Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hilux 2.5 d4d не заработва добре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hilux 2.5 d4d не заработва добре

    Здравейте колеги,от година и половина карам Toyota Hilux 2.5 d4d 102hp 2007g.Проблема е следния от няколко дена като я запаля не работи и не върви добре не достига достатъчно гориво.След няколко изгасвания и паления се пооправя,мислех че системата някъде е запушена,свалих резервоара и почистих цедката в сондата,смених горивния филтър,но проблема остана.Някои имал ли е такъв поблем и какво може да е,Благодаря.
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
    Toyota Hilux III

  • #2
    От: Hilux 2.5 d4d не заработва добре

    Здравейте колеги мисля че проблема е отстранен,свалих и изчистих дросела и ЕГР клапана и сега е значително по добре
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
    Toyota Hilux III

    Коментар


    • #3
      От: Hilux 2.5 d4d не заработва добре

      Здравейте отново,за мое съжаление съм ви излъгал че Хайлукса съм го оправил.Днес напълно ме изостави,задърпахме го до сервиз и се оказа че гнп-то е умряло и сега си е.а мамата
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
      Toyota Hilux III

      Коментар


      • #4
        От: Hilux 2.5 d4d не заработва добре

        Джипа вече е в движение,беше заседнал клапана за пускане на гориво в гнп-то.Свалих,почистих и раздвижих,сега вече работи но трябва още малко прочистване което мисля да направя с добавка.Ще дам резолтат след прочистването.
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
        Toyota Hilux III

        Коментар


        • #5
          От: Hilux 2.5 d4d не заработва добре

          Исках да споделя,че джипката вече е с 500км.без проблем.Бях сипал и добавка на л..и м..ли за смазване на гнп-та.Дано да е била полезна темата.
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
          Toyota Hilux III

          Коментар


          • #6
            От: Hilux 2.5 d4d не заработва добре

            И за да не е моноспектакъл, ще пусна едно мнение с риск да се почне една... Имал съм въпросния Хайлукс от същата година, но 120 к.с. Абсолютно безпроблемна експлоатация 5 години и 60 000 км. С уточнението, че му слагах двигателно масло в нафтата. Дано наистина проблемът е решен и да нямаш повече ядове с тази наистина добра машина!

            Коментар


            • #7
              От: Hilux 2.5 d4d не заработва добре

              Ако през зимата започне да прави пак така, купи си нов scv клапан. По принцип чистенето няма дълготраен ефект. Животът му е около 200-250к км.
              Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
              Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X