Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Толкова ли е много снегът в стара планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Толкова ли е много снегът в стара планина

    Проходи:

    - Прохода на Републиката - ОТВОРЕН от 14.30 на 06.12.
    - Троян - Кърнаре - затворен от 10:00 на 05.12
    - Шипка - ЗАТВОРЕН от 19:00 на 05.12
    - Твърдица - Елена - затворен.
    - Етрополе - Златица - затворен.
    - Върбишки - затворен.

    То май няма от каде да се мине или поне нямаше до обяд
    Наистина ли е толкова лошо или пак сме неподготвени , както органите така и шофьорите с 'супер' гуми и т.н.
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

  • #2
    До: Толкова ли е много снегът в стара планина

    От колко време съществува и колко пъти е бил използван лафа "Тази година снегът изненада..." и т.н., я Столична община, я не знам кво си... Чунким живеем в тропиците.
    Добрата новина е, че в тия моменти никой не може да нападне България, щото може да стигне най-много до средата и после ще стане втора Шипка. Ама вече няма поети да я възпеят...
    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

    Коментар


    • #3
      До: Толкова ли е много снегът в стара планина

      Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
      Твърдица - Елена - затворен.
      Ми той тоя проход е затворен откакто бях дете, чудя се въобще защо го съобщават постоянно по новините?

      Коментар


      • #4
        До: Толкова ли е много снегът в стара планина

        скъпа им се вижда нафтата и затова не пускат снегорините докато не спре снеговалежа та да изчистят с едно минаване... да, ама не, щото като го изтърват веднъж да се заледи и после не може да се изчисти... дребни селски хитринки, дето после ни излизат през носа...
        Докато няма виновни и наказани, все ще е така!
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: Толкова ли е много снегът в стара планина

          "Кашана": Златица - Етрополе и "Беклемето": Троян - Кърнаре, също са си "дежурно" затворени всяка зима, просто никой не смята, за нужно да ги поддържа!
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #6
            До: Толкова ли е много снегът в стара планина

            На практика България беше разделена на две
            От пестенето на нафта да, но май и хората дето отговарят за това не си дават много зор, а как ли да си дават като за д авземат парите от общината сигурно са дали половината средства за подкупи.
            Обаче и шофьорите си имат вина, минавам покраи един влетял в канафката той ми вика "Мам... им да.. не са почистили и т.н." , гледам го с хвърлените гуми от германия и австрия, питам го що не си оставил тая кола да работи тия деца вътре ще измръзнат "Ми той бензина скъп пак и ми е малко..." ; Давай въже да те вадя /не че после не гои измъкнах с моето/ "Мии то аз нямам.."
            Абе аланколу де си тръгнал тогава в този сняг

            btw: Няма ли да е удобно ако може някаде във форума да излиза някаква информация за пътната обстановка или за затворени проходи , струва ми се че ще е полезно
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • #7
              До: Толкова ли е много снегът в стара планина

              За проходи Троян-Кърнаре и Шипково-Рибарица, освен че като отбеляза Тедо, си пестят от нафта, и искат да минат с едно минаване, има и друго: техника за почистване се намира долу А да почистваш с тия гребла от долу нагоре си е в пъти по тежко отколкото отгоре на долу А и ако оставят тези с машини най-отгоре на прохода, само подтиквани от инстинкта за самосъхранение, ще чистят снега като луди Друг вариант да купуват роторни снегорини, ама като винаги - пАри нЕма.
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                До: Толкова ли е много снегът в стара планина

                Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                Няма ли да е удобно ако може някаде във форума да излиза някаква информация за пътната обстановка или за затворени проходи , струва ми се че ще е полезно

                То си има готов бюлетин: http://www.uab.org/roads/index.html
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  До: Толкова ли е много снегът в стара планина

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                  ....Друг вариант да купуват роторни снегорини, ама като винаги - пАри нЕма.
                  Ааа не с тия. ПАри Има и то бол, само дето отиват по неправилните направления и в неправилните джобове.
                  Май е крайно време да излизаме с плакати по улиците с надписи "ИСКАМЕ СИ ДАНЪЦИТЕ ОБРАТНО ПРИ НАС Г-н М-р Председател". Както всички вече виждате, прокапе-наводнение, завали сняг-всичко се блокира, някой си фърли фаса-запалва се и изгаря половин България, определено иска да ни се каже нещо, и то е че ние си нямаме държава. На такава държава данъци НЕ трябва да се плащат. Защото с нашите пари правят администрация която или нищо не прави, или каквото направи се ние и сърбаме гадната попара.
                  ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                  Коментар


                  • #10
                    До: Толкова ли е много снегът в стара планина

                    нашето си е разграден двор - няма държава, в която мафиотските босове ги освобождават поради "тежко заболяване"... Още малко ще им дадат и инвалидни картончета за паркиране на бронираните Г-та...

                    Каквото и да се случи, все няма виновен...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      До: Толкова ли е много снегът в стара планина

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      нашето си е разграден двор - няма държава, в която мафиотските босове ги освобождават поради "тежко заболяване"... Още малко ще им дадат и инвалидни картончета за паркиране на бронираните Г-та...

                      Каквото и да се случи, все няма виновен...
                      Между друго прохода Шипково-Рибарица беше проходим днес......Желателно да сте с кола с 4*4 задвижване, или с вериги......От посока Рибарица има паднали дървета, коите не премахнати, само прегазени, нищо сериозно, обаче спортни коли със спойлери подобре да не се пробват На места снега, вече е слегнал, достига до 30-40 см. дебелина, обаче има си коловози, дето се вижда и асфалт

                      Обаче света е пълен с безотговорни идиоти....Последните 500-600 метра до върха ми костваха към час и половина Туроператорска фирма, решила да направи тимбилдинг семинар в Чифлика, с три автобуса : Мерцедес-Спринтер, Фиат-Дукато/ от новите, и май Пежо-Боксер плюд една Дачия-Логан, и некакво микробусче Деу, което беше единствено с вериги са тръгнали през прохода, вместо да обиколи по магистрала......За по-кратко.... Единствено Мерса, пълен с ДАТЧАНКИ , управляван от профи, останалите са лапета на видима възраст под 25 години.....Нямат вериги, брадва, шанца, ножове дето извадих да режат клонки гледаха ето така . А се стъмва, става студено и почва пак да вали сняг......КУПОН. Тръгнах когато бусове бяха на върхна точка, дано са стигнали до Чифлика без проблеми.....

                      А и не са ми казали на кой е тази идея. Май намерения ми бяха очевидни
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X