Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо голямо до 20к лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нещо голямо до 20к лв.

    В тоя ценови диапазон има и Steed. Обаче там как са нещата с качество, поддръжка и цени на части...нямам идея. Заглеждал съм ги, разни на по 70-80 хиляди все още не изглеждат безнадеждно вкочинясани.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #17
      От: Нещо голямо до 20к лв.

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      ... Какво се очаква да товарите наведнъж?...
      Първоначално публикуван от sisik0 Преглед на мнение
      ... 2ма възрастни 3 деца, бебешка количка 2 3 куфара някое малко колело бебешко. ...
      Дотук добре.

      После:

      Първоначално публикуван от sisik0 Преглед на мнение
      4х4 е задължително ...
      Това поражда въпроса "Kъде трябва да се закара "багажа", т.е. колко задължително е 4х4?"

      п.п.
      "2ма възрастни 3 деца, бебешка количка 2 3 куфара някое малко колело бебешко" ги товаря в CRV-то от подписа, ама нали не е "джип"
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #18
        От: Нещо голямо до 20к лв.

        Ще се карат не лек офроуд. Нищо сериозно поне за момента. Другата причина поради, която искам 4х4 е снегът... нали всяка година ни изненадва а обикновено където ходя го чистят при стопляне

        Коментар


        • #19
          От: Нещо голямо до 20к лв.

          С "3 деца и бебешка количка" там където ежедневно ще му трябва сериозно 4х4 работа няма, та явно като в повечето подобни теми се търси актуален изглед.
          Добре е да се преосмислят целите, за да може съветите и предложенията да бъдат по-точни.

          Оставам с впечатлението, че се търси нещо добре изглеждащо за около 20, като насоките към избора спокойно може да се ориентират към паркетниците.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Нещо голямо до 20к лв.

            3 деца са си 3 деца.
            Не е указана възрастта ама се знае че едното е бебе.
            Бебето ще почне да седи в детски стол а стола заема доста място.
            Ако ли пък 2 от децата са в столове за третото няма място на седалката до тях.
            Абе най удобно си е във ван ама нейсе...
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #21
              От: Нещо голямо до 20к лв.

              Представям си как отивам да взимам любовницата с ван - Ужас!!!

              1. СантаФе от паркетниците е идеален
              2. Патфайндър
              3. LC 95

              Ван ако се ползва за дълъг път и то често, защото ако се кара празен в 90% от времето просто ще е неудобно.

              Коментар


              • #22
                От: Нещо голямо до 20к лв.

                Ванове 4х4 бол и всъщност слабо отстъпват по проходимост на един обикновен паркетник.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #23
                  От: Нещо голямо до 20к лв.

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  Ванове 4х4 бол и всъщност слабо отстъпват по проходимост на един обикновен паркетник.
                  Аз никаде не прочетох за нужда от проходимост, а обем за деца, куфари и колички.
                  Явно се търси нещо за основна или единствена кола, а който дава 20 за такава, очаква да е фешън, та всичко дърто и/или класически имиджово отпада, особено ако е важно и мнението на врата на семейството.
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 02-04-18, 15:58. Причина: тъпия автоматичен редактор
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нещо голямо до 20к лв.

                    От тез по големо СУВ за бюджета нема
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fiat.jpg
Прегледи:1
Размер:178.3 КБ
ID:5785093Натиснете снимката за да я уголемите

Име:navigator.jpg
Прегледи:1
Размер:184.1 КБ
ID:5785094
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нещо голямо до 20к лв.

                      Фримонта има боцнати тук там разни гъди-гъди хитринки от типа на кутии под седалките, разни чекмеджета на странни места, хладилно барче...Но машина, която никога не е внасяна официално в БГ, а всъщност и в доста европейски държави никога не е внасяна...крие доста рискове от гледна точка цени на части и срокове за доставката им. Това се прави на два месеца път с кораб от тука...
                      Навигатора е на въздушни възглавници-таралеж в гащите!
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нещо голямо до 20к лв.

                        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                        Фримонта ......Но машина, която никога не е внасяна официално в БГ, а всъщност и в доста европейски държави никога не е внасяна...крие доста рискове от гледна точка цени на части и срокове за доставката им. Това се прави на два месеца път с кораб от тука...
                        Туй си го продават в Клета Майка, бря? Алекс Марков - супермодератор ли, администратор ли, на ФорумЪт нали има(ше) такова?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нещо голямо до 20к лв.

                          Кат ти е задължително 4х4 и искаш големо нещУ-GMC YUKON примерно!Има и х4 и х2 и auto и бавни и све!Заден цял мост,преден - независимо!Ни стаа за "черно" ама па и ти си не казАл че ще се буаш у Люлин планина с главата напред!
                          п.п. а за Юкона го предлагам щото и покарах и се повозих........па и ме теглИха с таквоз животно и имам преки вчепатления........абе кола си е ама гроздето не ми е узряло.......
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нещо голямо до 20к лв.

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            К ама па и ти си не казАл че ще се буаш у Люлин планина с главата напред!
                            п
                            Ааа нЕма ми газите планината с тези кошници голУеми. Само коловози ще оставят от влаченето на обратно, след като са опитали да газят

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нещо голямо до 20к лв.

                              Всъщност Юкон,Тахо и Ескалейд са абсолютно еднакви технически и ако е 4х4 баш си става за черно.За разни самурайски траялчета не става...
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нещо голямо до 20к лв.

                                Е как да става като самурайчетата им се събират в багажника на тези. Аз съм загледал ескалейд ама ще хвърля един поглед и на юкон след 2008-9 ако намеря.
                                Subaru Legacy 2.5
                                Suzuki GS500 E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X