Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

    Ферозата е решение. Дори да не е точно тази а по принцип.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #32
      До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

      Няма хубав и ефтин джип. Те не стигат до обява ами се купуват само по слух че ще се продават. Човека веднъж на чашка казва: " абе мисля да си продам джипа " и се чуди как на сутринта пред блока го чакат трима кандидати. Ако джипа си струва се наддава и най-богатия го отнася. Ако не струва джипа се продава половин година в мобилето, накрая някой който първо купува после чете започва тема "търся мотор/ диф/ рама" или нещо такова. За моя са ми предлагали суми три пъти по големи от пазарната и не го давам. Просто ми е мерак. Колкото до това дали може да да се сложи газ на самурай, аз си карах три години LJ80 на газ с 60 литрова бутилка, без никакъв проблем. Само да кажа че разходите за данъци ще са ти най малкия проблем. Имам корола 1.6 2006г. и ТЛК 4.0, на королата ми е по голям данъка.

      Коментар


      • #33
        До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

        За ферозата - тези пари са ми малко множко, а и сега по Коледа, Нова Година не мисля да купувам (пък и дограмата май ще сменяваме). Темата я пуснах, по-скоро за да се ориентирам към нещо и да събирам информация за него
        За данъка - говорих с един приятел, учи в Германия, там се плащало екотакса, като за автомобилите след '94 е по-висока. Предполагам, че и нас ще започнат да ни сурвакат, само е въпрос на време. Вчера разбрах, че германците плащали данък за това, че имат телевизор, компютър

        Коментар


        • #34
          До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

          Вярно е че хубавите машини са скъпи
          аз бих събрал повече
          за тези пари - нищо хубаво
          BMW X6

          Коментар


          • #35
            До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

            Счупи една Панда и докато го правиш- огледай се за смяна на спонсор
            [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

            Коментар


            • #36
              До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

              Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
              За ферозата - тези пари са ми малко множко, а и сега по Коледа, Нова Година не мисля да купувам (пък и дограмата май ще сменяваме). Темата я пуснах, по-скоро за да се ориентирам към нещо и да събирам информация за него
              За данъка - говорих с един приятел, учи в Германия, там се плащало екотакса, като за автомобилите след '94 е по-висока. Предполагам, че и нас ще започнат да ни сурвакат, само е въпрос на време. Вчера разбрах, че германците плащали данък за това, че имат телевизор, компютър
              И аз преди нова година имах разни дилеми,търсих нещо по-евтино до 3500 лв. уви на тази цена освен Самурай няма да намериш нищо читаво.В крайна сметка инвестирах 5000 в една Витара и съм доволен.
              Можеш да намериш Витара на 4000 която да е в прилично състояние.Аз дадох повече защото исках да е 16V, а те са по скъпички.Виж в мобилето,със сигурност ще си харесаш нещо.
              Ако ти е по-ограничен бюджета вземи един Самурай и се радвай на живота, в пъти е по-добър избор от Панда 4х4.
              Успех, и да пишеш какво си купил
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #37
                До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                Първоначално публикуван от recaro_7 Преглед на мнение
                Орелче в Дупница гледах преди 2 дни много готино Самурайче,
                беше 94г. с АГУ 1.3 двигател.
                Изглеждаше доста запазено,а цената беше 3400лв.,но гаранция ще свалят малко.
                Автокъщата се намира в Дупница на главен път Е-79 София-Кулата,
                веднага до комплекс Тасеви.
                честно казано доста ми хареса
                Iva KX от ендуро форума си купи евтин самурай от същия регион и сега ......(има цяла тема)

                Коментар


                • #38
                  До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                  Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                  Iva KX от ендуро форума си купи евтин самурай от същия регион и сега ......(има цяла тема)
                  Линк може ли? Не намерих потребител с това име

                  Коментар


                  • #39
                    До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23385

                    Коментар


                    • #40
                      До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                      Директно по въпроса: Джип до 4 хиляди!?
                      Можеш и да намериш, да е технически добър и без яка ръжда само ако не бързаш! - дебнеш момента и ти изпада някой закъсал за пари!!!
                      Трябва и да имаш парите кеш на мига, да си много подготвен технически за да "преслушаш" стоката и най - важното - да не се колебаеш!

                      ....ако имаш късмет - и това е възможно!
                      Иначе - на Пазара за тези пари ще си купиш ..... ПРОБЛЕМИ
                      sigpicЗлобата и завистта нямат почивен ден!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                        Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                        Мерси!
                        Тази тема ми разби надеждите...
                        А колкото до автокъщите баща ми не искаше и да чува за тях, когато си търсеше кола. На мен ми беше все тая тогава. Наскоро една колежка от университета и брат и си купиха пежо от къщите в Горубляне. Малко след това каза, че е в сервиза - нещо станало със спирачките, а и имало и други неща за оправяне. Известно време след това брат и звъни... колата смесила водата и маслото - айде пак на сервиз.
                        Та вече и аз съм против автокъщите, освен ако нямам познат там

                        Коментар


                        • #42
                          До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                          Колега,според мен всичко си е строго индивидуално.Какво значи че щом е от автокъща задължително е боклук,така ли?А щом е от частно лице е "пушка".Късмет колега.
                          SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                            Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                            Колега,според мен всичко си е строго индивидуално.Какво значи че щом е от автокъща задължително е боклук,така ли?А щом е от частно лице е "пушка".Късмет колега.
                            зависи от "частното лице" - може да е "филиал" на Горублянската автоморга...

                            няма друго място /в света?/, където ти предлагат /бензинова/ кола, която работи на 2 цилиндъра първите 5мин, на място пуши в пъти повече от трабант на баир и те убеждават, че двигателя е перфектен и това е от студа /беше по обяд и не по-студено от -2С/...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #44
                              До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                              Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                              Колега,според мен всичко си е строго индивидуално.Какво значи че щом е от автокъща задължително е боклук,така ли?А щом е от частно лице е "пушка".Късмет колега.
                              Е не съм казал, че задължително е боклук. Както казах ако имам познат в автокъщата бих взел от там, защото той ще ми каже кое е боклук и кое не е. А и работата там им е да продават колите, да работи докато направиш огледа пък после много им е зор какво ще става. Както разбрах от темата на Ива на самурая раздатката е сглобена от няколко счупени, за да може да се продаде. Ама всичко си е до късмет

                              Коментар


                              • #45
                                До: Какво 4х4 мога да си намеря до 4к

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                няма друго място /в света?/, където ти предлагат /бензинова/ кола, която работи на 2 цилиндъра първите 5мин, на място пуши в пъти повече от трабант на баир и те убеждават, че двигателя е перфектен и това е от студа /беше по обяд и не по-студено от -2С/...
                                А-аа, има, има .... И то много .... Преди години и аз се пробвах да си изкарвам прехраната на Горубляне и съм се нагледал на какви ли не простотии, но за съжаление е така почти навсякъде. Търсят се минимум разходи и престой на колата в автокъщата, защото повечето от търговците там са "прекупвачи" и печалбите им от автомобилите са в рамките на 500-1000 лв. Купуват я на свой риск от вносителя на по-ниска цена и я ремонтират за своя сметка. Затова и "много изгодните" оферти обикновено означават желание за бързо отърваване и много проблеми след покупката. А колкото до това, да чакаш някой закъсал да ти я продаде за без пари, не се надявай много. Хората, които карат и поддържат джипове обикновено не закъсват за такива незначителни суми. Той, ако закъса за 3-4000 лева, представи си тогава джипа му в какво състояние е .....
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X