръжката. Но както се казва има всякакви хора. Мисля си,че този МЛ за 8000лева бензин 3.2 ще е дроб-смлян от каране и докато за двигател и кутия не проблем , то за електроника /окачване/ръжда ще са проблемни?Как един колега не каза,че мисията ми е невъзможна?

              Коментар


              • #52
                От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                Първоначално публикуван от purkinie Преглед на мнение
                Как един колега не каза,че мисията ми е невъзможна?
                Мисията е напълно възможна. И то за Jeep ("има само един" джип). Но не се казва "Grand Cherokee", а "Cherokee / Liberty" от 2003 до 2008 г. Дизелите са "Cherokee", бензиновите са "Liberty". Вървят по 6-7 хил. лв. в момента. Има доста теми за тях в раздел "Jeep" в този форум.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X