Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за носач...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за носач...

    лоша работа,одариха ме от ляво -калника ще се направи ами носача изкривен... някои знае ли как,каде ги изправят... един ми каза да го загрея на окси. и да лумкам ама мисля че после ще омекне и краи, пък на шеви носач абсурд да намеря нов... кво ще се прави нз... пък и ваната някак седи на 1 страна гледахме тампони всичко наред няма криво пък с 3-4 см изнесена в дясно, ужас скоро го купих и сега по сервизи...заради 1 тъп турчин дето със 90 не спря на стопа но все пак добре че не бяхме с леката кола...
    Прикачени файлове
    S10 & Frontera

  • #2
    До: въпрос за носач...

    П.п с бус ни одариха и удара беше точно в колелото... за горния носач става въпр...някои ако има инфо моля да каже дали някаде ги изправят... някои ми каза че във варна имало някакав стенд...
    S10 & Frontera

    Коментар


    • #3
      До: въпрос за носач...

      Виж обади се на Севдо, измерете неговия и правете както казва човека - греене и бой. Или го натиснете с някой крик.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: въпрос за носач...

        греене ама няма ли да омекне... тои нее фрапиращо крив шапката дето държи яб.болт е кривнала навътре... освен да го бием докато се изправи колелото... ест ще се сваля и слага доакто оцелим.. ужас 300км доакто се прибера с тва криво колело...
        S10 & Frontera

        Коментар


        • #5
          До: въпрос за носач...

          Стиснете го с нещо бре. Някой хидравличен крик. Запънете го някъде на тясно и го стиснете. Малко въображение.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: въпрос за носач...

            Вариантите са два: Идваш до София, караме го при Влади333 заедно с моя и започват да мерят от единия и да правят другия. Втория вариант е да поръчваме от Щатско. Частите ще пристигнат за двайсетина дни. Цените не са високи никак.
            Има и още един вариант - прибираш си парите от застраховката /които няма да са никак малко/ и ми го продаваш за части.
            Ти си на ход.........

            Коментар


            • #7
              До: въпрос за носач...

              Ремонта с чук без да се гледа от здрав носач е малко "хубава работа ама сиганска". При това наистина се нарушава структурата и здравината на метала.

              Коментар


              • #8
                До: въпрос за носач...

                кви пари от застраховка... то нее каско ми обикновенна гражданска...нищо няма да платят не се надявам на тях... по въпроса за 4астите МИСЛЯ... не съм никак склонен но мисля... ако има нещо ще се свържа с теб... а някои знае ли колко ще е от щатите да се купи и докара? г/д
                S10 & Frontera

                Коментар


                • #9
                  До: въпрос за носач...

                  Ами ако не си виновен ти, както казваш, гражданската ще ти покрие всички щети. А те не са никак малко - поне 4-5000 лв. Частите се поръчват от ебей и пристигат по пощата - не е необходимо някои да ги носи.

                  П.С. Не пипай нищо по колата преди да я е видял застрахователя! Ако си я транспортирал от мястото на произшествието, дай му и фактурата за транспорт за да ти я осребри.

                  Коментар


                  • #10
                    До: въпрос за носач...

                    Първоначално публикуван от Sofeto Преглед на мнение
                    кви пари от застраховка... то нее каско ми обикновенна гражданска...нищо няма да платят не се надявам на тях... по въпроса за 4астите МИСЛЯ... не съм никак склонен но мисля... ако има нещо ще се свържа с теб... а някои знае ли колко ще е от щатите да се купи и докара? г/д
                    ще си търсиш парите от гражданската на другия, дето те е ударил, не от твойта!!!!
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #11
                      До: въпрос за носач...

                      Мисля, че е най-добре друг носач, но ако няма става и да се изправи, но по-добре без да се грее. Като го напънеш с някой хидравличен крик ще се оправи. С чука вероятността за образуване на микропукнатини нараства.
                      Дори да не е на 100% от нормалната си форма има възможност геометрията да се нагласи на стенда като се подлагат разни неща.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        До: въпрос за носач...

                        Много трудно може да се нагласи, защото се коригира само с болтовете на които се държи. На тях има ексцентрични шайби които не позволяват много корекция. Подлагане е изключено! Няма как.

                        Коментар


                        • #13
                          До: въпрос за носач...

                          Ами в краен случай може отворите да се направят елипсовидни до необходимото положение, но това се вижда на стенда. Правил съм нещо подобно на Интеграле. Важно е в тази част от елипсата, в която не минава болта да се постави изрезка, която да не позволява изместването на болта. Колкото и да е стегнат винаги може да мръдне, ако не е осигурен.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #14
                            До: въпрос за носач...

                            Ами те са елипсовидни дупките, нали така става корекцията! Ама няма много възможност за корекция.

                            Коментар


                            • #15
                              До: въпрос за носач...

                              Значи трябва да се изправи в достатъчна степен носачът
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X