Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

    Здравейте колеги!
    Току що се регистрирах във форума, защото имам нужда от съвет. Надявам се някой ден и аз да мога да ви върна услугата
    Колата е тази, от заглавието в темата. Има спукана цилиндрова глава.
    Какво бихте ме посъветвали, да поправям наличната глава или да купя нова(или от морга)? Колко би струвал подобен ремонт? Дори и само порядък на сумата би ми свършил работа - така или иначе ще го правя.
    Знам, че са много общи въпросите ми, но и аз не съм имал пикап до момента и всякаква помощ със съвет би ми била от полза. По принцип съм в София, но съм готов да отида където и да е в страната, за да взема частта или да направя ремонта, ако ми препоръчате читав майстор.

  • #2
    От: Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

    Гледам, че темата не върви. Сигурно причината е в мен. Че не съм задал правилно въпроса или нещо друго, за което моля за извинение!
    Ще си позволя още един въпрос.
    Може ли да ме насочите към човек-майстор, който се занимава с ремонти на "Форд" и има нагласата да се справи с дори, и наглед безнадежден ремонт на Фор Рейнджър?

    Коментар


    • #3
      От: Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

      Да разбираме че форда е обезглавен и се търси кой да нареди пъзела?
      Трудно ,много трудно. Много е гадно да събираш разглобена от друг кола.
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • #4
        От: Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

        Да, задачата е сложна и затова ми трябва по-скоро фен, отколкото майстор . Главата е свалена. Дори според мен не е спукана, но реално двигателят е на части. Аз нямам познанията, но пък упоритост и желание - бол, така че, ако имате идеи, всякакъв съвет ще ми е от помощ.

        Коментар


        • #5
          От: Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

          Малко повече инфо?
          Това ли е главата на Рейнджъра? (Клик)
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

            Да, това е главата. Ще се опитам да приложа малко снимки, когато успея да стигна до колата, за да не говоря празни приказки.

            Коментар


            • #7
              От: Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

              колега нареди ли пъзела ?
              0878 847 325 Наско

              Коментар


              • #8
                От: Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

                За съжаление, не. Оказа се, че два пъти са ме излъгали като ученичка . Над колата така е издевателствано, че почти нищо не става от нея. Все пак, хванал съм се и ще я направя полека.
                Вече не търся глава, а цял, оборудван, работещ двигател за въпросния модел. Ако знаете някой, който да продава, ще съм ви безкрайно благодарен. Не съм се отказал, но съм отвратен от простотията българска.... за кой ли път.

                Коментар


                • #9
                  От: Ford Ranger 2.5 Diesel TI (HP) - 2005г. - въпрос за глава

                  Първоначално публикуван от Вожда Преглед на мнение
                  За съжаление, не. Оказа се, че два пъти са ме излъгали като ученичка . Над колата така е издевателствано, че почти нищо не става от нея. Все пак, хванал съм се и ще я направя полека.
                  Вече не търся глава, а цял, оборудван, работещ двигател за въпросния модел. Ако знаете някой, който да продава, ще съм ви безкрайно благодарен. Не съм се отказал, но съм отвратен от простотията българска.... за кой ли път.
                  Колега ако няма да ползваш главата би ли ми продал две кобилички за клапаните, че при подобна интервенция счупих. Офертата е и към други участници трябват ми две кобилици форд рейндър / мазда 2.5 двигател 109 к.с

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X