Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

    Максимум седмица се задържа лош пътя ( наблюдение от последните две зими).

    Коментар


    • #17
      От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

      Първоначално публикуван от purkinie Преглед на мнение
      Максимум седмица се задържа лош пътя ( наблюдение от последните две зими).
      За до една седмица лошо време съм казал на жината да спира дитето от градината и толкоз
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #18
        От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

        Subaru Forester

        Grand Vitara XL-7 2.7 2005 (AT, LPG)
        Forester 2.0 2009 (AT, LPG)

        Коментар


        • #19
          От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

          Първоначално публикуван от purkinie Преглед на мнение
          Този ми е фаворит , но........ бюджетът не стига...... (Има 4-5 обяви с газ и са 1999г. - просто мозъка ми не може да преумее да дам 8000 лева за 19 годишен джип? )
          Написал съм кое влиза в бюджета и е около 2006-та. При това е с външните размери на лека кола .
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #20
            От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

            Здравейте, вариант е и Хюндай туксон или Санта фе, мисля, че е подходящ за тази цел.

            Коментар


            • #21
              От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

              Първоначално публикуван от purkinie Преглед на мнение
              ....8000 лева за 19 годишен джип? )
              .....там някъде им е цената....
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #22
                От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                .....там някъде им е цената....
                За 8000 го има 2004-2005 година , ама ДИЗЕЛ , Overland изпълнение какъвто желая?
                За сега това ми е фаворитът, но очаквам и други мнения , т.к. нищо не разбирам от джипки.

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                  За тези пари има и по нови машини. Jeep Patriot 2.0CRD 2008г, Chevrolet Captiva 2007г, даже гледах скоро и една симпатична Фиат Панда 4х4 за 6500лв.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                    Парите ще ги дам аз за нещо което ми харесва , просто жена ми ще го кара зимата.
                    Фиат Панда няма да си купя нито Шевролет Каптива. Ако бюджета беше по-голям щях да взема един Нисан Кашкай и щях да забравя за тази дилема......
                    И така достоен конкурент на Гранд Чероки от 2000-2005 година има ли?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                      Първоначално публикуван от Curro_Jimenez Преглед на мнение
                      За тези пари има и по нови машини. Jeep Patriot 2.0CRD 2008г, Chevrolet Captiva 2007г, даже гледах скоро и една симпатична Фиат Панда 4х4 за 6500лв.
                      Пазара на употребявани автомобили е като безпристрастен съдия който не може да бъде заблуден или подведен за качествата на един автомобил (марка или модел) неговата присъда са цените на употребяваните коли.

                      Голяма година + ниска цена + нов модел = на скъпа подръжка , висок разход на гориво , висене с часове по форуми за търсене на някакво поредно проблемче и т.н.

                      Стара година + висока цена + по - стар модел = нормална подръжка,нормални текущи разходи и скука забравяш че , колата ти е по стар модел тя просто си върви и напомня за себе си като и изтече винетката или Г.О.

                      И аз бях литнал по Г.Чероки - Оверланд и ходих на 5 - 6 обяви с регистраций за да покарам и да направя сравнение.

                      Всяка една от тях имаше нещо за отстраняване от описаните им проблеми по форумите .На една и скачаше предния мост като на УАЗ , на друга не и включваше на паркинг лоста на автоматика нещо с соленоидите на АСК то, на трета таблото и цветомузика ама си вървяла , на един познат му отказва мозъка на автоматика няколко пъти като последния път се прибра от Букурещ на втора скорост посред зима с две деца и гневна булка.А гледах коли 2005 - 2007.

                      Накрая се спрях на дървена ТКЛ 95 3,4 бензин ръчка 98 г.Няма глезотий и ламби на всяко кюше е вярно 50% по - скъпа е от Черока но има защо.Вече и навъртях 38 000 километра за две години и нещо със смяна на съединител за 150 лева карета на кардана сменени без нужда заради виещи гуми и масла.
                      ,
                      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                      Място и хора към които да принадлежи ...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                        Първоначално публикуван от purkinie Преглед на мнение
                        .... Гранд Чероки от 2000-2005 година ...
                        ....за протокола 1999-2004г се призвежда WJ-я, след това е WK - коренно различен курник, и като изпълнение и като цени.....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                          Първоначално публикуван от purkinie Преглед на мнение
                          Парите ще ги дам аз за нещо което ми харесва , просто жена ми ще го кара зимата.
                          Фиат Панда няма да си купя нито Шевролет Каптива. Ако бюджета беше по-голям щях да взема един Нисан Кашкай и щях да забравя за тази дилема......
                          И така достоен конкурент на Гранд Чероки от 2000-2005 година има ли?
                          Ти сериозно ли?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                            Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
                            Ти сериозно ли?
                            Затова питам тук в този форум , а не в Бг мама.....
                            Нядавам се да има повече мнения като на колегата Николай Колев с които да добия представа на каква марка да заложа.
                            Също така знам, че всеки си хвали стоката или по точно има по-обстоен поглед върху това което кара/поддържа.
                            Не ме разбирайте погрешно , но всеки пуснал тема в този раздел , знам че има причина за това.
                            Както виждате има много объркани хора, включая и аз , на които трябва да им се посочи правият път.
                            Ако не стане - поне ще има теми за реване до небесата с избор на неизвестен джип.
                            Аз съм от хората, които първо се интересуват , четат , питат за модела и чак тогава скачат в торбата....
                            Просто бюджета определя избора ,но какъв да е той?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                              То е ясно че си взел решение, явно при теб то се казва GC WJ. Насочи се към съответния отдел за повече информация. Късмет с избора на читава бройка!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на джип за ЖЕНА с бюджет 8000 лева

                                Не ме разбирайте погрешно, търся алтернатива на Гранд Чероки (дизелово, щото бензините са 4 които се продават от 1999г , или първите произведени от WJ модела) - нещо достойно като него :
                                1. Фул Тайм 4х4
                                2. Автоматик
                                3. Глезотии - климатроник ( не работещи клапи), подгревни седалки, кожен салон ( особено. Overland ) и други, които не познавам
                                4. Сравнителен нисък разход на гориво - 10 на 100км дизела , 20 газ на 100км смесен разход - ( говоря пенсионерката на 5'та с 2000 оборота е 95-100км в час( не съм се и возил, но в тубата има много клипове).
                                И така.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X