Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо голямо до 20к лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Нещо голямо до 20к лв.

    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
    Ванове 4х4 бол и всъщност слабо отстъпват по проходимост на един обикновен паркетник.
    Ван става за всичко. Махаш седалките и става товарен хамбар - кеф ти листи ламарина, кеф ти цимент и тухли. После чистиш и пак седалките, не личи нищо. Вози комфортно като лимузина.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

    Коментар


    • #32
      От: Нещо голямо до 20к лв.

      Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
      Е как да става като самурайчетата им се събират в багажника на тези. Аз съм загледал ескалейд ама ще хвърля един поглед и на юкон след 2008-9 ако намеря.
      Виж Тахо също,с по-човешка предница са, gmt 900 е това поколение.Ескалейда е предимно с големият мотор и хибрид,тахо е предимно с 5.3 вортек 325 коня и за мен е по-удачният избор.По-широк,по-лек и по-икономичен е от ТЛК 200,рамата му е поцинкована и не гние толкова като на японците.
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • #33
        От: Нещо голямо до 20к лв.

        Към питащия- хубаво си се насочил към дискавъри продължавай да си търсиш по читаво .Така или иначе каквато и марка да вземеш се ще правиш нещо.
        Ама с тия американски кашони ще ти трябва втора кола.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • #34
          От: Нещо голямо до 20к лв.

          Темата уверено върви към Хамър
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #35
            От: Нещо голямо до 20к лв.

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            Темата уверено върви към Хамър
            Той вътре не е ли тесен?
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #36
              От: Нещо голямо до 20к лв.

              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
              Към питащия- хубаво си се насочил към дискавъри продължавай да си търсиш по читаво .Така или иначе каквато и марка да вземеш се ще правиш нещо.
              Ама с тия американски кашони ще ти трябва втора кола.
              Това личен опит или ЕЖК, ако може да поясните. Мен ме интересува всяка информация положителна или отрицателна.
              Subaru Legacy 2.5
              Suzuki GS500 E

              Коментар


              • #37
                От: Нещо голямо до 20к лв.

                Ленд Лрузер 100-ца ще свърши прекрасна работа, но хубава за посочения бджет- трудно..
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #38
                  От: Нещо голямо до 20к лв.

                  Чак тесен не е, по-лошото е, че отдавна спряха да ги правят.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Нещо голямо до 20к лв.

                    Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                    Това личен опит или ЕЖК, ако може да поясните. Мен ме интересува всяка информация положителна или отрицателна.
                    Предположения от наблюдение.
                    Не съм толкова смел още
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #40
                      От: Нещо голямо до 20к лв.

                      Мога да споделя нашия семеен опит... целият описан багаж и антураж минус 1 дете плюс палатки, столове, маси, посуди и ббкю такъми се товареше успешно в 1 бр дълго Паджеро. Когато принцеса реши, че едно дълго Паджеро 2 не стига се намери още едно дълго Паджеро 2. Децата се разделиха по равно (щот нам ни е възможно - 2 цели ergo делими нацЕло) и единият пак е малко по-голям обоз от другия. Затуй му беше успешно имплантиран и багажник. Сега принцеса си мъкне в добавка и 3те дунапрена с n възглавници и не мрънкя. Място има за генератор, две китари с усилвател, туби и още лиготии.

                      Та ... не че нещо ама мечо пух е признат класик ... а и няма да ви е семейно скучно ... лошото е май само че е силно вероятно да товариш и разтоварваш 2 коли ... съдбата мъжка ...



                      Мир, наше познание и практика имеют системную природу. Мы мыслим. Необходимо согласование системности и мышления. Mышление обеспечивается образованием. Следовательно и оно должно быть системным!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Нещо голямо до 20к лв.

                        Компромисът между товарен обем, проходимост и екстри...винаги е компромис.
                        Ако се добави и сигурност, нещата се обръщат съвсем надолу с главата.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Нещо голямо до 20к лв.

                          Всеки седемместен джип би побрал двама възрастни и три деца. Вече багажът и всичко останало, което ще се мъкне, зависи от това, колкото свободно място остава в джипа и дали има възможност да се слага допълнителен багаж.

                          И за да не е "суха" тази тема, ще публикувам няколко снимки.

                          На първите две снимки сме седем души в джипа, както и куфари за петима върху багажника.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:117.8 КБ
ID:5785107 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:2
Размер:100.0 КБ
ID:5785108

                          Да, разликата в комфорта между 25+ годишен джип и малолетен такъв би била огромна, но пак върши работа.

                          На четирите снимки по-долу мъкна пълни и празни буркани и всякакви други неща, които успях да събера от мазата, за да ги закарам на село. Някои от кашоните бяха с нормално тегло, че да може сам човек да ги качва, но други бяха по-тежки и трябваше да се качат от двама. В багажника също има три кашона.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:274.1 КБ
ID:5785109 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:261.3 КБ
ID:5785110 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:293.3 КБ
ID:5785111 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:315.3 КБ
ID:5785112

                          Всичко зависи от това как иска човек да пътува и какво иска да вземе със себе си. Имайки тези неща предвид, ако се наложи, могат да се направят нужните корекции по съответното МПС, за да може да бъде от полза.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Нещо голямо до 20к лв.

                            Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                            .
                            Да ме извинява колегата Коди ама ако трябва да товаря катафалката по този начин преди и разтоварвам след всяко пътуване (при мен доста чести) ще си тегля едно харакири....
                            ...... Или ще си взема ремарке

                            Щото то този начин на товарене обикновено е със 100+ спирания за укрепване на товара и за обезшумяване, кара се с 50 И др. екстри
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Нещо голямо до 20к лв.

                              А, американците май сте ги минали. Както и да е, при тех е зле когато набухаш тлъстите бутилки за газта. Нещата в тая насока стоят малко по-добре при американски пикап - ще му ръгнеш бутилките у легена, обаче.... коморомис с комфорта ....и още няколко други компромиса.
                              Иначе пикапа е някакъв вариант по принцип.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #45
                                От: Нещо голямо до 20к лв.

                                Човек когато не е на ясно какво точно иска, вероятно не го е правил това упражнение с този багаж, и въобще нещата са му мъгляви, се засилва да взима нещо с което да може да натовари цялата покъщнина.
                                Според мен се насочете към коли с някакви такива габарити като диското и вече може да се пита кое как е с поддръжка и т.н.

                                За колелета има багажници и биха могли да стоят извън автомобила. Сега какво точно ще правите с това 4х4 не става ясно, т.е. къде ще ходите, къмпингувате ли, и наистина ли ви трябва нещо такова.
                                Когато човек трупа опит с подобни преживявания, лека полека осъзнава, че в много от случаите се взимат неща дето не са нужни. И с опита и времето се редуцират. Едва ли има много смисъл да се мъкне колело или бебешка количка в гората , ако ще е някъде където има нужда от такава, то се предполага, че е цивилизовано място и тогава възниква въпроса 'що точно джип .

                                Вземете нещо каквото ви е на сърце, с времето и пътуванията ще разберете от какво точно имате нужда.
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X