Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо голямо до 20к лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нещо голямо до 20к лв.

    Здравейте,
    Търся си нещо голямо за багаж,за хора за всичко.
    Захласнал съм се по Дискавъри 3, но отзиви много и повечето негативни.
    Какво бихте ми препоръчали?
    Как е дискавърито? Някой от Бургас с него да има желание да ме повози
    Благодаря

  • #2
    От: Нещо голямо до 20к лв.

    Те по принцип негативните мнения са болшенство!Особенно от хора които са ги чели само.И важат за всички марки и модели.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • #3
      От: Нещо голямо до 20к лв.

      Като прочетох "голямо" и си помислих за нещо от типа на Ф150 примерно...викам си я, това ще е интересна тема...пък то за Дискавъри ставало дума.
      При него нещата с хората с ОК, с багажа горе-долу, по точка "за всичко" е пълен мрак, просто защото няма да ти даде сърце да намяташ 5 реда тухли и цимент в багажника.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Нещо голямо до 20к лв.

        Dodge Ram Heavy Duty и си свиркаш

        Коментар


        • #5
          От: Нещо голямо до 20к лв.

          Първоначално публикуван от sisik0 Преглед на мнение
          Здравейте,
          Търся си нещо голямо за багаж,за хора за всичко.
          Захласнал съм се по Дискавъри 3, но отзиви много и повечето негативни.
          Какво бихте ми препоръчали?
          Как е дискавърито? Някой от Бургас с него да има желание да ме повози
          Благодаря
          Голямо голямо колко да е голямо Дискавърито.
          Събира преко сили заедно 7 човека и 2 сака.
          Не е по обемно от голямо комби като багажник
          Като прибавиш и височината и че трудно се товари на покрива ставa тя една...
          За да имате по конкретни отговори трябва да споделите повече:

          Какво се очаква да товарите наведнъж?
          Примерно 7 човека 15 куфара и 2 каяка
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Нещо голямо до 20к лв.

            За товара по скоро... 2ма възрастни 3 деца, бебешка количка 2 3 куфара някое малко колело бебешко. Това е в общи линии. Останал съм с впечатлението, че си е холям джип.

            Коментар


            • #7
              От: Нещо голямо до 20к лв.

              Ами и аз в момента търся нещо такова,имам бензиново Паджеро 2,но ми трябва по-голям джип.От известно време се оглеждам за Шевролет Тахо.
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #8
                От: Нещо голямо до 20к лв.

                Сигурен ли си, че трябва да е джип? Голямо комби 4Х4 или ван?
                Т5?
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • #9
                  От: Нещо голямо до 20к лв.

                  100ца
                  8)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нещо голямо до 20к лв.

                    Rexton около 2007-8-9.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нещо голямо до 20к лв.

                      4х4 е задължително. Рекстъна хич не го харесвам. Комбита и ванове също отпадат. Загледах Ауди allroad... но нещо не ме привлича. За дискавърито не споменахте нищо да опровергаете негативите. Значи са си реални Но пък манията по тази кола.....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нещо голямо до 20к лв.

                        Първоначално публикуван от sisik0 Преглед на мнение
                        За товара по скоро... 2ма възрастни 3 деца, бебешка количка 2 3 куфара някое малко колело бебешко. Това е в общи линии. Останал съм с впечатлението, че си е холям джип.
                        Така, бебешка количка и 2-3 куфара, количка, колело с 3 деца звучат заплашително за Диското.
                        Освен ако нямаш огромна кутия на покрива но тогава ти трябва и стълба да товариш - абе сложно си е.
                        Аз бих се загледал за следното:
                        1. Ван от рода на Шаран или Алхамбра след 2010 (ако стигнат парите де) - там всичкото се побира че и още може;
                        2. Дълга баничарка от рода на Кади Лайф - там след третия ред седалки има още 1 метър за товарене;
                        3. Голямо комби с огромна кутия на покрива - за разлика от Диското ще е лесен достъпа до кутията.
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нещо голямо до 20к лв.

                          Ето, хората са (си) ги измерили:
                          http://www.off-road-drive.ru/ratings/Comfort
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нещо голямо до 20к лв.

                            Първоначално публикуван от sisik0 Преглед на мнение
                            4х4 е задължително. Рекстъна хич не го харесвам. Комбита и ванове също отпадат. Загледах Ауди allroad... но нещо не ме привлича. За дискавърито не споменахте нищо да опровергаете негативите. Значи са си реални Но пък манията по тази кола.....
                            В такъв случай купуваш диското и почваш да товариш. В момента, когато разбереш, че това не е твоята кола продаваш и вземаш следващата в списъка с коледни желания.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нещо голямо до 20к лв.

                              Първоначално публикуван от sisik0 Преглед на мнение
                              4х4 е задължително. Рекстъна хич не го харесвам. Комбита и ванове също отпадат. Загледах Ауди allroad... но нещо не ме привлича. За дискавърито не споменахте нищо да опровергаете негативите. Значи са си реални Но пък манията по тази кола.....
                              Ами щом комбита и ванове отпадат остават Американските кошове Тахо, Ескалейд, Събърбан и подобни
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X