Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TUCSON 2.0 Може би проблем с карета. Моля за съвет че ми писна от майстори....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: TUCSON 2.0 Може би проблем с карета. Моля за съвет че ми писна от майстори....

    В крайна сметка как е положението сега ?

    Коментар


    • #17
      От: TUCSON 2.0 Може би проблем с карета. Моля за съвет че ми писна от майстори....

      Направо не ми се говори, след смяна на ляво каре се получи някаква вибрация между 20 и 50 км/ч., но шума понамаля. След смяна и на дясно каре три дни по-късно към картинката се добави ново тракане. Като се хване вътрешното каре което излиза от раздатката цялото играе като се хване на ръка. От вътре се чуват чудни звуци, все едно колелата на диференциала(предния) си стоят свободно и се бутат едно друго на принципа на другарска взаимопомощ контролирани не от осите на които са нанизани, а от феи които са ги намушили на вълшебните си пръчици като гевречета и си играят с тях. Тия дни някой ще изсипе съдържанието на кутия, раздатка и диф и ще видя кво толкова вътре се случва.

      Коментар


      • #18
        От: TUCSON 2.0 Може би проблем с карета. Моля за съвет че ми писна от майстори....

        Тоя метод “ще сменяме чаркове докато се оправи” не е добър вариант.
        Особено след новите шумове при слагане на нови части... ти до колко имаш вяра на сервиз, в който се случва всичко това?
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #19
          От: TUCSON 2.0 Може би проблем с карета. Моля за съвет че ми писна от майстори....

          имам вяра на двамата монтьори 100% като хора. Познанията им не знам дали са достатъчни, но в четвъртък ще разхвърлят скорости, преден диференциал и раздатка, ще отворят отново каретата и 4-те и ще видим какво ще стане. Да купувам раздатка и скорости втора ръка си има рискове.
          Последно редактирано от kjivkov; 01-05-18, 09:45.

          Коментар


          • #20
            От: TUCSON 2.0 Може би проблем с карета. Моля за съвет че ми писна от майстори....

            Ако някой има отворени раздатка и скорости, бих купил някои неща след като отворят моите. Моля да ми пишете ако имате части. Драснете и ако имате такива изправни свалени от автомобил. Мерси! 0882 212 994 - Калин kjivkov@abv.bg София
            Последно редактирано от kjivkov; 01-05-18, 10:09.

            Коментар


            • #21
              От: TUCSON 2.0 Може би проблем с карета. Моля за съвет че ми писна от майстори....

              Колега, какво стана с ходенето по мъките, установихте ли конкретна причина за шума и луфтовете?
              Интересувам се, тъй като карам кия спортидж и същото тракане го имам и аз. Свикнал съм за известно време, така да я карам, че да не трака.
              Поздрави!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X