Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

    Преди време се говореше, че след като влезем в ЕС данъка на старите автомобили ще стане много повече от този на новите. Главния ми спонсор вика, че щом са го казали рано или късно ще го направят и ще даде пари само за нещо след '93.
    Та въпроса ми е може ли да се намери нещо за 3-4 хиляди, след '93г и да е в що годе добро състояние (да върви, да няма ръжда...)?
    Джипката ще се ползва за каране по асфалта и от време на време за разходки по планината, но не сериозни преходи пред дупки, реки, кал (каквито снимки виждам тук), е ако няма начин да се заобиколи може и да рискувам
    Последно редактирано от orela; 06-12-07, 15:31.

  • #2
    До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

    Може .... нарича се УАЗ ...
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Може .... нарича се УАЗ ...
      Има ли модели, които са след '93?
      Май забравих да напиша, че ми трябва нещо, което спазва диета (да е по-икономично)

      Коментар


      • #4
        До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

        Orela,като няма да се кара по кал и рекички защо ти е 4х4,или поне не джип,вземи си като мен лек автомобил 4х4.Тойота,субару и т.н........Просто се губи смисъла,а пак и до 3-4хил.лв джип....))
        SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

        Коментар


        • #5
          До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

          Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
          Orela,като няма да се кара по кал и рекички защо ти е 4х4,или поне не джип,вземи си като мен лек автомобил 4х4.Тойота,субару и т.н........Просто се губи смисъла,а пак и до 3-4хил.лв джип....))
          Карах опел кадет (стар модел), сега едно део рейсър и по пътищата в балкана много често закачвам гърнето, затова съм решил да е джип.
          А като казвам, че няма да го карам по дупки имам впредвид, че няма да се пробвам да минавам както този ентусиаст http://htftp.offroad-bulgaria.com/ma...4-22%20154.JPG

          Коментар


          • #6
            До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

            Един от отговорите ти си го показал на снимката, иначе УАЗ,Нива, или някоя занемарена Витара или Фероза.
            Успех в търсенето.

            Коментар


            • #7
              До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

              Във раздела купувам продавам продават един Команч (Чероки Пикап) баш за 4000 лева.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                Колега аз обикалях доста за евтин джип ,но се оказа че старата сентенция евтино с малък разход и запазено е абсолютно верна.Миналата зима карах нива под 11-12 в града не пада значи нивата отпада от критерия ти освен ако не е с АГУ а и хората са прави и чисто нова всичко по предаването вие.УАЗа е страхотен като проходимост ,но аз лично не го харесвам прекалено спартански е в интериора.Витари гледах ,но пак за тази цена започваш след нутариуса да ремонтираш ,с извинение към фероза собствениците като визия са готини ,но май читави внесени няма поне тези които видях оставиха такова впечатление у мен.Може би самурая е вариант ,но годината трябва да я изклучиш от заданието.Може би Куадра е прав за Команча един приятел имаше чероки 2.5 харчеше 17 газ в града а той си настъпва доста е здрав като механика ,но от него знам че се тормозеше със сроковете на доставка на някои части а и не са май много скъпи.Успех

                Коментар


                • #9
                  До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                  Според мен за тези пари и за тези изисквания спокойно можеш да си вземеш една Витара. Супер са си.
                  [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                    Къда са тия Уаз-ки по 3-4х лв да седнеш и да караш(без да дадеш после поне половината, та що годе да става за нещо) ,преди известно време търсих за мен,за 3500,3800 ми предлагаха или купчина желязо, или що годе читави но без документи, а доста търсих
                    За тези пари съвсем спокойно Самурай,дори трябва да останат за гуми и още дреболии
                    sigpic УАЗ-452

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                      Малко трудно ще си намериш джип за 3-4х.лв и то да е запазен и да харчи малко,пък и отгоре на всичко на е опслужен и обут.
                      и аз си виках така,ама накрая минах 7000лв.
                      Но Самурая не е никак лош и определено харчи по-малко,ако е с 1.0 мотор и Агу ще е ехтра,но все пак за тези пари требва и компромис,това ще е годината на производство
                      Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                        Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
                        Преди време се говореше, че след като влезем в ЕС данъка на старите автомобили ще стане много повече от този на новите. Главния ми спонсор вика, че щом са го казали рано или късно ще го направят и ще даде пари само за нещо след '93.
                        Та въпроса ми е може ли да се намери нещо за 3-4 хиляди, след '93г и да е в що годе добро състояние (да върви, да няма ръжда...)?
                        Джипката ще се ползва за каране по асфалта и от време на време за разходки по планината, но не сериозни преходи пред дупки, реки, кал (каквито снимки виждам тук), е ако няма начин да се заобиколи може и да рискувам
                        Харесва ми да гледам шоу но ми харесва и да участвам в шоу програми.Едни пък казваха че апартаментите ще поевтинеят(още го говорят),а цените на 2 стаен вече удариха минимум 70000 е.

                        Искаш да си купиш джип за 3-4000 лв.запазен,нов внос на 1 собственик да пали от четвърт,нови гуми,окачване,стойка,екстри разбира се.Да не те разочаровам но такова животно нема.

                        За 3-4000 има обяви за Паджера.Мисля че от всички злини теса най-добрата за тази цена.Но от сега да ти кажа,няма да те кефи като кола в нормално състояние.Просто ще пали трудно,ще има шум,вибраций и след всеки излет в гората ремонтчета разни.

                        Но това си има предимствата.Най-важното е че няма да ти пука за колата,което ще удвои и утрои кефа,когато яхнеш коловозите.Успех.
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                          Във раздела купувам продавам продават един Команч (Чероки Пикап) баш за 4000 лева.
                          Желателно е да е с повече от 2 места

                          Първоначално публикуван от recaro_7 Преглед на мнение
                          Но Самурая не е никак лош и определено харчи по-малко,ако е с 1.0 мотор и Агу ще е ехтра,но все пак за тези пари требва и компромис,това ще е годината на производство
                          На самурая има ли къде да се сложи бутилката? Заглеждам ги като ги видя по улиците - толкова са малки, че се чудя дали зад седалките има някакво място за багаж, а пък за газова не съм си помислял
                          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                          Но от сега да ти кажа,няма да те кефи като кола в нормално състояние.Просто ще пали трудно,ще има шум,вибраций и след всеки излет в гората ремонтчета разни.

                          Но това си има предимствата.Най-важното е че няма да ти пука за колата,което ще удвои и утрои кефа,когато яхнеш коловозите.Успех.
                          Нещо не разбрах - след като след всеки излет ще са нужни ремонти, защо да ме кефи двойно и тройно повече?

                          Някой друг има ли мнение за годината на производство. Аз предпочитам да си взема нещо по-старо, но поддържано от колкото ново, но непипано, но иди обяснявай на майка ми... (спонсора)

                          Има вариант да ми докарат от Германия, но не е сигурно, защото хората, които ходят до там са познати на мои познати и много дълга става връзката

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                            Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение



                            Нещо не разбрах - след като след всеки излет ще са нужни ремонти, защо да ме кефи двойно и тройно повече?
                            Колега не си наясно с офроуд философията
                            sigpic УАЗ-452

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                              Колега, взимай Самурай! При начина на експлоатация, който описваш, 50% от разходите ще са за гориво, т.е. Самурай е подходящ вариант.
                              Ето виж къде се слага бутилката:
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/at...1&d=1188161125

                              А ето една актуална обява например.

                              Малко пазарлък и си готов.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от Жоро; 07-12-07, 22:23.
                              По-добре късно, отколкото по-късно.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X